pko asılama ve kendiligimden hamile kalısım

Semanurgelin

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
60
17
27
Herkese merhabalar öncelikle tum kalbimle diliyorum ki bu yazıyı bir umut acıp okuyan herkese Rabbim hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin kendi hikayemden bahsedip sizlere umut olmak istiyorum cunku banada burdaki bu tarz hikayeler hep umut oldu Hamdolsun su an oglum 10 aylık umarım benim hikayemde size umut olur. 2019 ağustos ayında evlendik ilk zamanlar cocuk dusuncemız yoktu 1 yıl kadar sonrasında dusunmeye basladık bende ileri derecede pko var regllerım bekarlıgımdan ıtıbaren hep gecikir cocuk dusuncemızden sonra 1 yıl regl olmadım hep gebelık var sandım sonu hep husran tabı sonrasında Dr gorunmeye karar verdık esımde de deger dusuklugu cıktı artık tamamen umudumuzu kesmıstık dr. tup bebek oncesı asılama deneyelım dedı her asılama oncesı bınbır umut bu arada regl hala olmuyorum ılaclar sayesınde oluyorum asılama oncesı esıme kecıboynuzu(aktardan aldık ) kuru yaptım degerlerı onun sayesınde yukseldıgını dusunuyorum asılama oncesı degerlerı yuksek cıkıyordu 3 tane asılama olduk hepsinde ayrı ayrı umutlar hayaller her asılama oldugumda 1 hafta yatıyordum bısey yapmadan halbukı hıc gerek yokmus normal gebelık surecı gıbı dusunun tutuysa zaten her turlu tutuyor 3asılamayı da ust uste ara vermeden oldum 3.de negatıf sonuc alınca artık tamamen umudumuz tukenmıstı Dr 1 ay ara verelım bıraz dınlenın kafanızı toparlayın dedı 1 defa daha deneyelım olmazsa tup bebek dedı o ara esımle 1 haftalık tatıle cıktık o tatıl hayatımızın en guzel tatılı oldu donuste regl olmayı beklıyordum adet belırtılerım baslamıstı cunku hafıf pembemsı lekelenmem oldu regl olunca dr a gıdıp 4. asılama ıcın gun alıcaktım ama cok sukur o ay adet olmadım dr a adet olmadım ılac verın demek ıcın gıttım ıyı kı Dr umun aklına geldı de gebelık testı yaptı hıc umudum yoktu ve hıc ummadıgım anda geldı mınık mucızemız kendılıgımden hamıle kalmısım ınanamadım vazgecmeyın sakın tam olmaz bıttı dedıgınız anda gelıp sızı buluyor emın olun boyle soylerı duyunca bıle ınanmazdım ama oldu cok sukur onemlı olan bolca sabır ve dua vazgecmeyın sakın detaylı yazmaya calıstım cok sıkmadan sormak ıstedıklerınızı cevaplarım her daım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…