Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Kızlarrrr doktora gittim keseyi gördük keseye gore 4 haftalık 2hafta sonra kalp atışını
Duymak icin gidecegiz... Nasil gecer 2 hafta ya folik asit ve kan hapı verdi progestan vermedi
Kanama olmadan içmene gerek yok dedi esimin telefonundan yazıyorum aksam
Nete gelirim darısı sizin basınıza cok mutluyum ama bı o kadar korkuyorum
Allah hepinize yaşatsın bende sag salim kucağıma alirim insallah

Kizlarrr. Hamileyimmmmmmmmmmm ya inanmıyorum 2tane test yaptım pozitif
Simdi doktora gidiyorum insallah kan testinde de cikar dua edin benim icin
tatlım bugüne kadar hiçbir belirti oldumuuu neler oldu göğüs ağrısı bulantı filannnn.her adet olmaya 1 hafta kala belirtilerimizden kafayı yiyoz hamilelikte ne fark onu yazarmısın tatlımmm.bu arada bu ay neler yapmıştınnnn

selam kherkese, ya bişey soracaktım, aranızda çatlamayan yumurta sorunucu kist yaşayan varmı varsa belirtileri neler ???
canım yenilerde yaşayan bir arkadaşımız var tuncsss.o hep kasıklarımda çok ağrı var derdi.istersen ona sorrr.

Kızlarrrr doktora gittim keseyi gördük keseye gore 4 haftalık 2hafta sonra kalp atışını
Duymak icin gidecegiz... Nasil gecer 2 hafta ya folik asit ve kan hapı verdi progestan vermedi

ayyyyyyyy ne güzelllll...yaşasınnnnnnnnnnnn nihayet biri hamileyim dediiiiiiiiii:nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK53::KK49::KK36::KK36: bak tatlım senin geçmişte yazdığın bir yazıyı kopyalıyorummm
evet canım gidemedim doktora nerdeyse diğer adetim geldi... neden gidemedim bende bilmiyorum ya hiç doktora gidipte moralimi bozmak istemiyorum çünkü kendiliğindende geçmez bu yara biliyorum bekliyorum şimdilik..
sen ne yaptın geçmişe göz atamadım yeni haberler var mı
?

yaran vardı sanırım ve hamile kaldın iyiki gitmemişsin doktoraaaa.

Son düzenleme:
canım ya benim bu ay adetim o akıntı şeklinde yaaaa.hani uzayan bi akıntııı bide gitmiyor anca silecen peçete ile uzuyor resmenn.her ay kanama ile böyle olması saçma değilmiiii yaaa.ben anlamıyomm adetli ikenmi yumurtalarım çatlıyorr.gerçi yumurta ne zaman geliştikiii.eski küçük kistlermi çatlıyorrrr.yYA HERKESTE BÖYLEMİ OLUYORRR UZAYAN AKINTI GELİYORMUU ADETLE BERABERR.acaba kan içerde pıhtılaşıyor ondan mı öyle oluyorr.:KK53::KK53:

canım nasıl sevindim bilemezsin keseyi gördüyseniz tamamdır... endişelenme sorun olmayacak inşallah canım maşallah :nazar: :KK9: :KK9:

canım ya benim bu ay adetim o akıntı şeklinde yaaaa.hani uzayan bi akıntııı bide gitmiyor anca silecen peçete ile uzuyor resmenn.her ay kanama ile böyle olması saçma değilmiiii yaaa.ben anlamıyomm adetli ikenmi yumurtalarım çatlıyorr.gerçi yumurta ne zaman geliştikiii.eski küçük kistlermi çatlıyorrrr.yYA HERKESTE BÖYLEMİ OLUYORRR UZAYAN AKINTI GELİYORMUU ADETLE BERABERR.acaba kan içerde pıhtılaşıyor ondan mı öyle oluyorr.:KK53::KK53:

