Pislik bir adam başka bir şey değil

hemmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
2.439
826
Eşim olcak adamın telefonundan resimlere bakıyordum.
Mesai saatleri içinde işte koltukda uyurken hani kalabalık bir ortam da uyurken fotoğrafi çekilmiş bende baktım güldüm.

Kim çekmiş bunu dedim diye evi başıma yıktı.
Kim çektiyse çekti fotoğrafa gül geç neden soruyorsun diye.

Fotoyu çeken bayan iş arkadaşı.
Hani bende mi sorun ondamı ne bicimm bir insan bu ya

Yani ben evde çocuk var . normal aile ortamı olsun diye uğraşırken yaptığına bak

Kimin çektiğini sormam hataymis

Mesai saatleri içinde işte koltukda uyurken hani kalabalık bir ortam da uyurken fotoğrafi çekilmiş bende baktım güldüm.

Yarası varki gocunmuş bence

Kocanız zeki biri midir

Zeki biri böyle bir durumda aşırı tepki vermez suçlu da olsa suçsuz da olsa.

Bir de şunu biri açıklayabilir mi bana. Kadın böyle birsey yakalıyor aldatma suphesiyle erkeğe hesap soruyor. Bilmem ne bilmem ne. Sonra bir şekilde barisiliyor.

Erkek böyle birsey düşünse ya direk boşanıyor ya da daha vahim şeyler oluyor.

Çoğu kadın bilinç altında veya bilinçle erkektir yapar tabusunu benimsemiş gibi.

Benim aldatılma şüphem olsa izini sürer kanıtlar bosanirim.

Evet altında birşey aramakta haklısın belli ki bişeyler var yoksa insan niye bukadar sinirlensin

Geçenki konunda da yazmıştım. Boşanmak isteyen biri eşinin hareketlerini takip etmez kafasında sadece boşanmak olur bitmiştir eşini kıskanıyorsun halâ yazmıştım. Hayır demiştin.
Güzelim sen boşanamazsın. Aile kpss falan hikaye.
Kıskançlığını bastır, bu adamı böyle çek, veren taraf sen ol, yürüsün gitsin işte.

Geçenki konunda da yazmıştım. Boşanmak isteyen biri eşinin hareketlerini takip etmez kafasında sadece boşanmak olur bitmiştir eşini kıskanıyorsun halâ yazmıştım. Hayır demiştin.
Güzelim sen boşanamazsın. Aile kpss falan hikaye.
Kıskançlığını bastır, bu adamı böyle çek, veren taraf sen ol, yürüsün gitsin işte.
Yani evet kıskançlık gibi görünüyor ama gerçekten değil yada bilmiyorum öylemi acaba sadece saygı istiyorum çünkü bana bir b.k musum gibi davranıyor ve kendine çok saygı bekliyor bosanana bana çok gördüğu saygıyı başkasına vermesine katlanıyorum

Yani evet kıskançlık gibi görünüyor ama gerçekten değil yada bilmiyorum öylemi acaba sadece saygı istiyorum çünkü bana bir b.k musum gibi davranıyor ve kendine çok saygı bekliyor bosanana bana çok gördüğu saygıyı başkasına vermesine katlanıyorum
E tamam işte bitmemiş. Bak boşanmayı isteyince nasıl oluyor biliyor musun?.
Boktan farkı olmuyor, aldığı nefes bile anlamsız geliyor sana en önemlisi nefret bile olmuyor içinde. Çünkü nefrette bi duygu ve önemsiz birine nefret bile duymazsın tam olarak bu oluyor. Şuan sen eşinin sana yalvarması için taktik uyguluyorsun ve bekliyorsun cıks çok beklersin. Benden söylemesi. Boşanmayacaksan bari dilini tut.

Ne amaçla sordunuz? Niye fotoğraflarına bakıyorsunuz? Asgari iletişimle minimum konuşmayla geçinin gitsin nedir yani? Adam rezil biri eyvallah da siz de bulaşıp duruyorsunuz. İlgilenmeyin ya. Çocuk ve gerekli konularla ilgili kısa konuşmalar geçirin bitti gitti.

İşte beklentin var hala. Bu adam böyle yapacak bişey yok dememişsin daha, o soğukluk girmemiş içine, adam sana az insan gibi davransa boşanmayı düşündüğün günleri unutacaksın.

Ve sen boşansan da yakasını bırakmayacaksın bu adamın. Ne yedi ne içti nerde gezdi kimle sürtüyor diye kafaları oynatacaksın. Sus otur desek onu da yapamıyosun. Yardım al en iyisi bu yolun sonu iyi yere çıkmıyor.
Kızlar konu sahibinin anladığım kadarıyla ilk sorunu değil sanırım yorumları sonradan okudum problem ne acaba 🥹 yani hiç bir kadın veya erkek aldatılmayı haketmiyor ama belli ki bişeyler kaçırmışım. Boşanma aşamasındalar mıydı bu çift ?

Ve sen boşansan da yakasını bırakmayacaksın bu adamın. Ne yedi ne içti nerde gezdi kimle sürtüyor diye kafaları oynatacaksın. Sus otur desek onu da yapamıyosun. Yardım al en iyisi bu yolun sonu iyi yere çıkmıyor.
Hayır ya sadece saygı bekliyorum çok mu

Hayır ya sadece saygı bekliyorum çok mu
O size saygı göstermiyor, çabalamıyor bile siz neden hala onu insan yerine koyup, iletişim kurmaya çalışıyorsunuz .
Yukarıda çokça yazılmış, diyarı terk etmeyecekseniz deveyi güdün.
İlgilenmeyin, sormayın . Kendinizle ve çocuğunuzla ilgilenin.

Bu hanımla ilgili daha önce aranızda kavga mı etmiştiniz de sinirlendi. Ben olsam ben de sorardım yani normal, uyurken fotosu çekilmiş belli ki kendi çekmedi birisi de gırgır için çekti herhalde. "Kim çekti bunu?" diye sorar insan çok doğal olarak o da doğal bir şekilde x çekti der.

X