Pko için ilaç tedavisine başladı doktor. O ilaçları kullanırken hamile kalabilir miyim ?

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
697
200
23
Kızlar pko tanısı koyuldu bu ay bana bir yıldır gebe kalamamıştım. Ladyfert ismin de pko ve interfilite hastalarına kullanılıyormuş üstünde yazıyor ve ek olarak d vitamini c vitamini verdi. Birde süt hormonum çok az birşey yğksek çıkmış onun içinde dostinex vermiş. Bunları kullanırken hamile kalınır mı

Ladyfert zaten takviye edici gıda diye geçiyor ilaç değil yani. Pkonun bir tedavisi yok. Gebelik istemiyorsan doğum kontrol yöntemi verirler, gebelik isteyip adet olamiyorsan adet söktürücü.
Bu takviye edici gıdaları zamanında çok kullandım hicbir faydasını görmedim. Alanında uzman doktora gorunmenizi tavsiye ederim gebelik istiyorsanız. Beni de böyle çok oyaladilar pko ne ilk defa duyduğum için. O takviye edici gıdalara verdiğim paraların hesabı yok. 3 ay kullan gel diyorlardı bir de :)
Dostinex için fikrim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…