PKO lular bi bakınn..ben çok mutluyum :))

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
615
3
uzuunn zaman sonra krndimi ilk defa mutlu hissediyorum ve içim içim sığmıyor..:sm_cool:
PKO luyum ..geçen ay yumurtalarım tam gelişme göstermemiş ,birsürü yumurta kiste dönüşmüştü ve tedavi için gonaphene kullanmama rağmen yumurtalar yinede gelişmemişti. muayenede doktorum glukophage ve primolut-n vermişti. 10 gün kullandım , ilaç bitiminde aşırı derece kasık ağrılarım ve az az gelen koyu renkli kanamam olmuştu..
perşembe günü tekrar kontrole gittim ve yumurtalıklardaki kistlerin hemen hemen hepsi primolut-n ve glukophage sayesinde yok olmuş..sancılarda kistlerin yok olmasından dolayıymışşş..bu ay tekrar aynı ilaçtan verdi,diğer kalanlarıda yok etmek için...
PKO olanlar çok iyi bilir ki,küçük kistlerin yok oluşu tedavide büyük bir adım demek...şimdi tekrar primolut-n kullanmaya başladım ve gonaphene kullanmak için adetimin gelmesini bekliyorum.kimbilir belkide adet olmam bu ayyy,hamile kalma ihtimalim yükseldi çünkü:CüvCüv: ayrıca adet olursamda ilk defa üzülmücem,çünkü biliyorum ki artık kistlerimm yoooookkkkkkk:teytey::teytey::teytey:

şimdi sadece bir sorunum var,o da cinsel isteksizlik..ama artık onuda aşmanın zamanı geldi ve psikologdan haftaya cuma günü gitmek için randevu aldım....önümdeki engeller birer birer kalkıyor sanki..belkide bu kadar umutlanmak için erken, ama yinede içim içime sığmıyorr...

tebrikler canim..cok sevindim,elbette en büyük adimi atmissin...inatci degillermis senin kistler:)
darisi bizim basimiza insallah...ben 4-5 senedir ugrasiyorum bakalim,,,,

tebrikler canim..cok sevindim,elbette en büyük adimi atmissin...inatci degillermis senin kistler:)
darisi bizim basimiza insallah...ben 4-5 senedir ugrasiyorum bakalim,,,,

aslında bende çook uzun zamandır tedavi görüyordum kistler için,ama bu ay mucizevi bir şekilde kurtuldum işte..inşallah en kısa zamanda sende kurtulursun canımmm...

canım çok geçmiş olsun ve bi daha dönmesin..bende 5 yıldır uğraşıyorum.son 5 aydır klomeni 4 e çıkarında 2 tane oldu her ay...soğan suyunuda deniyecem kesin...çünkü yok ediyomuş oda...

canım çok geçmiş olsun ve bi daha dönmesin..bende 5 yıldır uğraşıyorum.son 5 aydır klomeni 4 e çıkarında 2 tane oldu her ay...soğan suyunuda deniyecem kesin...çünkü yok ediyomuş oda...

inşallah bir daha dönmez canım..sende kurtulursun inşallahhh.ben bu ay soğan kürünü deneyecektim,ama gerek kalmadı şimdi...istersen sen onuda bir dene faydasını görenler var...soğanları piyaz gibi doğrayıp üzerine sumak atıp yiyosun...bi araştır istersen..ibrahim saraçoğlunun verdiği bir kür bu..

inşallah bir daha dönmez canım..sende kurtulursun inşallahhh.ben bu ay soğan kürünü deneyecektim,ama gerek kalmadı şimdi...istersen sen onuda bir dene faydasını görenler var...soğanları piyaz gibi doğrayıp üzerine sumak atıp yiyosun...bi araştır istersen..ibrahim saraçoğlunun verdiği bir kür bu..

onuda duymuştumda.dün seda sayanın programında soğan suyunu söyledi...ikisinide deneyeyim ne zararı olurki sanki...ama yarın kontrolüm var.yumuşlar büyümüşmü diye.ama büyüdüğünü hissediyorum..önümüzdeki ayamı başlıyayım?:uhm::uhm:

yabangülüm inşallah büyümüştür,hayırlısıyla kucağımıza da alırız bebişlerimiz...

onuda duymuştumda.dün seda sayanın programında soğan suyunu söyledi...ikisinide deneyeyim ne zararı olurki sanki...ama yarın kontrolüm var.yumuşlar büyümüşmü diye.ama büyüdüğünü hissediyorum..önümüzdeki ayamı başlıyayım?:uhm::uhm:

yabangülüm, soğan kürünün yumurtlaya kadar olduğunu duymuştum, bence bu ay olmazsa öteki ay başla.

Gamzeli senin adına da çok sevindim inş Allah ım çok bekletmez seni de hepimize de:Saruboceq:

yabangülüm, soğan kürünün yumurtlaya kadar olduğunu duymuştum, bence bu ay olmazsa öteki ay başla.

Gamzeli senin adına da çok sevindim inş Allah ım çok bekletmez seni de hepimize de:Saruboceq:

ALLAH tüm isteyenlere,hepimize anne olmayı nasip eder inşallah..:Saruboceq::Saruboceq:

evet kizlar topikte pcoslular müjdemi isterim diye bende bunun konusu acmistim...
sogan+sumak...
bende deniyorum ama bazen aksattigim oluyor acikcasi,insan icine cikiosun hergün,cok pis sogan kokusu oluyor ama artik aksamlari midem agrimazsa yemeyi deneyecegim...

canım teşekür ederim.a.s.a.s.bak orasını bilmiyordum.:uhm:..bu ay olmaz heralde.ilaç kullandım çünkü..önümüzdeki aya başlarım...cokacimcoook

hayirlisiyla kurtulalimda su kistlerden...
5 sene yasadim onlarla nasil ayrilicam ya :)))

hayirlisiyla kurtulalimda su kistlerden...
5 sene yasadim onlarla nasil ayrilicam ya :)))

zor olacak ama ayrılmak ama ne yapalım katlanacaz işte...:roflol:aman gitselerdi hayırlısıyla valla sadaka verecem birine...cucu-pete 5 yıllıkmı evlisin?şu an herhangi bi ilaç kullanıyormusun....

bende kullandım ama sadece glukophage ve gonaphane ve gonal-f ıgnesı ama benımkısı malesef gecmedı sen nekadar sure kullandın bu ılacları bende doktoruma sorucam cunku

evet kizlar topikte pcoslular müjdemi isterim diye bende bunun konusu acmistim...
sogan+sumak...
bende deniyorum ama bazen aksattigim oluyor acikcasi,insan icine cikiosun hergün,cok pis sogan kokusu oluyor ama artik aksamlari midem agrimazsa yemeyi deneyecegim...

sumak ve soğanı nasıl kullanıyorsun ben soğan kürünü biliyorum kaynatıp suyunu içiyorum senin dediğin sumak ve soğanıdamı saraçoğlu sölemişti?birde soğan kürünü yumurtlamaya kadarmı yapıcaz cidden ben başladım ve 15 gün devam edicem yumurtlama tarihimi geçicek yani ayyyy bunaldım valla:)

X