Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

merhaba hepinize canlarım uzun süredir yoktum aranızda hem mide bulantısından bilgisayara bakamadım hemde internette bir problem vardı.Ben yokken neler yaptınız bakem bazı arkadaşlar çatlatma iğnesini vurunmuşlar beklemedeler hadi inşallah sizinde gelir bebişleriniz canlarım çok özledim valla hepinizi yaaa:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16: bu mide bulantısı mahfetti beni kızlar hala da devam ediyor zorla girebildim siteye elektronik aletlerden bile midem bulanıyor ya cep telefonuyla konuşamıyorum.Kalp atışlarını duydum bu sefer bebeğimin çok şükür darısı hepinizin başına inşallah canlarım, kendimi iyi hissettikce gelecem buraya hepinizi öpüyorum :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hoşgeldin canım bizde özledik valla nerelerdesin hemde endişelendik bişeymi oldu diye elif te gelmiyor sende yoksun ikinizide çok merak ettik valla
senin bebede bi alemmiş :)))):KK1::KK1::KK1::KK1: elektronik eşyaya alerjisi var
kalp atışlarını duyduğuna herşeyin yolunda gittiğine sevindim canım benim

hg din ebirhim valla ben hamiş olmadan bulantı çekiyorum sana allah yardım etsin kuzum

kızlar yaradanım bebegimimi verecek nedir şanalı günlerimiz geri dönüyor herhal
işler yoluna giriyor işyerimizi şükür olsun satıyoruz çok dua edin ne olur tam tüp bebek zamanı

valla tüp bebek o kadar masarflıki bu sefer ne yapa. diye düşünüyorum allahıma şükürler olsun ya hamiş kalmış kadar sevinçliyim çıglık atmak istiyorum

moralim düzgün gittkçe eminim bebegim gül yüzlüm gelecek mayısda evilik yıldönümü inş. o zamana kadar tam başlatır dr çifte bayram yaşarız

hergün onun eksikligini yaşıyorum türküler yazdım adına kardeşim annem dedikçe eriyorum yaradan bizleride versin

felek birgün güldürmedi
yaraladı öldürmedi
birtek dilegim vardı yaradanım çok gördü oy
ana diyen yavrum olsun evim neşe sevinç dolsun
canıma can yoldaş yolsun yaradanım ver kuzumu

ayakta derman kalmadı
yürüyecek hal kalmadı
geceler sabah olmuyor
yaradnım ver kuzumu

hiç unutmam bunu aşılama süreci çok zordu hergün yollardayım durum yoktu maddi bir vasıta ücreti vermemek için hergün yürüyodum iki saaat kimselere demiyordum erken çıkıyordum o zaman yolda giderken bu parça aklıma geldi yazdım

şimdiki halime çok şükür bu 2.5 sene önceydi bu şimdi maddi manevi zorda olsa bu yoldayım

Son düzenleme:
nasılsınz canlarm ben hçç iyi değilim sbhtan beri ağlıyorum:KK14: elimde olan bişi değil akıyo gözlerimden yaşlar...doldum sanırım iyice:KK53: sbh rüyamda eşimi başka bi kadınla görüyodum kokluyodu onu fln dedi bitti herşey terk ettim evi hçç arkamdan gelmedi ağlayarak uyandm.. snra eşim geldi işten işi varmış gel yaramazlık yapalım dedim uyuz işe geri döncem geç kalırım dedi ayy öle sinir oldumki anladıda ztn yok bişi dedm.gitti... snra alt komşumuz taşınıyo son defa kahvaltı yapalım dedi ayyy başladm yine ağlamaya bn buraya gelin geldiğimden beri abla kardeş gibiydikk.. bebişi oldu ben büyüttüm şimdi peşimden ayrılmıyo çok seviyo beni bende onu çok seviyormm naparım onlar gidince.. o bebek bi nevi bnm bebek hasretimi dindiriyodu beraber uyuyodk geziyoduk off bilmiyorm hiçç iyi değilim ben:KK43:

