Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

senin de canım kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

tekrar idrar testi yapmadınmı canım bugünde yapsana belki belirmeye başlar 2. çizgi

ayyyy sabırsız, bu arada aklına kötü kötü şeyler getirme tatlım.neğatif enerjiyi çekme allah korusunnnnn

getrmemeye calısıorum inş allahım bu bebegi bze werdi inş ömür boyu bizimle kalmasına da izin verrr :emir_bebek::nazar:

canım şu tablo işini en iyi siz biliyorsunuz ben ateşimi hergün 6-40 ile 7 arasında ölçmeye çalışıyrum bide uyanır uyanmaz yataktan çıkmadan çok hareket etmeden ölçüyorum.ben çok mu pimpirikli davranıyorum acaba.sizde fazla hareket etmedenmi ölçüyorsunuz öyle şeylere dikkat ediyormusunuz
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
benimki bi yüksek bi düşük bu nasıl bişeyy..

reyyan hamile mi? şimdi gördüm daha???????

inanılmazzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!

en son okuduğum şey eşinden ayrılacaktı?
biri beni aydınlatabilirmi??? şoktayım???!! :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

evet reyyan hamile :)) hemde eşinden ayrılmak üzereydi.. ama olaylar patlak vermeden adet bitiminden sonra sadece tek bir ilişki olmuş.. veee hamile kalmış.. ee şimdi evine döndü.. son gelişmeleri bilmiyorum bende :) inşallah araları düzelmiştir..

ama bu iş nasip kısmet işi.. biz afedersiniz ama .ıçımızı da yırtsak olmayacaksa olmayacak :KK17: :KK9::KK9:

canım şu tablo işini en iyi siz biliyorsunuz ben ateşimi hergün 6-40 ile 7 arasında ölçmeye çalışıyrum bide uyanır uyanmaz yataktan çıkmadan çok hareket etmeden ölçüyorum.ben çok mu pimpirikli davranıyorum acaba.sizde fazla hareket etmedenmi ölçüyorsunuz öyle şeylere dikkat ediyormusunuz

canım merhaba.. bende genelde sabah 7 ile 8 arası uyanır uyanmaz hemen baş ucumdan dereceyi alıyorum ve dil altından ölçüyorum.. yani öyle yatak içinde kıpraşmıyorum filan.. ilk işim ateşimi ölçmek oluyor.. çok da pimpiriklenme.. ateşe mateşe takma kafayı.. rahat olmaya çalış.. bak benim tablomu da ekleyim, bende de bi dalgalanma oluyor.. zaten zaman ilerleyince ortalamana göre çizgiyi çekecektir site.. bir kaç ay içinde olayı kavrar sende ateş tablosu yorumlamaya başlarsın..
359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar ben koştur koştur iş yapıyorum sabah beri.. tüm hazırlıklarım bitti. sadece akşam börekler pişecek ve tavuk fırına konulacak.. bir de az pilav da yapacağım.. işte bu kadar bende son durumlar.. şimdi evi az toparlar, üstten de bi temizlik yaparım. ohh misss :KK9:

inşallah canım olmam ateşim sabitlendi bu ne demek bilmiyorum bakalım pazartesiye kadar ne olcak
dediğin gibi yaparım canım regli biter bitmez başlarım 14 gün inşallah gerek kalmazda of şu stresten kurtulurum seninde güzel haberlerini bekliyorum canım ya çok ümitliyim senden karabocuqdanda ümitliydim onun oldu sıra sendee :KK34:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

saolasın canım senindee En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
ateşin çok iyi gidiyor canım sabitlenmiş...umut çok bence ama bakalım ne olacak?
benim için söylediklerin de inşallah çıksın:))
reyyan hamile mi? şimdi gördüm daha???????

inanılmazzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!

en son okuduğum şey eşinden ayrılacaktı?
biri beni aydınlatabilirmi??? şoktayım???!! :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Reyhan ayrılacaktı annesinin yanına gitmişti sonra 6 haftalık hamile olduğunu öğrendi ve eşiyle barıştılar...
en son adetini progestanla getirtmişti sonra kendiliğinden yumurtlamış ama metformin de içiyordu yani şans kader her şey olabilir....
:KK9: sen nasılsın canım çatladı mı yumurta diye baktıracak mısın?

