Pislik bir adam başka bir şey değil

Adam kumarda ev yimiş, bu konu gibi tonla marifeti var, hele akrabadan birinin memelerine bakma olayı var çok fena, bi de bi ara adamın sırtını attıydı buraya çizik içinde kalmış, evliliğin ilk yılları da kadın liseyi bile okumadı diye fena zorbalamış.

Adam kumarda ev yimiş, bu konu gibi tonla marifeti var, hele akrabadan birinin memelerine bakma olayı var çok fena, evliliğin ilk yılları da kadın liseyi bile okumadı diye fena zorbalamış.
Allah kahretsin öyle adamı konu sahibi sana sesleniyorum çek git öyle adamı niye çekiyorum kurtar kendini o cehennemden.. kendine mis gibi hayat kut

Sırtını mı attı ahahahs boşluğuma geldi

Ben önceki konunda da dedim , esin kötü ama sende sürekli sorun çıkarma didikleme peşindesin.
İletişimin çok kötü olduğu, boşanmak istediğin, sürekli sana bağırıp çağıran kocanın telefonunu eline alıp fotoğraflarına bakıp, kim çekti demenin ne manası var? Sen eşine sürekli bir imada bulunduğun için sorunu da normal karşılamamıştır. Kızını falan düşünerek yapmıyorsun bunları, kendi merakina yenik düşüyorsun.

Katılıyorum. Boşanmak isteyen bir kadının o adam umrunda olmaz ki. Benim eski eşim işe girmişti boşanmadan 2 ay kadar önce, nerde çalıştığını, ne iş yaptığını bile sormamıştım. Anlattıysa da sesi çukura düşmüş de ordan konuşuyormuş gibi geliyordu. Bi kadın arkadaşıyla gecenin bi yarısı içmeye gitmişti, sormamıştım bile nereye gittiğini veya o kadının kim olduğunu. Bitmişti içimde. Konu sahibi, içinizde bitmeyen şeyler varsa çözüm için uğraşın madem. Ne bileyim, huyuna gidin, orta yolu bulmaya çalışın, iletişiminizi iyileştirmeye çabalayın.

Bir de bu evlenince kpss aşkı nerden geliyor size ya sıralama yanlış bi kere önce atanırsın sonra evlenirsin.
Evlendikten sonra kocalarınız para konusunda azıcık kaş göz eğse nerde benim kpss kitaplarım diyorsunuz. Kusura bakmayın da bekarken atanamayan evlenince sırtında bi ton sorumlulukla zor atanır. Atananlar da 5 parmağı geçmez
Bu kk da kpss çalışıyorum diyen yüzlerce üye gördüm. Çalışsaydın babanın evinde koca her türlü bulunurdu.

Sözde boşanana kadar zorla aynı evi paylaştığın birinin telefonunu neden kurcalıyosun?
Senin niyetin boşanmak felan değil. Adam iki yüzüne gülse yelkenleri suya indirirsin.

Geçen gün ki konundan sonra hâlâ bu davranışlar.
Sadece eşinizde değil sizde de sorun var bence.

Narsist olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…