Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

bugünlerde geçicek inşallah... bizde bebeklerimizi alıcaz kucağımıza:KK14: bende iyi değilim bu aralar çok yoruldum.. ne diyimki Rabbim dualarımızı kabul etsin dicek başka bişi yok.....

baharcım varikosel olup olmadığı nerden anlaşılıyo benm eşime sadece sperm testi yapıldı...

bende şeker tahlili yaptırdım bgn doktora gösterdm gizli şekerinde şekerinde yok ama adaysın dediyemene içmene dikkat et dedi sık ve az ye dedi. ilerde şeker hastası olma ihtimalin yüksek dedi.. bidahaki ay fostimon vurulcam yumurta gelişmesi için en az 10 tane vurulcan dedi 500tl çatlatma iğneside 60tl muayne ücreti 50 tl.. aşılama yapmayalım dedim tamam dedi. bide onun parasını nerden bulcam.. eşim arkadaşınının telefon dükkanında çalışıyo aldığı maaş 850tl.. Rabbim hayır kapıları açsın çok daraldık her açıdan bebeğim gelsinde sağlıklı bi şekilde para bulunur Allahın izniyle..

Canım eşim spermiyogram testi yaptırdı.Test sonuçları biraz düşük çıkınca doktor üroloğa yönlendirdi eşimi.Doktorda muayene etti eşimi,bugünde ultrason istedi.Yani sperm testinde sorun çıktıysa doktor söylerdi onu zaten.:KK31:

Selamlar kızlar.
Ben yeni üyeyim. Pko hastasıyım ve geçen yılın mayıs ayında tedavisiz hamile kaldım. O zaman pko hastası olduğumu bilmiyordum. Sevinçle hamileliğimin 2. ayında bebeğimin kalp atışını dinlemeye gittim ama ömrümün en kötü haberini verdi doktorum. Boş gebelik olmuş dedi. Dünyam başıma yıkıldı. Temmuz ayında kürtaj oldum. 3 ay dinlenme süresinden sonra tedaviye başladım ve hala da devam ediyorum. 2 ay önce klomen ve ovitrelle sonrası yumurtam çatlamadı ve kiste dönüştü. 2 aydır yasmin kullanıyorum kistimin erimesi için. 1 haftadır da soğan suyu içiyorum. Adetimden sonra da ben incir kürüne başlamayı düşünüyorum. Eşime de keçiboynuzu kürünü uygulatıcam. Ben umudumu yitirmeden her yöntemi deniyorum. Siz de umudunuzu yitirmeyin. Çok şükür tedavisiz bir hastalık değil bizimkisi. Yengem de pko hastasıydı ve tedavisinin 4. yılında bir kız bir erkek ikizleri oldu. Eminim en kısa sürede biz de burda tedavi sürecimizi değil hamilelik haberlerimizi paylaşıcaz.

Selamlar kızlar.
Ben yeni üyeyim. Pko hastasıyım ve geçen yılın mayıs ayında tedavisiz hamile kaldım. O zaman pko hastası olduğumu bilmiyordum. Sevinçle hamileliğimin 2. ayında bebeğimin kalp atışını dinlemeye gittim ama ömrümün en kötü haberini verdi doktorum. Boş gebelik olmuş dedi. Dünyam başıma yıkıldı. Temmuz ayında kürtaj oldum. 3 ay dinlenme süresinden sonra tedaviye başladım ve hala da devam ediyorum. 2 ay önce klomen ve ovitrelle sonrası yumurtam çatlamadı ve kiste dönüştü. 2 aydır yasmin kullanıyorum kistimin erimesi için. 1 haftadır da soğan suyu içiyorum. Adetimden sonra da ben incir kürüne başlamayı düşünüyorum. Eşime de keçiboynuzu kürünü uygulatıcam. Ben umudumu yitirmeden her yöntemi deniyorum. Siz de umudunuzu yitirmeyin. Çok şükür tedavisiz bir hastalık değil bizimkisi. Yengem de pko hastasıydı ve tedavisinin 4. yılında bir kız bir erkek ikizleri oldu. Eminim en kısa sürede biz de burda tedavi sürecimizi değil hamilelik haberlerimizi paylaşıcaz.

