Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kaç miligramlık kullandığın glukofen benimki 850 lik 1 tane yeter dedi doktor çok kilolu değilsin dedi.

tamam canım çok sağol inşallah yumurta oluşur tatlım bakalım glukofenin etkisi ve incirde yapacam tabi etkisi nasıl olacak görecez bakalım.bu arada klomen bendede 3 kilo yaptı yaaa sorma.senin belirtilerin resmen hamilelik tatlım benimde midem bulandı çatlatma iğnesinde sonra ğögüslerim filan şişti ama hiç çıkarmamıştım, çıkarman iyiye işaret ya bide bir yerlerde okumuştum en belirgin özellik göğüslerde yeşil damarlar biraz gözükürmüş ve de uçları koyulaşırmış var mı öyle bi durumun .aaa karabocug ta varmı acaba..

canım ben soğan kürü sayfasında bide ibrahim saraçoğlunun bütün sayfalarında okumuştum en ideali adet bittikten 7 gün sonra başlamakmış ama ben adet bitti başladım birinci küre,şimdide ikinci kürü yapıyorum 10 günlük bakalım hayırlısı artık..

canım 1000 mg dı benımkı dedıgım gıbı ama ben duzenlı hıc ıcmedım bır ay ıctysem 2 ay ıcmedım

123m hoşbulduk cnm ben bayadır buralardayım okuyorum ama yazamıyorum pek ama hepinizi tanıyoruummmm :))... bende sadece prolaktin yüksekliği var normalde 3 haftada bir adet oluyodum 6 ay falan böyle 3 haftada bir devam ediyo sonra baya bi gecikiyo ilaçla adet oluyorum böyle karışık biraz benim durumum 4 ay önce cyclo prognova diye bi ilaç kullandım ama yan etkilerini çok gördüm 2 ay kullanıp bıraktım... henüz tedaviye başlayamadım bidahaki ay eşim varikosel ameliyatı olacak inş. ameliyattan sonra bende kesin tedaviye başlıcamm artııkkk!! geçen ay bi 10 günlük gecikme oldu adetimde.. bu ayda 26sında olmam gerekiyodu ama hala yookkk.. işte kısaca bahsettim kendimdenn.. daha sık sık yazıcam artık hoşbulduuumm tekrarr:KK42:

senin daha yeni artakacak merak etme:) benim SAT'ım 18 Eylül, doktor geç döllenmiş dedi.

muhtemelen benmde 6 7 8 ekim tarhlernden bırınde oldu döllenmem die düşünüorum 1.5 -2 haftalk olması lasm bana göre allahımmm nolur yukselsın degerım :KK49:

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar..
yarın çok koşturmacalı geçecek.. temizlik,hazırlık derken akşam olur hemencecik bana..
muhtemelen gelemem buralara.. ama ara ara bakmaya çalışırım..
kendinize iyi bakın, mutlu bir hafta sonu diliyorum..
:KK16::KK16::KK16:

inşallah hamileyimdir canım ya diye diye oldurucam galiba... 2 gün sonra veririm haberi... evet bende de göbek kaldı platesle yok etmiştim şimdi yine geri geldi... şu durumum belli olsun yine platese başlayacağım.... ben çatlatma iğnesi de oldum beki onun yan etkileridir bunlar ama iğnenin etkisi de 10 günmüş benim iğneden sonra 13. günüm bitti bu gün...yani açıkçası hala umudum var yok değil... yine de artık hamile değilsem bu kadar belirtiyle bilmiyorum arık ben hiç bişey demektir...Allah bilir artık nasip....
canım soğan suyuna adet bitiminde hemen başlanabilir zaten yumurtayı çatlattıkta sonra içmene gerek yok...onu da ateşten anlayabilirsin yani çatladığını akıntı ve ateşten anlarsın.... gerçi senin yumurta çatlamasıyla ilgili büyük sorunun olduğunu düşünmüyorum ben... metformin ile de kaliteli ve yumurtlama olacaktır zaten sende.... sen bilirsin canım....yine test yapacak mısın?

