Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

slm kızlar bende plokocuyum 7senedir evliyim daha hiç hamile kalmadım işallah hepimiz kalırız:CüvCüv:

özlemcim tedavilerini yazar mısın canım bizede bilgi olur rabbim en kısa zamanda bebişlerimize kavuştursun inşallah

ben ilk doktora gittimde bana hormon ilacları verdi onlarda bana cok kilo aldırdı daha sonra doktorumu değiştirdim. eşime tahliller yapıldı onda sorun cıkmadı benim rahım fılmim cekildi kanallarım acık doktorum kılo ver diyor ama veremiyorum 2 senedirde gidemiyorum zamam geçtikcede hormonlarım dahada düşmüş ben tan bir tedavi göremedim.

Özlemcım nıye gıtmedın ıhmal etme pko takıpte tutulması gerken bı hastalık bence kılo vermen gerekıosa bı spora falan gıt dıyetısyene artık devlette bıle Çok gÜzel dıyetısyenler var ben 51 kıloyum evlenınce aldım asıl 47dıydım bugÜne kadar hıÇ kılo problemım olmadı Çok ŞÜkÜr pkolular hep kılodan yakınıo ben pkolu deÜlmÜyÜm acep::))))))

MRB ARKADAŞLAR BENDE PKOLUYUM :emir_bebek: 5 AY ADETıN 5.GÜNÜ KLOMEN KULLANDIM GELıŞMEDı YUMURTALIKLARIM HORMON,SPERMıOGRAM VE RAHıM FıLMı HEPSı NORMAL.ŞUANDA GONAL F 450 TEDAVıSıNE BAŞLICAM GÜNDE 75ML VE DOKTORUM NORMAL YOLLA %50 AŞILAMA ıLE %80 HAMıLE KALMA ŞANSIN VAR DEDı.ÇOK KARARSIZIM DÜŞÜNCELERıNıZE ıHTıYACIM VAR.ALLAH HEPıMıZE KISA SÜREDE ANNELıĞı NASıP ETSıN BU MÜBAREK AYDA DUALARIM SıZıNLE..:ecrin_bebek:

canım benim klomenle yumurtam oluşuo benim de eşimde bi sorun yok ve rahim film,im iyi yani kanallar açık bende kist vardı ama bu ay olmamış bakalım ilk çatlatma iğnem olmadı ikinci ay ara verdik şimdi ikinci çatlatma iğnemi oldum klomenle yumurta yapıp çatlatıoz canım 36 saat sonrada ilişki benim bu ay kistim de yok bakalım çok umutluyum inşallah olur bu ay

yaptır tabi canım benim yaşım 20 olmasa ben hemen tüp bebek yapardım ama yapmazlar bu ay olmazsa bir iki defa daha çatlatma iğnesi olup bende aşılamaya geççam oda olmazsa tüp bebek allah fazla bunaltmadan verir inşallah sen ne kadarlık evlisin ve yaşın kaç

ben 3 yıllık evliyim 6 aydır istiyoruz 21 yaşındayım bende pko dışındA sorun yok sadece şansı arttırmak içi aşılama önerdi doktorum çok kararsızım kafam karışık inşallah hamilesindir gelişmeleri yaz olur mu

yeşimcim üzgünüm canım msnden konuşamyız eşim bu siteye bile karşı msnmizde ortak o yüzden olmaz canım kusura bakma ben 20 yaşında ve 2 yıllık evliyim benim adt düzensizliği ve kistlerim var polistik over kistleri eşimde bi sorun yok canım ben tedavi oluyorum bakalım inşallah bu ay olur adet tarihim 5 eylül yazarım

X