yo pimpirikli davranmıyorsun canım doğru ölçüyorsun...

kızlar ben koştur koştur iş yapıyorum sabah beri.. tüm hazırlıklarım bitti. sadece akşam börekler pişecek ve tavuk fırına konulacak.. bir de az pilav da yapacağım.. işte bu kadar bende son durumlar.. şimdi evi az toparlar, üstten de bi temizlik yaparım. ohh misss :KK9:

maşallah sana....
:KK9::KK9:kolay gelsin canım :))

maşallah sana....
:KK9::KK9:kolay gelsin canım :))

saolasın canım :)) valla bi uyku bastırdı ki sorma.. zor tutuyorum kendimi..
çok komik bir karikatür gördüm az önce yaklaşık 20 dakikadır ona bakıp bakıp gülüyorum..
yaşlanınca biz de mi böyle olacağız ki :KK9: ayy azıcık terbiyesiz ama çok bomba, burda paylaşsam sıkıntı olur mu ki :)))

$aaaa.jpg

AŞK!!!!
Yaşlandığında birbirine destek olmaktır..!!!!

çok komik bir karikatür gördüm az önce yaklaşık 20 dakikadır ona bakıp bakıp gülüyorum..
yaşlanınca biz de mi böyle olacağız ki :KK9: ayy azıcık terbiyesiz ama çok bomba, burda paylaşsam sıkıntı olur mu ki :)))

Eki Görüntüle 280567

AŞK!!!!

ayyy cok guldum yaaaaa :))))

Eki Görüntüle 280567

AŞK!!!!

çok güzelmiş :))
hepimizin sonu bu olacak şu günlerimizin kıymetini bilelim bence :KK9::KK9::KK9:

ben birşeyler yiyeceğim canım eşim bu gün 4 gibi gelir ütüm var off hiç mi bitmez ev işleri...

Son düzenleme:
evet evet.. krizlere girdim ama varya.. :KK9::KK9::KK9:

karaböcüq napıyosun? hamiş hamiş nasıl gidiyor günlerin :KK9:

iim cnm napim heycan sewnç bi arada gecıo gunler daha hamileyım dıye sewıneıom şu degerım bı yukselsin heleee işte o zamn hamişim die dolaşcam ortada :KK1:

iim cnm napim heycan sewnç bi arada gecıo gunler daha hamileyım dıye sewıneıom şu degerım bı yukselsin heleee işte o zamn hamişim die dolaşcam ortada :KK1:

senin değerin kesin yükseliyor bence canım yoksa kanaman olur giderdi çoktan.... bence annesine sımsıkı tutunmuş minik birisi... :KK9:

bicime katılıyorum boşuna evham yapıyorsun karaböcüq.. bi rahat ol yahuuuu!

senin değerin kesin yükseliyor bence canım yoksa kanaman olur giderdi çoktan.... bence annesine sımsıkı tutunmuş minik birisi... :KK9:

bicime katılıyorum boşuna evham yapıyorsun karaböcüq.. bi rahat ol yahuuuu!

ayy annesi yesin onuu :))) :KK9: tutunsun tabi bırakmasın annesini hiçç bide az önce bi komsumuzun gelini de test yaptrms kanda baktrmıs adetinn üstünden 1 hafta gecmiş deger 157 cıkmıs ben adet gunum 2 gun gecmıstı gittigimde doktora :KK1: gene ıyı cıktı degerm yani :KK52:

:KK14: az önce dış gebelık belırtılerını okudum bı yerde dioki kasıklarda ve karında agrı benim sol kasığım öyle agrıooo bazen gecıyo sonra gerı agrıoo şiş gibi sankiii :KK14: yoksa dış gebelikmi benımkii :KK14:

:KK14: az önce dış gebelık belırtılerını okudum bı yerde dioki kasıklarda ve karında agrı benim sol kasığım öyle agrıooo bazen gecıyo sonra gerı agrıoo şiş gibi sankiii :KK14: yoksa dış gebelikmi benımkii :KK14:

karabocuq selam ben daha yeni üye ıoldum bu siteye bu forum cok ilgimi çekti zannedersem sen hamilesin inşallah hayırlısıyla doğurursun:) biraz özel olucak ama bişey sorucam sana sende polikistik over var zannedersem bende de var merak ettim nasıl hamile kaldın benim doktorum bir tedavi vermedi bundan 5 ay evvel hamile kaldım ama 7.haftasında aldılar kalbi atmadığı için soğan suyu kullanmıştım o dönemde kalmak için şimdik ne yapıcam bilmiyorum yeni bir doktora başladım o da klomene başlayalım yumurta takibi fln yapalım diyo ama bilmiyorum işe yarar mı acaba???

karabocuq selam ben daha yeni üye ıoldum bu siteye bu forum cok ilgimi çekti zannedersem sen hamilesin inşallah hayırlısıyla doğurursun:) biraz özel olucak ama bişey sorucam sana sende polikistik over var zannedersem bende de var merak ettim nasıl hamile kaldın benim doktorum bir tedavi vermedi bundan 5 ay evvel hamile kaldım ama 7.haftasında aldılar kalbi atmadığı için soğan suyu kullanmıştım o dönemde kalmak için şimdik ne yapıcam bilmiyorum yeni bir doktora başladım o da klomene başlayalım yumurta takibi fln yapalım diyo ama bilmiyorum işe yarar mı acaba???

ewet cnm pko var bendede ama allahın işi işte hiç beklemedigim bir zamanda hamle oldugumu öğrendim daha dogrusu ögrendım ama deger düşük cıktı kesin sonucu ptesi alcam degerimin artması lasım valla 2 aydır bi tedavi görmüordum ben sadece soğan suyu içmiştim bu ay ve pek umutluda degildim inş sende en kısa zamanda hamile kalırsın

sende ateş tablonu eklesene görelim.diyorlarki eğer hamile isen ateşin düşmez hep yüksek kalır sende durum nasıl.
ayyy inşallah hamilesindir sonra bizede dua edecen unutma :KK1::KK1::KK1:
içimden bi his sende hamilesin diyorrrrrrrr..........................

ayy annesi yesin onuu :))) :KK9: tutunsun tabi bırakmasın annesini hiçç bide az önce bi komsumuzun gelini de test yaptrms kanda baktrmıs adetinn üstünden 1 hafta gecmiş deger 157 cıkmıs ben adet gunum 2 gun gecmıstı gittigimde doktora :KK1: gene ıyı cıktı degerm yani :KK52:
maşallah sana o zaman canım...
kız böyle şeyler getirme aklına o zaman bende senin gibi endişeleneyim dış gebelikten aynı ağrılar bende sağlı sollu var.... sakin ol canım.... bak ben nasıl sakinim...

sende ateş tablonu eklesene görelim.diyorlarki eğer hamile isen ateşin düşmez hep yüksek kalır sende durum nasıl.
ayyy inşallah hamilesindir sonra bizede dua edecen unutma :KK1::KK1::KK1:
içimden bi his sende hamilesin diyorrrrrrrr..........................

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım ekledim bak bahsettiğim kırmızı çizgi bu akıntı günlerimi de işaretledim aşağıdaki sıra adet 1 den bu güne olan rakamlar...18 inde yumurtladım 11 gün geçti....ateş düşmedi şimdilik iyi gidiyor.... zaten hep 37 lerde....

bicimm bu ay ateşinin maşallahı var :nazar::nazar:
inşallahhhhhh düşmez dokuz ay hep böyle ateşli olurusn

bicimm bu ay ateşinin maşallahı var :nazar::nazar:
inşallahhhhhh düşmez dokuz ay hep böyle ateşli olurusn

inşallah canım benim ya çok sağol nasıl da buldun beni geldin güzel arkadaşım :KK9:
hep ateşli olayım... göğüslerim feci acıyor bu arada çamaşırsız yatamıyorum....:KK52::KK52:

X