Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

büyükk günnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52:

bugün dogurucam kısmetse ne güzel uyuyodum :KK19:sucu geldi boyu devrilesice uyuyamam artık şimdi of 5te kalktım kuran okudum dua ettim teheccüt kıldım sonra namazımı kıldım kahvaltı ettim şimdi orucum 8saat yeme içme yasaktı çünküm:KK56:açlıktan ölmem inşallah 3e kadar şimdiden için tuhaf mandalina felan yemek istiyorum heycandan zaten midem bulanıyo:KK50:

acaba eşim ne alcak :KK53:allahım ne zman vazgeçicem bu huyumdan süpriz delisiyim çakamıyorum ne aldıgını bide bişey almazsa dogum sancım o an tutabilir yani boğarım:KK1:

ablam cok güzel kurabiye sepeti yaptırmış bide bez pasta facede resmini gördüm onlardna kafam rahat bali:KK1:bide süsülü zıbın yaptırtmış ben bunun altına tütü yaparım sonra bu süpriz oldu:KK12:
Eki Görüntüle 968026 Eki Görüntüle 968027

görümcemde de bi hazırlıkalr var ama söylemiyo çatlıyorum:KK52:

sırf ne aldıklarını öğrenmek için bile dogurulur yani seviyorum ulen hepsini sevildigimide hissettim cok şükür bu 6 senede ne kadarda soyutlamışım kendimi evlat özlemiyle ne kadarda uzaklaşmışım ailemden:KK5:

telefonum hiç susmadı sağ olsun arkadaşlarım ne coka radılar allahım çok mutluyum heycanlıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

dua edin ben hepinize edicemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK54:
canım benmm yaa bugünleride gördük çok şükür umarım kolay bi doğum olmuştur zeynebin kollarındadır şimdi kokla bnm içinde:KK16: sezeryan oldu sanırım günü belli olduğuna göre Allah şifa versn çabucak iyi oluver öptük sizi kızımla resim bekliyoruz hee

Merhaba arkadaslar bende sizin gibi pkoluyum isvicredeyasiyorum 8 aydir bebek istememize ragmen olmadi her ay adet olurum ama her 2 ayda 1 hafta gecikmeler yasiyorum suanda metformin 850 mg kullaniorum bide bu ay sogan suyunu uyguladm aranizda metformin yada glukopagla hamile kalan var mi lutfen cvp yazin

canım bilemedim ki ne yesem ne yapsam.

aslanpençesi otunun çayını yapıyorum.ceviz fındık yiyorum.

ama benim iş biraz zor sanırım.soğan kürünü yaparım sanırım.

incir yumurtaları direk geliştiriyo cnm hergün 3 tane yee :KK56:

yazdıklarını okuyunca kendımı gordum bende senın gıbıyım ılacsız adet olmuyorum 16 yasıma kdr hıc adet gormeyınce annem bu kızda bır sorun var dıyıp tuttu dr yolunu dr baktı ettı derken pko teshısı koydu ve ılk reglımı 16 yasında sokturucu ilaçla gordum.Sonrasında duzene gırer dedıler bekle dedıler ama olmadı tekrar dr yolunu tuttuk ve evlenene kadar cesıtlı aralıklarla dogum kontrol hapı kullandım.Hapı kullandıgım zaman reglım hıc sasmıyor bıraktıgım anda aylarca gelmıyordu ve kılolar gelıyordu.23 yasına kadar dogum kontrol hapı kullandım 23 yasında evlendım hapı bıraktım bıraktıgım gıbı benım adet kesıldı tekrar.Bebek ıstedıgım ıcın dr yolunu tuttum 7 aydır adet olmamıstım klomen kullandım defalarca yumurtalıklarda hıc folıkul olusmadı denıldı.Gördugum en dırenclı pko hastasısın dedı her gıttıgım dr :KK31:En son arastırma hastanesı endokrı bolumune gıttım bu arada sadece sokturucu ıle adet olabılıyorum.DR bır suru test yaptı cushıng sendromu vs vs vs hıc bırsey bulamadılar ve hormonlarımda hep normal cıkıyordu sadece total testeron bırazcık yuksek.İnsulın dırencım cıktı bırde seker ılacı verdı bunu gebe kalana kdr kullanıcaksın dedı 6. aydan sonra etkısı baslıcak dedı.Ve dedıgı gıbıde oldu hızlı bır sekılde kılolarım gıtmeye basladı ve 28 yasındayım hayatımda ılk defa bu ay ılacsız adet gordum hala soklardayım :KK53: umarım bebekde uzaklarda degıldır.Herseyın hayırlısı olsun kısmetten oteye gecılmıyor bu haytta

