Gebeliğe Hazırlık yumurta tembelliği için öneriler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende de yumurta tembelliği var biz iki buçuk yıla yakın korunduk korunmayı bıraktıktan 8 ay sonra öğrendim yumurta tembelliği olduğunu klomen çatlama iğnesi femara çatlatma iğnesi kullandım olmadı rahim filmi çekildi ve sorun yok dendi tekrar klomen ve duphoston ile hamile kaldım tabi bu korunmayı bıraktıktan 14 ay sonra oldu 7 haftalık düşük yaptım psikolojik olarak iyi hissetmeyince doktora gitmedim iki ay spora gittim yine hamile kaldım bu kez kimsayal oldu sonra aklımdan hamileliği çıkardım yine kaldım bu da kimyasal gebelik yaşadım genetik test yaptırdım sonuç kan pıhtılaşması çıktı şimdi şükür 4.kez yine hamileyim ve sadece c-life macun kullanmıştım ilk ayda hamile kaldım 10 haftalık olduk şükürler olsun
Sağlıkla kucağına almak da nasip olsun. Senin durumun da çok zor olmuş ama en azından sen hamile kalabilmissin ben 3 yıldır hiç gebelik yaşamadım. Duphoston progesteron düşükse veriliyor. Benim hormonlar normal. Dismenore için de primrose oil kullanıyorum.bK

Bi doktor pcos diyor bir doktor yumurta tembelliği eşimde de sperm sorunu var. 2 aşılama oldum ama tutmadı 😒

Sağlıkla kucağına almak da nasip olsun. Senin durumun da çok zor olmuş ama en azından sen hamile kalabilmissin ben 3 yıldır hiç gebelik yaşamadım. Duphoston progesteron düşükse veriliyor. Benim hormonlar normal. Dismenore için de primrose oil kullanıyorum.bK
Primroseyi kaç gün kullanıyorsunuz

X