Pkos ve kahverengi akıntı.Bi bakar mısınız ???

Bu durum beni kilo vermeye daha çok motive etti berbat bi durum ya :KK43: hiç ağrım ve sancım olmuyor… ilk kez bu kadar uzun yaşadım
Anladım canım endişe etme bizim gibi çoook kadın var bak bende senin gibiyim inositol takviye kullan zayıflamaya çalış düzelcek doğal beslen 7-8 den sonra akşam ağzına bişi sürme paket gidaları bırak bol su ve vitamin deposu et bedenine 6 ay takip et inositol ile gelişme olcak trendyoldan al Ilunga-F markası 😉☘️🧿

Anladım canım endişe etme bizim gibi çoook kadın var bak bende senin gibiyim inositol takviye kullan zayıflamaya çalış düzelcek doğal beslen 7-8 den sonra akşam ağzına bişi sürme paket gidaları bırak bol su ve vitamin deposu et bedenine 6 ay takip et inositol ile gelişme olcak trendyoldan al Ilunga-F markası 😉☘️🧿
Tam olarak ne işe yarıyor ? Önerileriniz için teşekkür ederim ❤️

Tam olarak ne işe yarıyor ? Önerileriniz için teşekkür ederim ❤️
Pkolular için özellikle bir takviye diyebilirim sebepsiz infertile olanlarda kullanıyor bazı tüp benek merkezlerindede tedavilerde ek olarak bu vitamin veriliyor yumurtalıkları desteklemek için.

Şimdi bu Vitaminin içinde coğunlukla KoenzimQ10 bulunuyor vitamin hücreleri yeniliyor inositolde aynı şekilde ,

saç tellerden, cilde , yumurtalıklara kadar hücre yeniliyor yani kaliteleştiriyor. Ben kendimden örnek vercek olursam devamlı kullandım ve pkodan kaynaklanan çene bölgesinde çıkan kaşıntılı ağrılı sivilcelerim kayboldu birdaha çikmadı!
saç dökülmelerimde azalmalar gözlemliyorum kaşlarım bile döküldü tabi tiroid hastasıyım onunda katkısı var malesf.. daha sonrada direk 6 ay kadar bir sürede Adetimi düzenledi senede 2 kez adet gören ben önce 6 ayda bir görmeye başladım daha sonra 3 ayda bir şimdi gittikce o mesafe kapanıyo daha da düzenleyecek ben burda gördüğüm her soruya yazarım kullanın .. faydası var kilo verince de o şans artıyo gebeliğinde adet düzeninde normale dönüyo sağlıklı beslenmek bunlar püf noktaları pkonun.. öyle ben bir ay kullandım işe yaramadı 3 ay kullandım bi halta yaramıyor demeyin 6 ay gerekirse 1 sene kullanın herkesin bedeni farkli tepki verir bu sizin tasarufunuzda olan bişey aslında bedenine nekadar iyi bakarsan okadar hızlı sonuc alınır .. 3 ayda sivilcelerm yok oldu.. öyle canlarım uzun oldu ama okuyunca işinize yarazacak bilgiler pkolular için bazıları pcos diyor :) kendinize iyi davranın ..☘️🧿

X