Amin canım...uzak değil merak etme en kısa zamanda alıcaksın bebişini kucağına :KK70:

selamın aleyküm kızlar allah razı olsun merak eden dua eden arayan soran arkadaşalrım hepinize cok teşekkür ederim

kızımızı kucamıza aldık cok şükür ben biraz değil baya bi heycan yaptım ameliyatta cok değişik adı olmayan tarifi imkansız bi duygu korku heycan endişe bisürü insan başında ve bi ses bi soluk bi can bekliyosun sonra sesi geldi kuzumun nefesim düzeldi titremem hafifledi ilk öpüşüm ilk kokusu sonra gerisi malum uykusuz geceler günler süt beklemeler emzirmeler aglamalar kusmalar .... dikişlerim iyileşsin yavruma bakayım istiyorum şimdilik bu kadar sonra olanları yazıcam ....

hep bol bol uyuyun dmeelerini şimdi anlıyorum rabbim herkeze sag salim evladına kavuşmayı nasip etsin anaların hakkı asla ödenmezmiş her an bunu anlıyorum

hepinizi öpüyorum :KK54:

selamın aleyküm kızlar allah razı olsun merak eden dua eden arayan soran arkadaşalrım hepinize cok teşekkür ederim

kızımızı kucamıza aldık cok şükür ben biraz değil baya bi heycan yaptım ameliyatta cok değişik adı olmayan tarifi imkansız bi duygu korku heycan endişe bisürü insan başında ve bi ses bi soluk bi can bekliyosun sonra sesi geldi kuzumun nefesim düzeldi titremem hafifledi ilk öpüşüm ilk kokusu sonra gerisi malum uykusuz geceler günler süt beklemeler emzirmeler aglamalar kusmalar .... dikişlerim iyileşsin yavruma bakayım istiyorum şimdilik bu kadar sonra olanları yazıcam ....

hep bol bol uyuyun dmeelerini şimdi anlıyorum rabbim herkeze sag salim evladına kavuşmayı nasip etsin anaların hakkı asla ödenmezmiş her an bunu anlıyorum

sizi takip ediyordum yazdıklarınızı .Allah analı babalı büyütsün maşallah diyelim.siz de bizimle aynı şeyleri yaşamışsınız ..bize ümit oldunuz

20 gün çekersin canım snra geçer yavaş yavaş inşaAllah kızını aldın ya kucağına kızını gerisi kolay canım:)) bi bakmışsın büyümüş. kırk içindeyken zor biraz ama sonrası kolay hele bi gülmeye başlasın yersin yerr:)) Allah tüm isteyen tüm bekleyenlere yaşatsın o günleri hep dua ediyorum herkese.. öpüyoruz sizi kızımla Allah size bağışlasın zeynebinizi hayırlı uzun ömür versin

allahım analı babalı büyütsün inş. çok tebrik ederimcanıminş tez zamnda bizde hissederiz bu duyguyu :KK70:

arkdaslar bendede pko vardı ilk adet gördüğüm 14 yasindam beri adetlerim düzensizdi 4 ayda bir olurdum adet dopum kotrol haplari verdiler hep ama ben kullanmaya csaret edemedim bir keresinde sadece bir hafta kullandim ve biraktim şimdi pko değilim çok şükür nasıl basardin derseniz bol bol salep için derim dr bile ultrasonda nasıl basrdin dedi kilo yapiyor ama adet düzensizliğinden iyidir dimi herkese salep tavsiye ederim Allah herkese şifa versin

Ayy maşallah canım almışsın kuzunu kucağına :nazar: Allah analı babalı büyüymeyinasip etsin acısını göstermesin sana. Biz isteyenlere de duanı esirgeme olur mu canım

arkadaşlar aşılama ignelerine 3. gün başlanıyo ya benim adetimin 3günü hafta sonuna denk geliyo 4. günü gitsem doktora olurmuki napcam şaşırdım ya