Hoşgeldin canım aramıza üzüldüm ama Allah büyüktür inşallh yine anne olursun ve bebeğine sağlıklı şekilde kavuşursun.Bizlerde öyle çabalıyoruz hepimiz.Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın.Yengenin tüp bebek yoluylamı ikizleri oldu?Allah bağışlasın:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar şeker ilacı ve soğan kürü adet gecikmesi yapar mı? ben 3 haftadır şeker ilacı kullanıyorum ve adete 10 gün kala 10 gün soğan kürü yaptım. daha önce nisan ayına 15 gün soğan kürü yapmıştım ama adet gecikmesi yapmamıştı. bugün itibariyle 7 gün geçti. normalde sadece çok üşüttüğümde bu kadar geçerdi. üşütmedim bu ay. açıkçası test yapmaya çok korkuyorum yıkılıyorum çünkü negatif çıkınca :KK14: salı gününden beri kasık ağrım var

Allah mesut etsin ve başın sağolsun üzme kendini desekte kolay değildir tabiki.Allah kimsenin başına vermesin.İnşallah en kısa sürede sağlıklı şekilde bebeğine kavuşursun:KK16::KK54:

baharcım çok teşekkür ederim . çok kötü bir şey gerçekten de 11 haftalıktı bebeğim herşeyini gördükten sonra onu kaybetmek çok acı . hala atlatamadım ama böyle kendimi oyalıyorum . sizlerin özel yaptığı birm şey var mı pko için . bu ne menem bir şeymiş ya her 10 kişiden en az 4 ü bu hastalıkla savaşıyor .

Selamlar kızlar.

hoş geldin canım . Rabbim yardımcın olsun . Umutlu olman ne kadar güzel . eşinde sorun yoksa sende kalırsın var sa da zaten tedavileri var bunların . burada birbirimize yardımcı olacağız inşl

kızlar şeker ilacı ve soğan kürü adet gecikmesi yapar mı? ben 3 haftadır şeker ilacı kullanıyorum ve adete 10 gün kala 10 gün soğan kürü yaptım. daha önce nisan ayına 15 gün soğan kürü yapmıştım ama adet gecikmesi yapmamıştı. bugün itibariyle 7 gün geçti. normalde sadece çok üşüttüğümde bu kadar geçerdi. üşütmedim bu ay. açıkçası test yapmaya çok korkuyorum yıkılıyorum çünkü negatif çıkınca :KK14: salı gününden beri kasık ağrım var

canım şeker ilacı dediği glukofen tarzı bir şey mi ? eğer öyle ise bende kullanıyordum ama adet gecikmesi olmamıştı bende . soğan kürünü 2 kez bende yaptım yine böyle bir şey yaşamadım . böyle için içini yemesindense test yap tatlım en azından stres olmazsın ama inşlllllllllllllllllllllll bu gecikme güzel bir şeyin habercisi olur 9 ay görmessin kırmızıları

baharcım çok teşekkür ederim . çok kötü bir şey gerçekten de 11 haftalıktı bebeğim herşeyini gördükten sonra onu kaybetmek çok acı . hala atlatamadım ama böyle kendimi oyalıyorum . sizlerin özel yaptığı birm şey var mı pko için . bu ne menem bir şeymiş ya her 10 kişiden en az 4 ü bu hastalıkla savaşıyor .

hoş geldin canım . Rabbim yardımcın olsun . Umutlu olman ne kadar güzel . eşinde sorun yoksa sende kalırsın var sa da zaten tedavileri var bunların . burada birbirimize yardımcı olacağız inşl

canım şeker ilacı dediği glukofen tarzı bir şey mi ? eğer öyle ise bende kullanıyordum ama adet gecikmesi olmamıştı bende . soğan kürünü 2 kez bende yaptım yine böyle bir şey yaşamadım . böyle için içini yemesindense test yap tatlım en azından stres olmazsın ama inşlllllllllllllllllllllll bu gecikme güzel bir şeyin habercisi olur 9 ay görmessin kırmızıları

Rica ederim canım ne demek:KK16:Haklısın yaşayan bilir.Allah göstermesin birdaha inşallah yeniden anne olursun:KK16:Ben bir ara hayıtı kullanmıştım.Ama şimdi ilaç kullandığım için çok karıştırmak istemiyorum.Endokrin bölümünede gidiyorum ordan takip ettiriyorum hormonlarımı.Kilon varsa kilo vermeye çalış.:KK34::KK8:

Hoşgeldin canım aramıza üzüldüm ama Allah büyüktür inşallh yine anne olursun ve bebeğine sağlıklı şekilde kavuşursun.Bizlerde öyle çabalıyoruz hepimiz.Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın.Yengenin tüp bebek yoluylamı ikizleri oldu?Allah bağışlasın:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Amin canım. İyi dileklerin için çok çok sağol. Yengem, yumurtlama ve yumurta çatlatma tedavisiyle tedavisinin 4. yılında hamile kaldı. Allah hepimize sağlıklı, salih evlatlar nasip etsin inşaAllah. Daha zamanı gelmemiş anne olmamızın. Sabır, Sabır, Sabır... Ben sabrediyorum ama;hastalığımı bilmeyen insanların "Zamanı, yaşın geldi artık sen de yap bir tane" demesinden çok sıkıldım.

Amin canım. İyi dileklerin için çok çok sağol. Yengem, yumurtlama ve yumurta çatlatma tedavisiyle tedavisinin 4. yılında hamile kaldı. Allah hepimize sağlıklı, salih evlatlar nasip etsin inşaAllah. Daha zamanı gelmemiş anne olmamızın. Sabır, Sabır, Sabır... Ben sabrediyorum ama;hastalığımı bilmeyen insanların "Zamanı, yaşın geldi artık sen de yap bir tane" demesinden çok sıkıldım.

Ne güzel yumurtlama tedaviisnden bile ikizlere hamile kalmış:nazar:Allah korusun maşallah:KK16:Evet canım zamanı var ve vakti gelince inşallah anne olacağız bizlerde.Soran söyleyen çok olur takma kafana.Yaşamayan anlayamaz bizleri.Bizimde olur birgün :KK34::KK54:

Ne güzel yumurtlama tedaviisnden bile ikizlere hamile kalmış:nazar:Allah korusun maşallah:KK16:Evet canım zamanı var ve vakti gelince inşallah anne olacağız bizlerde.Soran söyleyen çok olur takma kafana.Yaşamayan anlayamaz bizleri.Bizimde olur birgün :KK34::KK54:

Arkadaslar merhaba ben yeni uye oldum ve sizinle paylasmak istedigim seyler var.
Bende pkoliyim ve 10 haftalikken bir bebgimi kaybettim aradan iki yil gecti. Yaklasik 10 aydir korunmuyoruz doktorum bi problemin yok stress yapma dedi. Sonra doktorumu degistirdim ve progestoronumun cok dusuk oldugunu yumurtamin catlamadigini soyledi soyledi. Bunun uzerine adetimin ucuncu gunu klomene basladim ve bugun kontrole gittim fakat hicbirsey olmadiini sali gunu tekrar bakilcagini soyledi, hicbir gelisme olmayisi beni com uzdu:KK43: rHat olmaya calisiyorum ama icim kipor kipir, insallah bir an once hepimiz bebeklerimize kavusuruz.
Klomenle hemen sonjc alan varmi acaba? Cok mu aceleciyim? Klomen olmassa asilamaya geceriz dedi doktorum:KK43:
Hepinize sevgiler

Arkadaslar merhaba ben yeni uye oldum ve sizinle paylasmak istedigim seyler var.
Bende pkoliyim ve 10 haftalikken bir bebgimi kaybettim aradan iki yil gecti. Yaklasik 10 aydir korunmuyoruz doktorum bi problemin yok stress yapma dedi. Sonra doktorumu degistirdim ve progestoronumun cok dusuk oldugunu yumurtamin catlamadigini soyledi soyledi. Bunun uzerine adetimin ucuncu gunu klomene basladim ve bugun kontrole gittim fakat hicbirsey olmadiini sali gunu tekrar bakilcagini soyledi, hicbir gelisme olmayisi beni com uzdu:KK43: rHat olmaya calisiyorum ama icim kipor kipir, insallah bir an once hepimiz bebeklerimize kavusuruz.
Klomenle hemen sonjc alan varmi acaba? Cok mu aceleciyim? Klomen olmassa asilamaya geceriz dedi doktorum:KK43:
Hepinize sevgiler