inşallah canım samimiyetle söylüyorum çok isterim olmanı gerçi isteyen herkesin olmasını isterim o ayrı mesela ama burda yakın olduk birbirimize en azından birbirimizi merak edip yardımcı olabiiliyoruz katılıyorum sana adetim bitsin bir iki gün içinde başlarım tabi inşallah gerek kalmaz buna eşim bugün geldi pazar akşamı döneriz evimize pazarteside eğer olmazsam yaptırırım test
içimde kalmasın soğanı yapayım zaten metforminde kullanıyorum belki faydasını görürüm en azından rahmim temizlenmiş olur

canım ben soğan kürü sayfasında bide ibrahim saraçoğlunun bütün sayfalarında okumuştum en ideali adet bittikten 7 gün sonra başlamakmış ama ben adet bitti başladım birinci küre,şimdide ikinci kürü yapıyorum 10 günlük bakalım hayırlısı artık..

bende bitince başlıyım içim rahat eder hem 15 gün aç karnına of aç karnına birşey içmek bana çok zor geliyor yemekten sonra içilse çok daha rahat içerdim neyse napalım katlancaz saolasın cnm

iyi geceler kızlar..
yarın çok koşturmacalı geçecek.. temizlik,hazırlık derken akşam olur hemencecik bana..
muhtemelen gelemem buralara.. ama ara ara bakmaya çalışırım..
kendinize iyi bakın, mutlu bir hafta sonu diliyorum..
:KK16::KK16::KK16:

iyi geceler canım benimde eşim geldi yarın onla gezer tozarız artık belki arada bakarım bende ama pazartesi evime dönene kadar pek olmam çok öptüm hepiniziii

benm bir sorunum warrrr sanırım mantar oldum ve acayıp kaşınıorumm nolcakkk şimdiiiiii :26:
deme ya canım emin misin doktora gittiğinde muayene etsin seni...sıkıntıdan uzak dur artar mantarsa eğer.... stres yasak sana...
özelden yazdım cevap canım....

Aslinda benim bi sorum daha var:) bu hormon testini adetin 3. gunu yaptirmak zorunlu mu? 4. gun yaptirsam olmaz mi? Internette bazi sitelerde 2. ya da 3. gun, bazi sitelerde de 3. ya da 4. gun yapilmali diyo da:S

3-4-5 .günleri baktırabilirsin canım...

normalde kaç gun sonra olması gerek? dün ev tasıdık, cok yogundum bu hafta hem okula gt hem temızık yap bıttım, ayy zararı olmuş mudur? :KK14:
canım sorun olmaz merak etme.... kanama yerleşme kanamasıysa en az 6 gün sonra değer yükselmeye başlar ve kandan baktırırsın canım korkmadan bekle daha da yorma kendini...

hadi bakalim insallah hamilesindir de bebis dogduktan sonra gelirsin:)

tabi gelirim Allah söyletmiş olsun tedavi gördüm bebek gelsin diye bakalım gelecek mi yaramazım,miniğim... :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55: :KK8::KK9:

tamam canım çok sağol inşallah yumurta oluşur tatlım bakalım glukofenin etkisi ve incirde yapacam tabi etkisi nasıl olacak görecez bakalım.bu arada klomen bendede 3 kilo yaptı yaaa sorma.senin belirtilerin resmen hamilelik tatlım benimde midem bulandı çatlatma iğnesinde sonra ğögüslerim filan şişti ama hiç çıkarmamıştım, çıkarman iyiye işaret ya bide bir yerlerde okumuştum en belirgin özellik göğüslerde yeşil damarlar biraz gözükürmüş ve de uçları koyulaşırmış var mı öyle bi durumun .aaa karabocug ta varmı acaba..

canım tüm belirtiler var göğüs uçları renk değiştirmedi daha ama belirginleşti bilmiyorum ben beyaz tenliyim göğsümdeki yeşil damarlar benim hep görünür yani oradan anlamam mümkün değil.... yarından sonra sabah baktıracağım sizlere paztsi gece veririm haberi annemlerde yemekteyiz o gün ordan yazarım :)) :KK9:

387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

şimdi ben bu tabloda neye bakarak yumurtlama gününü anlayacam neye dikkat etmeliyim yani.bu arada biçimcim sadece salı günü sabah 8 de ölçmüştüm onun dışında hergün 6.40 civarı ölçüyorum saatler aynı zamana denk geliyor yani.bide belki ilk gün başka saatte ölçmüş olabilirim.
canım ateşinde belirgin bir yükselme yaşadığında ve ateş yüksek devam ettiğinde site kırmızı çizgiyi çekecek ve yumurtlama olduğunu ordan anlayacaksın acele etme:)) ben sana derim sen paylaş tablonu...
bugün tekrar test yaptırdım , değerim 4'e katlamış 1600 çıktı.Çok halsiz hissediyorum kendimi, hala inanamıyorum.
maşallah canım Allah sağlıkla doğurmak nasip etsin çok güzel değer kese de görünür yakında kalp atışları da duyulur maşallah :) darısı başıma...başımıza...

inşallah canım samimiyetle söylüyorum çok isterim olmanı gerçi isteyen herkesin olmasını isterim o ayrı mesela ama burda yakın olduk birbirimize en azından birbirimizi merak edip yardımcı olabiiliyoruz katılıyorum sana adetim bitsin bir iki gün içinde başlarım tabi inşallah gerek kalmaz buna eşim bugün geldi pazar akşamı döneriz evimize pazarteside eğer olmazsam yaptırırım test
içimde kalmasın soğanı yapayım zaten metforminde kullanıyorum belki faydasını görürüm en azından rahmim temizlenmiş olur
bende bitince başlıyım içim rahat eder hem 15 gün aç karnına of aç karnına birşey içmek bana çok zor geliyor yemekten sonra içilse çok daha rahat içerdim neyse napalım katlancaz saolasın cnm
iyi geceler canım benimde eşim geldi yarın onla gezer tozarız artık belki arada bakarım bende ama pazartesi evime dönene kadar pek olmam çok öptüm hepiniziii

canım çok sağol.... ben de inşallah regl olma diyorum pzts sen ben ve karabocuq güzel haberlerle gelelim... yalnız 14 gün yap sen bence yine de bu soğanı... bebek rahme düştükten sonra düşüğe neden olabilir diye duymuştum 1 gün eksik yap canım erken yumurtluyorsun çünkü... inşallah gerek olmaz ve hamile haberini alırız...

Son düzenleme:
canım çok sağol.... ben de inşallah regl olma diyorum pzts sen ben ve karabocuq güzel haberlerle gelelim... yalnız 14 gün yap sen bence yine de bu soğanı... bebek rahme düştükten sonra düşüğe neden olabilir diye duymuştum 1 gün eksik yap canım erken yumurtluyorsun çünkü... inşallah gerek olmaz ve hamile haberini alırız...

inşallah canım olmam ateşim sabitlendi bu ne demek bilmiyorum bakalım pazartesiye kadar ne olcak
dediğin gibi yaparım canım regli biter bitmez başlarım 14 gün inşallah gerek kalmazda of şu stresten kurtulurum seninde güzel haberlerini bekliyorum canım ya çok ümitliyim senden karabocuqdanda ümitliydim onun oldu sıra sendee :KK34:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

günaydın arkadaşlar hepinizin 29 Ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

saolasın canım senindee En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

.................................

................................

asla buna dayanarak birşeyler yapmayın derken neyi kast etti canım,bide sen telle onunla görüşünce hani benim şu kürüm var satın alın tarzı davrandımı

canım ben onun kürlerini zaten almıştım, saalama çay poşeti gibi yapmışlar. paketin içinde kullanım talimatı da var. ben ama yarıda bıraktım kürü....sonra onları aradıktan sonra yani, içmedim diğelim....

soğan küründen sonra onların gönderdiği pko kürünü içmeye başlamıştım................

.............................

:.............................

reyyan hamile mi? şimdi gördüm daha???????

inanılmazzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!

en son okuduğum şey eşinden ayrılacaktı?
biri beni aydınlatabilirmi??? şoktayım???!! :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın arkadaşlar hepinizin 29 Ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

senin de canım kutlu olsun.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

günaydın canım iyiyiz sen nasılsın nasıl hissediyorsun

tekrar idrar testi yapmadınmı canım bugünde yapsana belki belirmeye başlar 2. çizgi

iim canm bende henüz bişey hissetmiorm :KK9: sadece agrlarm oluo onun dıında baska bısey yok ne uyku hali ne mide bulantısı :26:

ayyyy sabırsız, bu arada aklına kötü kötü şeyler getirme tatlım.neğatif enerjiyi çekme allah korusunnnnn

X