20 gün çekersin canım snra geçer yavaş yavaş inşaAllah kızını aldın ya kucağına kızını gerisi kolay canım:)) bi bakmışsın büyümüş. kırk içindeyken zor biraz ama sonrası kolay hele bi gülmeye başlasın yersin yerr:)) Allah tüm isteyen tüm bekleyenlere yaşatsın o günleri hep dua ediyorum herkese.. öpüyoruz sizi kızımla Allah size bağışlasın zeynebinizi hayırlı uzun ömür versin

saol canım evit ya zaten insan nasıl kıyar anlamıyorum elleri ayaklrı parnakları küçççücük atıyolar çöplere sokaklara vicdansızlar insan olamaz onlar haber izleyemiyorum aglıyorum çok fena oluyorum artık:KK50:eskidende üzülürdüm onların oluyo isteyenlere versin rabbim diye şimdide böyle bi vicdansızlıgı görmeye duymaya dayanamıyorum bile rabbim hakedenlere hayırlı evlatlar versin öyle cok yoluna revan olmuş varki herkezi sevindirsin:KK31:

arkdaslar bendede pko vardı ilk adet gördüğüm 14 yasindam beri adetlerim düzensizdi 4 ayda bir olurdum adet dopum kotrol haplari verdiler hep ama ben kullanmaya csaret edemedim bir keresinde sadece bir hafta kullandim ve biraktim şimdi pko değilim çok şükür nasıl basardin derseniz bol bol salep için derim dr bile ultrasonda nasıl basrdin dedi kilo yapiyor ama adet düzensizliğinden iyidir dimi herkese salep tavsiye ederim Allah herkese şifa versin

ilk defa duyuyorum:KK53: şu kadınalra yarayan ot çöp ne varsa acı güzel bişeyin çare oldugunu duymakta iyimiş:KK31:

Ayy maşallah canım almışsın kuzunu kucağına :nazar: Allah analı babalı büyüymeyinasip etsin acısını göstermesin sana. Biz isteyenlere de duanı esirgeme olur mu canım

saol canım inşallahhhh ediyorum isteyen herkez için:KK31:

Mrb.nasıl salep içtiniz ve nerden bu kanıya vardınız acaba.bende ağır derecede pkos luyum.oğlumda tedaviyle oldu CF ok şükür ama şimdi yine bi evlat istiyoruz hayırlısıyla ama ne yaptıysam yok bi fayda olmadı maalesef.Allah herkese şifa versin inşaallah.

saol canım evit ya zaten insan nasıl kıyar anlamıyorum elleri ayaklrı parnakları küçççücük atıyolar çöplere sokaklara vicdansızlar insan olamaz onlar haber izleyemiyorum aglıyorum çok fena oluyorum artık:KK50:eskidende üzülürdüm onların oluyo isteyenlere versin rabbim diye şimdide böyle bi vicdansızlıgı görmeye duymaya dayanamıyorum bile rabbim hakedenlere hayırlı evlatlar versin öyle cok yoluna revan olmuş varki herkezi sevindirsin:KK31:

ilk defa duyuyorum:KK53: şu kadınalra yarayan ot çöp ne varsa acı güzel bişeyin çare oldugunu duymakta iyimiş:KK31:

saol canım inşallahhhh ediyorum isteyen herkez için:KK31:

anne olunca farklı oluyo duygular gerçekten.. 15 günlük fln olmuşsunzdur canım toparlanmışsındr biraz zor günler geçmiştir.. kızında yavaş yavaş düzene girer canm Allah can sağlığı versin geçiyo günler. bnm kızım 3 ayını doldurcak haftaya.. öle güler yüzlü teyzesi maşaallah zorla sevdiriyo kendini. ben nasıl yaşamışım onsuz Rabbime hamd olsun acısını göstermesin..

kilolar ne alemde ben aldım başımı gidiyorum:KK70: 65le doğuma gittim şimdi 60 kiloyum çok iştahım açıldı doğumdan sonra:KK53:
eşime diiyorum oğlumuzda olur inşaAllah oda senn halin ne olur ozaman geçsin 2 3 sene diyo. ben sandım ben yıpranırım die öle dio meğerse iyice kilo alırım diye diomuş. bu kiloları vercekmişim öle hamile kalcakmışım uyuz kendini düşünüyo oda:KK20: öle işte bende kendimi kötü hissediyorum kıyafetlerım olmuyo:KK50: kızım büyüsün biraz hemen vermeye çalışcam fazlalıkları..

burcudan ses çıkmıyo büyütmüştür kızları baharcım sende yaz arada ya adet ne zaman oldunz. benm kırkım çıktı bi ay geçmeden adet oldum hiç beklemiyodum şaşırdım inşaAllah düzelir adetlerimm

Arkadaşlar yazmadan geçemedim bende pkos var demislerdi gkucophage 1000 lik 2x1 ve inofolic 2x2 kullanarak hamile kaldimm Rabbim herkese nasip etsin

X