pkolular için soğan (ibrahim saraçoğlu)

canım ben sonra demedım once dedım zaten yanlıs okudun sanırım... öğle ve akşam yemegınden once ıcılecekmıs a.s.

tamam canım çok teşekkür ederim.nezamn içica.s.ez ki bunun hakkında bilgi bulamadıma.s.

canım ben burdan okumuşum sonra diye kusura bakma

ben sogan suyu ile adetlenmistim 2 3 kere simdi dr gittim verdigi ilaclarla adetim yine bozuldu simdi icmeye basladim etkili ama adetin basladigindan itibaren devamli icmen gerekiyor

ooy arkadaşlar soğan suyunun tadı nasıl ki..içine limon filan sıksak olur mu kokulara karşı çok hassasım hemen midem kalklıyoo..bide ben yine pco için ibrahim hocadan soğan ve sumak kürü duymuştum..duyan varsa biraz bilgi verseniz..lütfenn

tamam canım çok teşekkür ederim.nezamn içica.s.ez ki bunun hakkında bilgi bulamadıma.s.

valla canım ne zaman baslanıcagıyla ılgılı bısey soylemedı dınledıgım kadarıyla... bılen arkadaslar varsa ıcenler yardımcı olabılırler sana...

arkadaşlar kimse ne zamn başlancağını bilmio galiba.neyse adetim bitince başlasam olur herhalde.

valla canım ne zaman baslanıcagıyla ılgılı bısey soylemedı dınledıgım kadarıyla... bılen arkadaslar varsa ıcenler yardımcı olabılırler sana...

tamam canım çok teşekkür ederim cvp için.senin sorunun neydi

kızlar bişi soracam ya kuru soğan beyaz denilmiş kabuğu beyaz olan kuru soğanmı acaba yoksa yemeklere doğradığımız kabuğu k.rengi olan kuru soğanmı olacak acaba .küre bende başlıyacaktım ama arada kaldım ya bi cevap yazarsanız sevinirim.

canım dışı kırmızı içi beyaz olanından bende içmeye başladım 5 gün oldu acayip idrara cıkarıyo Rabbim inşallah şifa verecek cok umutluyum

tamam canım çok teşekkür ederim cvp için.senin sorunun neydi

hangisini sölim canım benım ahh ahh prolaktin var tiroid var (hormonlar hızlı calısıyo) sımdı tedavı goruyoruz gonophane ve ovitralle ile bı deneme oldu ama cocuk olmadı :) sımdı 2. sini deniycez. bende pko fılan yok .. ama hala nedenı bılınemeyen bı ınfertılıte var gecıcek inş. herşey. Allah herkese acil şifalar versin..:asigim:

bendede pko vardı fakat benim şuan normale döndü adetlerim en fazla 4-5 gün gecikme ile ilaçsız bi şekilde geliyor fakat 7 aydır hamile kalamadım ama yinede çok büyük konuşmayım ama soğan suyunu zor içerim belkide asla yapamam soğanın kendisini bile yiyemem(tabi yemeklere koyuluyor o ayrı)suyunu aslaaa...ben bi yerde hamile kalmak için ılık suya 2 şeker kaşığı toz tarçın ve 1 şeker kaşığı bal karışımını okumuştum bunu bu ay uyguladım ama adetime var daha bilmiyorum işe yaradımı yapamadımı ( fakat bunu ilk duyduğumda ne güzel balıda çok severim tarçınıda içerim demiştim ama ben buna bile iğrendim birde düzenli olmasada ada çayı içiyorum Allah yardımcımız olsun beklemek çok zor

sogan suyu basta cok irenc geliyor icmekte cok zorlandi bende sonradan alistim ama simdi cok iyi hic zorlanmiyorum normal bir icecek gibi iciyorum kizlar sanirim yani bu benim dusuncem kirmizi sogan daha keskin ama bilemiyorum bu sadece benim fikrim

ben her regl donemımde adacayı içtim gunde 1 bardak ama sadece reglı donemımde bitince içmedım...birde kırmızı soğanı sureklı salatalarda kullandım ..hormonları duzene sokuyor ve yumurtlamayı kolaylastırıyor...son 3 ayda denedım

canım üzülme ya şimdi artık herşeyin tedavisi var inş. vardır seninde bebişinin zamanı gelir annesini üzmeden merak etme sen dr lara güven stres yapma yeter.bende 6 ay gonophane kullandım sonuç alamadım.şimdi aşılama olucak a ma ben çok tedirginim korkuyorum açıkcası sonuç alamazsam çok yıkılcam.cesaret edemiyorum bir türlü.eşimi o kadar çok baba yapabilmek istiyorum ki anlatamam.iyiki varsınız bunları sizinle paylaşıyorum.a.s.

sogan suyu basta cok irenc geliyor icmekte cok zorlandi bende sonradan alistim ama simdi cok iyi hic zorlanmiyorum normal bir icecek gibi iciyorum kizlar sanirim yani bu benim dusuncem kirmizi sogan daha keskin ama bilemiyorum bu sadece benim fikrim

canım bu soğan yemeklere koyduğumuz soğanlardan demi.nezman başlamak gerekiyo.benim adetime 1 hafta var.şimdi başlasam bide bebek varsa falan die korkuyorum.adetim başlayıncamı başlayım.bitincemi.kafam çok karıştı açıkçası.

selam kızlar, bende dün başladım soğan kürüne. annem dinlemiş seda sayan da. benim adete 10 gün var. direk doğal antibiyotik olduğundan gebelik varsa bir zararı yokmuş. başta pco olmak üzere tüm yumurtalık kistlerine karşı mükemmel çözüm yazıyor nette. yumutalıkları temizliyormuş.
yalnız 15 günden fazla uygulamayın demiş. gebe kalmak isteyenler için doğurganlığı arttırıyormuş.

inşallah işe yarar kızlar. tadı çok kötü ama napalım içecez valla. sonuçları paylaşalım burdan. sevgiler...

en son agustos ayında adet gormustum
o zamandan bu yana adetım gelmıyordu
dr a gıttım hormonlar normal sadece catlamayan bır yumurtanın baskı yapması sonucu adetın gelmıyordedı bu kuru duydugum gun basladım sabah hazırladım gun ıcınde bıtırdım her gun duzenlı olarak ve bu sabah adet oldumm bence denemeye deger tek dıkkat edılmesı geeken dozu aşmayın cunkı sogan tansıyonu yukseltebılıyor ben ılk gun bıraz asırıya kactım ve tansıyonum cıktı herkese acıl sıfalar

ya ben ilacı bırakıp bu soğanı denemek istiyorum ama ilacı bırakınca kist oluşuyor.
ya fayda etmezse kistle uğraşırım o zaman..off ya kafam karıştı .. en iyisi ilaçla beraber denemek sanırım..

benim annem sökmeyen adet icin kullanırmıs soğanı kabuklu iki üc adet kaynatır icermis ve bir iki sonra adet görürmüs ama ilk defa bebek icin duyuyorum insallah ise yarar

yani şimdi adet düzeni için 15 günmü içilecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…