pkolular için soğan (ibrahim saraçoğlu)

şimdi ben hayıt suyu içiyorum geçen ay adetimi söktü şükür ama bu ay daha bişey yok geçen ay ayın 17 sinde adetim geldi acaba bu ay olurmuyum ya hiç karnımda ağrımıyor bırakayımmı şimdi hayıtı soğan suyuna mı başlayayım yardım edinnn

kızlar ben bıraktım içmeyı cok karnım ve kasıklarım agrıdı ama cevreden demekkı ıltıhap varmıs sokuo iç dedıler içsem mı acaba :KK43:

şimdi ben hayıt suyu içiyorum geçen ay adetimi söktü şükür ama bu ay daha bişey yok geçen ay ayın 17 sinde adetim geldi acaba bu ay olurmuyum ya hiç karnımda ağrımıyor bırakayımmı şimdi hayıtı soğan suyuna mı başlayayım yardım edinnn

bende hayit tohumu aldım ıcıcektım ama bende bıde tiroid var ya acaba ona ters etki filan yaparmı dıye ıcmedım ölece duruyo...

arkadaşlar ben bugün adet oldum ama akşam olduğum için soğan suyuna başlamadım yarın başlıcam inş.15 boyunca bakalım neler olacak inş.bu vesileyle bebeğim gelir.arkadaşlar soğanı kaynamış suya atıcam demi.yani soğanla kaynatmıcam suyu.

kızlar yalnız ufak bir detayı hatırlatıyım;

eğer bebek düşünüp çalışmayapan, hamile olma ihtimali olan varsa denemesin denilmişti programda...

öncesinde içmelisiniz...

kızlar yalnız ufak bir detayı hatırlatıyım;

eğer bebek düşünüp çalışmayapan, hamile olma ihtimali olan varsa denemesin denilmişti programda...

öncesinde içmelisiniz...

canım ben o yüzden adetim başlar başlamaz içiyorum sonrasında gebelik falan olur diye.15 gün içip bırakıcam

X