Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

evt cnm bende de çıktı kolestrol roac.'a baslamadan test yapmıslardı ozmn az bşi yksekti hala az bşi yüksek...

Kolestrolu düşüren sebzeler meyveler var internetten araştır bitkiler vs.En önemlisi sağlıklı beslenmek kırmızı et, katı yağ, abur cubur ,hamur işi, çikolata, reçel kısacası kilo yapan şeylerden uzak durmak vede spor canım:21:

:nazar:Annelik Özlemi:nazar:

Her an seninle doluyum,
Boş yer kalmadı kalbimde,
Sevgim engin denizler gibi,
Çırpınıp duruyor içimde.

İsimler tasarladım yıllar boyu,
yasir mirza,zeynep ya da aslıyla kerem,
Rüyalarımı süsledim tatlı sesinle,
Çok acı beklemek, acı bir duygu.

Yeter artık ne olur bekletme beni,
Ben de 'Yavrum' demek isterim her anne gibi,
Kucağım boş, kalbim taş misali,
Senin gülücüklerin yumuşatır ancak bu kalbi.

Duy ne olur Allah'ım duy beni,
Eğer günah işleyip incittiysem Sen'i,
Sen ulusun, tek dayanağımız,
Evlat sevgisinden mahrum etme bizi. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Her an seninle doluyum,
Çırpınıp duruyor içimde.

şiirin çok güzel canm en kısa anne olmayı nasip eder inşallah rabiim sana ve tüm isteyenlere... aminn

kızlar bende bikaç gün önce bahsetmiştim kendi durumumdan hatrlarsınız belki,doktora gdicem diodum yeni geldm doktordan..
geçen defaki doktor içime sinmedi demiştim budefa aynı hastanede baska bir doktora gittim , 50 li yaşlarda bir doktor bugn gittiğim ( nieyse yaşı byük olunca deneyimli die içim daha rahat ediyor):44:
herneyse konuya geçiyorum.. kızlar gittim ve dedim böle böle doktor tarlusal verdi 2hafta önce cuma bitti,bttkten 10gün sonra adet olursun demişti 14gün oldu hala olmadım dedm..
öncelikle ben adet düzenszlgnde drek adet söktürücü vermiorm,derdim adet olmasını saglamak değil sadece,nedenini de anlamak dedi.(tabi dier doktor hemen kolaya kaçıp verdi ilacı hçbşie bakmadan:KK4:))) adet söktrücü kullandgn halde olmadıysan yumurtalamada sorun olabilr , çünkü gebelik yok diyosun zaten dedi. bu yaşlarda (20) artk bi düzene oturmuş olması gerekiyordu fln dedi.. bn 5-6 sene önce kist oldgunu doğum kontrol hapı kullanmamla gectgni ve yine gecen sene doktorun pko dedgni 6ay doum kontrol hapı kullandgmı ama bişie yaramadgnı söledm. duymamıs gbi bi hali vardı ama blemiorm duymustur muhakkak :))
durum böle işte kızlar.. kan testi ve ultrason istedi ,ultrasona salı gnü gdicem.
off çok moralim bozuldu muhtemelen yumurtlamada sorun olabilir dedgnde..:KK14: napıcam kızlar bana yardım edin lütfenn:KK43::KK43::KK43:

kızlar bende bikaç gün önce bahsetmiştim kendi durumumdan hatrlarsınız belki,doktora gdicem diodum yeni geldm doktordan..
geçen defaki doktor içime sinmedi demiştim budefa aynı hastanede baska bir doktora gittim , 50 li yaşlarda bir doktor bugn gittiğim ( nieyse yaşı byük olunca deneyimli die içim daha rahat ediyor):44:
herneyse konuya geçiyorum.. kızlar gittim ve dedim böle böle doktor tarlusal verdi 2hafta önce cuma bitti,bttkten 10gün sonra adet olursun demişti 14gün oldu hala olmadım dedm..
öncelikle ben adet düzenszlgnde drek adet söktürücü vermiorm,derdim adet olmasını saglamak değil sadece,nedenini de anlamak dedi.(tabi dier doktor hemen kolaya kaçıp verdi ilacı hçbşie bakmadan:KK4:))) adet söktrücü kullandgn halde olmadıysan yumurtalamada sorun olabilr , çünkü gebelik yok diyosun zaten dedi. bu yaşlarda (20) artk bi düzene oturmuş olması gerekiyordu fln dedi.. bn 5-6 sene önce kist oldgunu doğum kontrol hapı kullanmamla gectgni ve yine gecen sene doktorun pko dedgni 6ay doum kontrol hapı kullandgmı ama bişie yaramadgnı söledm. duymamıs gbi bi hali vardı ama blemiorm duymustur muhakkak :))
durum böle işte kızlar.. kan testi ve ultrason istedi ,ultrasona salı gnü gdicem.
off çok moralim bozuldu muhtemelen yumurtlamada sorun olabilir dedgnde..:KK14: napıcam kızlar bana yardım edin lütfenn:KK43::KK43::KK43:

ben söyliyeyim ilk önce moralini bozmıcaksın daha evli değilsin yaşında küçük. yaptr tahlilleri bakalım ne çıkcak haber ver bizede. sen okula gidiyosun dimi sınav haftaları sanırım stres yaptıysan o yüzdende adet olmayabilirsin bnm öle olurdu. bişeyin yoktur inşallah:KK34:

ben söyliyeyim ilk önce moralini bozmıcaksın daha evli değilsin yaşında küçük. yaptr tahlilleri bakalım ne çıkcak haber ver bizede. sen okula gidiyosun dimi sınav haftaları sanırım stres yaptıysan o yüzdende adet olmayabilirsin bnm öle olurdu. bişeyin yoktur inşallah:KK34:

cnm stres fln hayatta hep olan şeler kaçısımız yok malesef.. ama bnm ilk defa olan bişi diil malesef hep düzensiz ama bu defa 3 ay olcak resmen :KK43:

kızlar bısey soracagım bu ay klomen kullandım ben doktor bide lutenly diye bi ialç verdi
adetin 15. günü başlayıp 10 içmemi soyledı
bu ılac catlatma ilaçı degil sanırım ne işe yaradığını bilen var mı

cnm stres fln hayatta hep olan şeler kaçısımız yok malesef.. ama bnm ilk defa olan bişi diil malesef hep düzensiz ama bu defa 3 ay olcak resmen :KK43:

pco var ya ondan bnmde kendimi bildim bileli düzensiz.. düzelir inşallah ya napalım herşey Allahtann..

yaaa test yapsammı ben:KK14: aldım testi korkuyorum yapmaya bi gün geçti daha yapsam varsa çıkar dimi sonuç:18: iki aydır günümde oluyodum ya bu ay geç olcaksam off kafayı yicemm:18::18:

kızlar bısey soracagım bu ay klomen kullandım ben doktor bide lutenly diye bi ialç verdi
adetin 15. günü başlayıp 10 içmemi soyledı
bu ılac catlatma ilaçı degil sanırım ne işe yaradığını bilen var mı

tutunması için olabilir bilemedim ama muhtemelen öledir yani varsa bisi tutunsun die bi işlactır o :KK23::KK23:

yaaa test yapsammı ben:KK14: aldım testi korkuyorum yapmaya bi gün geçti daha yapsam varsa çıkar dimi sonuç:18: iki aydır günümde oluyodum ya bu ay geç olcaksam off kafayı yicemm:18::18:

almışşsın madem yap almasaydın alma yapma derdim madem almışsın yap için rahatlasın hadi bismillah insallah hamilesindir:KK49::KK49::KK16::KK16::KK16:

canım devlette öle duyup duymamazlıkta geliolar işte sana yapacakları pekte bişi yok zaten dogum kontrol hapından başka kesinlikle özele git ve bi baktır bida evlendikten sonra gidersin hemen çocuk istiyorum die hemen tedaviye başalrsın inşallah ilk aydan hamile kalırsın evlenincede uğraşmazsın biz gb:44::44::44::KK16::KK16::KK16:

tesekkur ederım canım
ınsallah olmusturdur da tutunuyordur ılac bosa gıtmesın :)

bencede boşa gitmesin yoksa çocuk istedimizden felan değil:KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: hiç gülcem yoktu kız:KK9::KK9::KK9::KK9:

biz onca aşıla yaptırdık zaten profösör die aldı paracıkalrımızı :KK47::KK47:
bende eşime diom olaydı bali kendiliğinden :KK24::KK24:o paralarla yawruma neler alırdım nelerdiom:KK12::KK12::KK12::KK12:
offf offfffffffffff gelemedi sıpalar :emir_bebek::emir_bebek:ne nazlı veletlermiş ya :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bi doğsun erkekse pipisini:emir_bebek: kızsa saçını kesicem:KK37:
tottosunada bi şaplak ben atıcam:KK57::KK57:

sonrada kucama alıp saatlerce koklucammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Her an seninle doluyum,
Çırpınıp duruyor içimde.

Çok güzel belirtmişsin canım Aminnn inşallah:16

İyiakşamlar canım testi almışsın madem yapta için rahat etsin.Hadi hayırlısı inşallah güzel sonuçla karşılaşırsın canım:KK16::emir_bebek:

X