Merhaba canım hoşgeldin aramıza:KK16:Öncelikle inşallah yeniden anne olursun sağlıklı bir şekilde.Ben klomen tedavisine henüz geçemedim canım tam geçecektik eşimde varikosel olduğu söylendi ama tam belli değil ultrason çekilicek birde ondan da belli olurmuş.Bence doktorun mantıklı demiş.Bu tedaviler böyle önce klomen sonra aşılama.İnşallah aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın:KK16::KK34:

çok saolun kızlar inan 2 arkadaşım ve siz olmasanız belkide dayanamazdım çok zor insan destek istiyo hiç yoksada anlatıp rahatlamak istiyo iyki varsınızzzzz:KK16:

çok saolun kızlar inan 2 arkadaşım ve siz olmasanız belkide dayanamazdım çok zor insan destek istiyo hiç yoksada anlatıp rahatlamak istiyo iyki varsınızzzzz:KK16:

Sende sağol canım sevgi karşılıklı bende seni çok sevdim:KK16::KK19:Haklısın bazen kendi yakınından daha iyi anlıyor burdaki arkadaşlar halinden.Moralin yerine geliyorsa iyiysen bizde seviniriz tabiki.Allah iyi arkadaşlarla vefalı dostlarla karşılaştırsın:KK16::KK34:

merhaba arkadaşlar. bende adet olduğum ilk günden beri düzensizlik yaşıyorum. ilk zamanlar aylarca adet olmadığım olurdu dr a gittim pko olduğumu söyledi. 14 aylık evliyim hiç korunmadım ama bebeğim olmadı. önce klomen tedavisi gördüm 2 ay ama hiç yumurtam gelişmedi. 3 doza bile cevap vermedi yumurtalarım. eylül başında tüp bebek merkezine gittim. yumurtalığımın birinde 21 diğerinde 41 yumurta varmış ve adet olmadığım içinde rahim kalınlaşması olmuş ve kalınlık 13b. şu anda tarlusal kullanıyorum bitmesine 4 gün kaldı ve ben adet oldum 20 gün kullanmam gerekiyordu. hap bitmeden regl olmam normal mi?. birde doktorum önce yumurta geliştirici iğne vereceğini söledi. o iğneden sonra normal yolla denersem şansımın %10 aşılamayla % 15, tüp bebekte de % 60 şansım olduğunu söyledi. sizce ne yapmalıyım??

yok canım glucobay 50 mg diye bi ilaç kullanıyorum. doktorum hamile kalınca bırak dedi. inanır mısın korkudan test yapamıyorum. sonuç negatif olunca çok kötü oluyorum. hatta 10 dakika felan ağzımı bıçak açmıyor. öylece donup kalıyorum. işte bu yüzden çok korkuyorum. şimdiye kadar en geç 9 gün gecikmişti. o da üşütmeden olmuştu. bu ay çok şükür öyle yoğun üşütmem olmadı. bugün itibariyle 8 gün geçmiş oluyor. şu an için kafama en çok takılan şey doktorun hamile kalınca ilacı bırak demesi. ben açıkçası cumaya kadar test yaptırmak istemiyorum. 4-5 gün daha bu ilacı kullanmaya devam etsem eğer ki hamileysem zararı olmaz inş. belki böyle yazıyorum diye bazılarınız bana kızacaktır git bi test yaptır diyecektir. hayatta en büyük fobilerimden biri dişçiydi. defalarca negatif gördükten sonra o çubuk testi yaptırmak için wc ye gitmek dişçiye gitmekten daha kötü oldu benim için. :KK14:

Günaydın kızlar cumartesi günü dr gittim tek gittim bizim doktorada kaytını yaptır 3-4 saat sonra muayene olursun sıra çok olur sabah gittiğim halde neyse sıra beklerken bi gör herkesin karnı şiş idi herkesin kocaları kayınvalideleri yada anneleri yanlarında idi elleri karınlarında yürüyorlardı oturuyorlardı kocaları pışpışlıyordu sadece sanki sadece ben orda tek idim etrafıma baktıkça kötü oluyordum ağlayamıyordum da bu yumurta resmi olan hamile tişortları giymişlerdi allahım dedim herkes çocuğu için geliyo ben tedavi için sen bilin dedim hepsininde yüzleri gülüyordu o kadar mutlulardı ki
dr oo yumurtalıkların çok iyi rahim ağzın iyi kötü olan neee salak şey herşeye iyi diyo sonuç yok aşılama istedim tamam dedi ama dedi normalden %5 fazla şansın var dedi kendi tüp bebek dedi önce aşılama dedim iyi dedi
eşimin cinsel isteksizliği var haftada bir felan dedim utana utana tabi bu kısa cümleyi uzun aralıkta diyebildim hemşiresi yardım etti dememede neyse geçen hafta kendide demek istedi diyemedi dedim ne dese beğenirsin ben hergün kısın üstüne çullanıyo ver ha ver diye sandım nasıl utandım dr gitti hiç sorun çıkmadı stresten demiş dedim bi ilaç ismi söyledi onu içecek sonra bir iki goller geliyo daha o kadar salak şeylerki kaçtım odadan resmen eşim bi duysa bi daha kesinlikle göndermez o dr

