Maske Tarifleri Pirinç kepeği yağı sivilce ya da tüylenme yapar mı??

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

midwinter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2012
120
2
Kullandığım cilt bakımı üsürnlerini bitirdiğimde bir de sadece doğal ürünler kullanmayı deneyeceğim. Cildim yağlı ama nemsiz. Pirinç kepeği yağının beyazlatma özelliğini duyunca beyazlık saplantım nedeniyle aklım çelindi, nemlendirici olarak kullanmayı düşünüyorum. Ancak bir çok yağ ile iligli tüylenme ve sivilce yapabildiklerini okumuştum. Kullanan var mı?

tatlım ben 1 yıldır kullanıyorum tüğlenme sorunu yaşamadım ama bir ara sivilce oldu bende ama yağdan olduğunu sanmıyorum dönemsel bir sivilce oluşumuydu sivilce kremiyle destekledim şimdilik hiçbir problemim yok

kullanmaya başlayınca zaten yüzündeki duruluk ve ışıltıyı seviyorsun ve ayrıca vıcık vıcık bir yağ değil yüzel bir doku bırakıyor

Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…