bende olmuyor öyle canım başka kimselerden de duymadım bence regl döneminde yumurtlama oluyor sende.... işin zor eğer öyleyse.... ama şu da var yumurtlama oluyorsa regl dönemlerinde 14 gün sonrasında tekrar kanamanın olması gerekli sende böyle de olmuyor...
bence doktora gittiğinde bir görüş bu durumu.... ayda 2 kere adet görürsün regl döneminde yumurtlarsan sen ayda bir görüyorsun.... canım.... inşallah her şey bu yıl yolunda gidecek....
kanpıhtılaşmasından olmaz canım o kan pıhtısı koyu renk kan parçası gibidir.... uzayan akıntı yumurtlama öncesinde olur... adetin biter bitmez ilişki olsun inşallah tutar canım...

Son düzenleme:
selam kherkese, ya bişey soracaktım, aranızda çatlamayan yumurta sorunucu kist yaşayan varmı varsa belirtileri neler ???

tabi pek çoğumuzda var bu durum yumurta çatlamıyor bazen minik mm lik kistler oluyor bazen de kist 7-8-9 cm lere kadar büyüyor....
bunu anlamanın yolu adet görmemek bir diğer yolu kasıkta dolgunluk hissi ve ağrı diğer bir yolu da ultrasona girmek...

Canım nasıl oldun kistin ne oldu nerelerdesin merak ediyorum seni.............. :2:
umarım her şey yolundadır....

Bngl33 nasılsın canım her şey yolunda mı yeni yıla inşallah bebeklerimiz gelecek :))

Son düzenleme:

canm bu yeni yılın en güzel haberiydi çok sevindim.hadi gözünaydın Allah sağ salim kucağına nasip etsin inşallah.yaran vardı bu ay onu tedavi etmek istiyodun heralde öyle hatırlıyorum ama bak Allah ol deyince oluyor işte.Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah bizlerede dua et olurmu öptm...

amin canımmm :KK3: cümlemize.. şuan ne yapıyorsun pko adına?

canım ben şu an sadece glifor içiyorum günde iki tane..bide spora başlamaya karar verdim..önümüzdeki 2 ayı bu şekilde değerlendirmek istiyorum..kilo versem belki düzelir diye ümit ediyorum..öyle aman aman bi kilom yok ama 5-6 kilo verirsem ii olacak gibi..sonrada filmi çektirip klomene başlıycam tabi karaımı değiştirmezsem o zamana kadar:18:

herkese iyi akşamlar..bu glifor bende aşırı bi mide bulantısı yapıyor..sizde de oluyom kızlar..çaresi varmı..bide dr. bana iştah keser demişti..hiçte öle olmadı:KK56:ha bire yemek istiyorum midem bulandığı halde düşünün yani:44:
bu arada yeni bebiş haber var ..yasmin16 çooooook sevindim..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..bizlerede dua et olurmu:KK54:

bicimmm nasılsın canım..ben şu mide bulantılarını atlatırsam daha iyi olcam inşallah..bu arada 3 günde bir mi dedin il..şki için..:KK36:

Canım nasıl oldun kistin ne oldu nerelerdesin merak ediyorum seni.............. :2:
umarım her şey yolundadır....

Bngl33 nasılsın canım her şey yolunda mı yeni yıla inşallah bebeklerimiz gelecek :))

teşekkürler canm biraz hastayım 2gündür yatıyorum ateş öksürük.neyse annem yanımdada bana iyi bakıyor.sen nasılsın canm rahim filmi çektirmeye karar vermişsin.nasıl karar verdin bianda.hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.
sana bişey sorcaktım canm,adetim gecikmişti 40.gün doktorumu aradım yani cuma günü adetim gecikti napim diye test yaptınmı dedi yaptım yok dedim.ozaman farlutal iç dedi.oysa test yapmamıştım gel kan testi yapalım demesin diye öyle dedim.neyse işten dönerken gelirken bi testle farlutal aldım akşam testimi yaptım negatifi görünce hapı içmeye başladım.progestan içecektim farlutal bende adeti çabuk getiriyo diye bide negatifi görünce onu içiyorum.ama 2gündür kasıklarımda hafif ağrı oluyo ara ara.kistmi oldu acaba diye korktum şiddetli ve sürekli deil ama korktum ya tuncss'un kistinden sonra korktum biraz.testte hatalı çıkmamıştır dimi?