Slmm kızlarr bende aranıza katıldım artık pko luymuşum bende
yaklaşık 4 aydır adet olamıyordum normalde 10 gün falan geç olurum hepp
doktor ultrasonda baktı pko gibi ama kesin tanı için hormon testleri istedi yaptırdık
sonuç evet kesinlikle pko lusun dedi ee dedim napcez çocuk düşünüyomusun dedi bende
şimdi değil bir yıl sonra falan dedim (aslinda çok kararsızım) eşim çok istiyo bir oğlum var
5 yaşında o da çok istiyo ama benn bilmiyorumm çalışıyorum işim rahat ee malum geçim derdi ev kira
bunlar düşündürüyor benii
çocuk istiyosanız 3 yada 4 ay korunmicaksınız hamile kalmazsan sen ve eşin tedaviye geçicez dedi
eğer çocuk düşünmüyorsan hemen doğum kontrol hapına başlicaksın dedi ee dedim bende 1 yıl sonra hapı bıraktıktan
sopnra hamile kalmam zor olurmu dedim hiç bişey demedi anlamadım ben bu işten bişeyy

ya bu ay benim yumurtlamam 16.günde başladı .ama anlamadığım 18. günde sivilcelerim çıktı.normalde bende sadece edetten bir iki gün önce sivilce çıkardı.bu ay erken sivilce çıktı.anlayabilmiş değilim.galiba yine adet olacağım.
ha bir de iki haftadır bir yanma hissi var içimde ne bileyim ümitlenmek istemiyorum ama sıkıldım.her şeyi de ona yorar olduk.hayırlısı.