nasılsınz canlarm ben hçç iyi değilim sbhtan beri ağlıyorum:KK14: elimde olan bişi değil akıyo gözlerimden yaşlar...doldum sanırım iyice:KK53: sbh rüyamda eşimi başka bi kadınla görüyodum kokluyodu onu fln dedi bitti herşey terk ettim evi hçç arkamdan gelmedi ağlayarak uyandm.. snra eşim geldi işten işi varmış gel yaramazlık yapalım dedim uyuz işe geri döncem geç kalırım dedi ayy öle sinir oldumki anladıda ztn yok bişi dedm.gitti... snra alt komşumuz taşınıyo son defa kahvaltı yapalım dedi ayyy başladm yine ağlamaya bn buraya gelin geldiğimden beri abla kardeş gibiydikk.. bebişi oldu ben büyüttüm şimdi peşimden ayrılmıyo çok seviyo beni bende onu çok seviyormm naparım onlar gidince.. o bebek bi nevi bnm bebek hasretimi dindiriyodu beraber uyuyodk geziyoduk off bilmiyorm hiçç iyi değilim ben:KK43:

bazen kurtulamıyoruz rüya etkisinden
belkide komşudan ayrılacaksın ya onun etkisiyle gördün ona yor işte

selam kızlar.malesef yine iğnenin 18. günü adet oldum :KK43:( tedaviyi bıraktım artık.bugün incir kürüne başladım.ayrıca bal+çörekotu+tarçın karışımından yiyorum günde iki kez.Rabbim inşallah bize de en kısa zamanda bebiş verir inşallah.

selam kızlar.malesef yine iğnenin 18. günü adet oldum :KK43:( tedaviyi bıraktım artık.bugün incir kürüne başladım.ayrıca bal+çörekotu+tarçın karışımından yiyorum günde iki kez.Rabbim inşallah bize de en kısa zamanda bebiş verir inşallah.

hayırlısı yola devam canım üzülüyoruz aglıyoruz ama ne yapabiliriz

bilent tıraş a mesaj yollamıştım durumumu iyi bir dr yaptıgınız uygulamaya devam dedi

allahım ya bir başlasam hayırlısıyla şu tedaviye yorucu süreç ama sonucu güzel olunca degiyor

Gız canım sen olmasan biz ne yapardık ya anamız gibi kol kanat geriyon morel veriyon akıl veriyon
allah razı olsun allah gönlüyün muradını versin tez zamanda
sen bu aralar neler kullanıyorsun bitkisel ve ilaç olarak o dr ne yaptığını söyledin de iyi yoldasın dedi

zeynocum üzülmek yok .çabalamaya devam.iğneni adetin kaçıncı günü vurulmuştun canım.

selam kızlar.malesef yine iğnenin 18. Günü adet oldum :KK43:( tedaviyi bıraktım artık.bugün incir kürüne başladım.ayrıca bal+çörekotu+tarçın karışımından yiyorum günde iki kez.rabbim inşallah bize de en kısa zamanda bebiş verir inşallah.

üstünede görmüş olabilirsin bide iğnenin iki ay faydası var bu arada kanallarına baktırdınmı tıkanık felan olur

ne manevi halim kaldı ne maddi tükendim kızlar ben bu gün soğan suyuna başlıcam yumurtam 15 olmuş inşallah çatlar ama tabi ne zaman çatlar bilmiyorum

Merhaba kizlar.. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Bende pko ile bogusuyorum 4 senelik evliyim serephone diye bir ilacla tedavi goruyorum 2 aydir. Bu ay 2 ilaca birden baslatcak dr.um herkese nasip olur isallah bende bundan sonra aranizdayim firsat buldukca. İnternetim yoktu artik var .

Merhaba kizlar.. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Bende pko ile bogusuyorum 4 senelik evliyim serephone diye bir ilacla tedavi goruyorum 2 aydir. Bu ay 2 ilaca birden baslatcak dr.um herkese nasip olur isallah bende bundan sonra aranizdayim firsat buldukca. İnternetim yoktu artik var .

hg aramıza inş. bir an önce göbüşün dolu gidersin
benimde mayısta 4 sene dolacak offfffffffff ya hiç korunmamıştım oysa

hg aramıza inş. bir an önce göbüşün dolu gidersin
benimde mayısta 4 sene dolacak offfffffffff ya hiç korunmamıştım oysa

Amin canim allah hepimize nasip eder isallah. Allah hepimize sabir versin,yumurtlama takibi yapildimi sana bana yapiliyor her ay ama yumurta catlamiyor. Onumuzdeki ayda catlamazsa dr tedaviyi degistircek gercekten sabir isi.

Son düzenleme:
X