herkese iyi akşamlar..bu glifor bende aşırı bi mide bulantısı yapıyor..sizde de oluyom kızlar..çaresi varmı..bide dr. bana iştah keser demişti..hiçte öle olmadı:KK56:ha bire yemek istiyorum midem bulandığı halde düşünün yani:44:
bu arada yeni bebiş haber var ..yasmin16 çooooook sevindim..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..bizlerede dua et olurmu:KK54:

bicimmm nasılsın canım..ben şu mide bulantılarını atlatırsam daha iyi olcam inşallah..bu arada 3 günde bir mi dedin il..şki için..:KK36:
bende de acayip bulantılar yapıyor metformin canım ama idare edeceğiz artık.... evet gün aşırı ya da 3 gündebir ilişki olursa bilinmeyen yumurtlama gününü tutturma şansımız olur...
teşekkürler canm biraz hastayım 2gündür yatıyorum ateş öksürük.neyse annem yanımdada bana iyi bakıyor.sen nasılsın canm rahim filmi çektirmeye karar vermişsin.nasıl karar verdin bianda.hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.
sana bişey sorcaktım canm,adetim gecikmişti 40.gün doktorumu aradım yani cuma günü adetim gecikti napim diye test yaptınmı dedi yaptım yok dedim.ozaman farlutal iç dedi.oysa test yapmamıştım gel kan testi yapalım demesin diye öyle dedim.neyse işten dönerken gelirken bi testle farlutal aldım akşam testimi yaptım negatifi görünce hapı içmeye başladım.progestan içecektim farlutal bende adeti çabuk getiriyo diye bide negatifi görünce onu içiyorum.ama 2gündür kasıklarımda hafif ağrı oluyo ara ara.kistmi oldu acaba diye korktum şiddetli ve sürekli deil ama korktum ya tuncss'un kistinden sonra korktum biraz.testte hatalı çıkmamıştır dimi?

anladım canım farlutala başladın de mi? test hata verebilir şöyleki yasmin16 adeti gecikti progestan içti ilaç bitiminden sonra hala adeti gelmedi o zaman yaptığı testte pozitifi gördü beklemek gerekli gebelik bakmak için...progestan içmek her zaman için bebek varsa korumak adına daha iyidir canım.... ama tabi ihtimaller üzerine yazıyorum sana...
rahim filmine de aniden karar verdim aklımda yoktu ama eşim de destekleyince karar verdim canım...

bu arada çok geçmiş olsun kendine dikkat et canım sık hastalanıyorsun sen de benim gibi....

Son düzenleme:
ütü yapmam gerekli kızlar netten çıkıyorum öptüm görüşürüz :)) :KK9:

çok güzell bi haber rabbim kucağına almayıda nasip etsinnn
aynı sorun kaç aydır bendede var.hem akıntılı hemde rengi kahve çamur gibi adet oluyrm.doktor yumurtalarının kalitesizliğindendir dedi rengine.yumurtlama günlerindeki akıntıdan gelio adetim.2ay öncede adetliyken yumurtlamıştıum acaba yinemi adetli yumurtladımm
glifor içtiğim zaman ben yatak döşşek yatıodumm ilk haftalarda baş dönmesi ve baş ağrısındannn ama ilerleyen zmaanda geçio
[

canım ben ilk 2 hafta ölecem sanmıştımm sorma.o yüzden bir gün hap içtim bi gün içmedim 2 hafta böyle gitti sonraq vücud alıştı öyle hergün almaya başladımm.

