PKO ve alternatif tıp

eylul01

oysa bir umuttu
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
446
6
45
Arkadaşlar merhaba pkoluyum bugün çarşıya gittim aldıkalrım
1)nar (suyu iyi geliyormuş)
2) adaçayı
3) civan perçemi
4) hayıt otu
5)bal tarçın çörek otu
6) polen
7) bebek asspirini
8) kuru soğan (soğan kürü)
9) kuru incir (incir kürü)
10)fındık fıstık

arkadaşlar bu aldıklarım pkolu olarak size yaradımı?
otları nasıl içecem özellikle hayıt otu kullanımını yazarsanız?
gepsini kullanırsam yumurtalıklarıma zarar verirmi?

hepsini ayni anda kullanma canim bence...pcosta biliyorsunki bünyede yumoslarda cok hassaslar...
hayir tohumunu kaynamis suya 1 tatli kasigi atip.2 dk demlendirdikten sonra süzüp icebilirsin..sabah aksam diyorlar..bende yaptim bi ara ama bana etki etmedi..
1 tatli kasigi balin icine 1 cay kasigi ezilmis cörek otu ve 1 cay kasigi tarcini atip yiyebilirsin,buda sabah aksam..bunu ben hala yapiyorum aklima geldikce ama bundanda bi fayda göremedim maalesef...
adacayi vs caylara ben sicak bakmiyorum..hormonlari epey bi altüst edebiliyor diye okudum topikte..
nar suyu her derde deva diye biliyorum...kendin evde hazirlarsan daha iyi olacaktir bence...
sogan kürünüde ben söyle okudum ve her firsatta yapiyorum..sogan salatasi yapip icine sumak atiyorum..normal salatalarimada sumak karistiriyorum..sumak cok iyi diyor bi doktor ama bakalim...
civan percemi ve poleni duymadim canim yorum yapamicam...
incir kürünüde bi topikte okumustum ama bünyeninde bi siniri var diye yapmadim...
iste suan sadece artik aklima geldikce bal cörek otu tarcin karisimini yapiyorum,birde sumak sogan salatasi...
hepsini ayni anda yapma derim canim...belli bi süre tani her kür arasinda..yada sadece etkileri en yüksek olanlari yap ama dikkat et

bende pico hastasıyım kilo aldığımda iyice içinden çıkılmaz hal alıyor ilaç almamak için direniyorum şimdiye kadarda alternetif yöntemler hiç denemedim aylardır düzenli oluyordum ama bu ay yine 10 gün geçti tık yok yine doktor yollarrı görünüyor malesef off çok sıkıldım bu durumdan

Bende de pko var ve denemediğim alternatif tıp yöntemi kalmadı diye bilirim.Son 3 aydır incir kürü uyguluyorum.adetlerim 3 aydır günü gününe ve hiç aksatmadan oluyorum.Normalde 2 ayda bir adet olurdum.Benim mucizem incir kürü...

arkadaşlar soğan kürüde pko ya ii geliyomuş bende öle duydum geçmiş olsun hepinize.hayırlı tedaviler.

bende pko dan muzdaripmiş yeni öğrendim.henüz ilaç kullanmaya başlamadım birkaç tahlilden sonra doktorum uygun ilaç vericek.ibrahim saraçoğlundan soğan kürü tarifi aldım uygulamaya başlayacağım inşaallah faydalı olucak.1badak içme suyunu kaynatıp kaynadıktan sonra soyup 4parçaya böldüğünüz1 orta boy beyaz soğanı içine atıyorsunuz.5dakikada soğanla birlikte kaynıyor.ılıması için bıraktığınız suyu ılıyınca süzüp öğle ve akşam yemeklerinde 10 dak önce içiyorsunuz.faydalı olur inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…