Günaydın kızlar cumartesi günü dr gittim tek gittim bizim doktorada kaytını yaptır 3-4 saat sonra muayene olursun sıra çok olur sabah gittiğim halde neyse sıra beklerken bi gör herkesin karnı şiş idi herkesin kocaları kayınvalideleri yada anneleri yanlarında idi elleri karınlarında yürüyorlardı oturuyorlardı kocaları pışpışlıyordu sadece sanki sadece ben orda tek idim etrafıma baktıkça kötü oluyordum ağlayamıyordum da bu yumurta resmi olan hamile tişortları giymişlerdi allahım dedim herkes çocuğu için geliyo ben tedavi için sen bilin dedim hepsininde yüzleri gülüyordu o kadar mutlulardı ki
dr oo yumurtalıkların çok iyi rahim ağzın iyi kötü olan neee salak şey herşeye iyi diyo sonuç yok aşılama istedim tamam dedi ama dedi normalden %5 fazla şansın var dedi kendi tüp bebek dedi önce aşılama dedim iyi dedi
eşimin cinsel isteksizliği var haftada bir felan dedim utana utana tabi bu kısa cümleyi uzun aralıkta diyebildim hemşiresi yardım etti dememede neyse geçen hafta kendide demek istedi diyemedi dedim ne dese beğenirsin ben hergün kısın üstüne çullanıyo ver ha ver diye sandım nasıl utandım dr gitti hiç sorun çıkmadı stresten demiş dedim bi ilaç ismi söyledi onu içecek sonra bir iki goller geliyo daha o kadar salak şeylerki kaçtım odadan resmen eşim bi duysa bi daha kesinlikle göndermez o dr
Canım yazdıklarını okudumda dengesiz doktorda çok gerçekten.Nebiçim laf o öyle .Saçmalamış.Kendini üzüp yıpratınca ele birşey geçmiyor değilmi.Oyüzden hayırlısı olsun zamanı gelince dilerim sende o mutluluğu yaşarsın.Ve bencede bir daha o anormal doktora gitme başka doktora git.Allah yardımcın olsun:KK16::KK54:Aşılama içinde çok deneme çünkü tutma şansını okadar yüksek bulmuyorlar.Bir defa yaptır baktınki tutmadı.İmkanın varsa tabiki,tüp bebeğe geç en azından vakit kaybı olmaz:KK34:
ya bu ay benim yumurtlamam 16.günde başladı .ama anlamadığım 18. günde sivilcelerim çıktı.normalde bende sadece edetten bir iki gün önce sivilce çıkardı.bu ay erken sivilce çıktı.anlayabilmiş değilim.galiba yine adet olacağım.
ha bir de iki haftadır bir yanma hissi var içimde ne bileyim ümitlenmek istemiyorum ama sıkıldım.her şeyi de ona yorar olduk.hayırlısı.
Sağlık olsun adet olmakta hiç olmamaktan iyidir bizler için.İnşallah en kısa sürede bebeğinde olur:KK16:
Slmm kızlarr bende aranıza katıldım artık pko luymuşum bende
yaklaşık 4 aydır adet olamıyordum normalde 10 gün falan geç olurum hepp
doktor ultrasonda baktı pko gibi ama kesin tanı için hormon testleri istedi yaptırdık
sonuç evet kesinlikle pko lusun dedi ee dedim napcez çocuk düşünüyomusun dedi bende
şimdi değil bir yıl sonra falan dedim (aslinda çok kararsızım) eşim çok istiyo bir oğlum var
5 yaşında o da çok istiyo ama benn bilmiyorumm çalışıyorum işim rahat ee malum geçim derdi ev kira
bunlar düşündürüyor benii
çocuk istiyosanız 3 yada 4 ay korunmicaksınız hamile kalmazsan sen ve eşin tedaviye geçicez dedi
eğer çocuk düşünmüyorsan hemen doğum kontrol hapına başlicaksın dedi ee dedim bende 1 yıl sonra hapı bıraktıktan
sopnra hamile kalmam zor olurmu dedim hiç bişey demedi anlamadım ben bu işten bişeyy

Hoşgeldin aramıza Allah bağışlasın oğlunu:nazar:En azından bir tane var bizlerin oda yok henüz:KK5:Haklısın maddi sorunlarda olunca kafana takılması doğal.Ama pko teşhisi tam olarak konduysa çokta vakit geçirme çocuk için.Doğum kontrol ilacınıda önermiyorum ben.Adet olamuyorsan söktürücü kullan.Çocuk istiyorsanda tedaviye geç erteleme tedavini sakın.:KK34:

Hoşgeldin aramıza Allah bağışlasın oğlunu:nazar:En azından bir tane var bizlerin oda yok henüz:KK5:Haklısın maddi sorunlarda olunca kafana takılması doğal.Ama pko teşhisi tam olarak konduysa çokta vakit geçirme çocuk için.Doğum kontrol ilacınıda önermiyorum ben.Adet olamuyorsan söktürücü kullan.Çocuk istiyorsanda tedaviye geç erteleme tedavini sakın.:KK34:[/QUOTE]

hoşbulduk canımmm
rabbim hepinizin gönlüne göre versin inşş
evet cnm hormon tahlilleri istedi sonuca baktı kesinlikle polistik oversin dedi
çocuk şimdi düşünmüyosan 1 yıl doğumkontrol hapı kullan sonra korunmayı bırakırsın dedi
ee dedim o zaman
hamile kalırmıyım cvp vermedi çocuk düşünüyosan da dedi 3ay deniceksiniz hamile kalamazsan eşinle bir gelip
tedeviye başlicaz dedi offf bu kararsızlık beni deli ediyorr en kısa zamnda bir karar vermem lazım bakalımda hemen hamile kalıcakmıyım değilmi o da var

selam canlar beni merak eden arkadaşlar. galiba ben hamileyim. akşam iki kere idrar testi yaptım ikisi de pozitif çıktı. demin kan verdim 2 saate çıkar dediler. yine de içimde azcık sıkıntı var. kullandığım şeker hapıyla alakalı değildir pozitif çıkması inş. (çok mu saçma bi yorum oldu?)

X