çok güzell bi haber rabbim kucağına almayıda nasip etsinnn

aynı sorun kaç aydır bendede var.hem akıntılı hemde rengi kahve çamur gibi adet oluyrm.doktor yumurtalarının kalitesizliğindendir dedi rengine.yumurtlama günlerindeki akıntıdan gelio adetim.2ay öncede adetliyken yumurtlamıştıum acaba yinemi adetli yumurtladımm
..bizlerede dua et olurmu:KK54:[/B]

[

aaaaaa bak sendede var benimki kahverengi değil ama koyuuuuu yaniii.ayyy biz adetli ikenmi yumurtluyoz neeee offffffffffffff

Son düzenleme:
canım nasıl sevindim bilemezsin keseyi gördüyseniz tamamdır... endişelenme sorun olmayacak inşallah canım maşallah :nazar: :KK9: :KK9:

bende olmuyor öyle canım başka kimselerden de duymadım bence regl döneminde yumurtlama oluyor sende.... işin zor eğer öyleyse.... ama şu da var yumurtlama oluyorsa regl dönemlerinde 14 gün sonrasında tekrar kanamanın olması gerekli sende böyle de olmuyor...
bence doktora gittiğinde bir görüş bu durumu.... ayda 2 kere adet görürsün regl döneminde yumurtlarsan sen ayda bir görüyorsun.... canım.... inşallah her şey bu yıl yolunda gidecek....
kanpıhtılaşmasından olmaz canım o kan pıhtısı koyu renk kan parçası gibidir.... uzayan akıntı yumurtlama öncesinde olur... adetin biter bitmez ilişki olsun inşallah tutar canım...

canım evet 2 defa kanama olmuyor ama şu oluyor önce bi lekelenme oluyor sürüyorr resmen 6-7 günn sonra hoppp birden gerçek regly oluyorr.bak ateş tabloma bu ay da nasıl oldu önce bikaç gün lekelenme sonra adettt sanki 2 defa adet oluyormuşum gibiii.

387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canm bu yeni yılın en güzel haberiydi çok sevindim.hadi gözünaydın Allah sağ salim kucağına nasip etsin inşallah.yaran vardı bu ay onu tedavi etmek istiyodun heralde öyle hatırlıyorum ama bak Allah ol deyince oluyor işte.Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah bizlerede dua et olurmu öptm...

geçmişşşşş olsun tatlımmmmmm.:KK54:

canım ben ilk 2 hafta ölecem sanmıştımm sorma.o yüzden bir gün hap içtim bi gün içmedim 2 hafta böyle gitti sonraq vücud alıştı öyle hergün almaya başladımm.

aaaaaa bak sendede var benimki kahverengi değil ama koyuuuuu yaniii.ayyy biz adetli ikenmi yumurtluyoz neeee offffffffffffff

olabilir cnm benim doktorum öyle demiştii.sende gitsene bi doktoraaa o ne diycek

kızlar hepiniz iyisiniz inşallah :KK9:
iyiyiz canım sen nasılsın yeni kararın hayırlı olsun senin için inşallah.bebeğini getirsin tez vakitte.

bu arada yeni bebiş haber var ..yasmin16 çooooook sevindim..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..bizlerede dua et olurmu:KK54:bicimmm nasılsın canım..ben şu mide bulantılarını atlatırsam daha iyi olcam inşallah..bu arada 3 günde bir mi dedin il..şki için..:KK36:
bendede iştah kapatmadı canım tam gaz devam yemeye ama mide bulantısı zamanla geçiyor sık dişini bence.

Allahım ne güzel bir haber bu Allah kucağına almayı nasip etsin canım şimdi sana 2 hafta2 yıl ibi gelir.Aklındamıydı bu ay bebek fikri.genelde kafadan çıkarınca olur dedikleri için soruyorum canım tebrikler.

Son düzenleme:
Allah hayırlı etsin canım, çok güzel bir haber... Çooooooooooooooooooook çok çok sevindim senin adına darısı bizlerin başına inşallah

X