Pirinç Bitinden Kurtulmanın Yolları

merveays

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
12
3
30
Merhaba arkadaşlar,

Bu kadar yıldır ilk kez birkac bakliyatimda pirinç biti gördüm. Sanirim sıcaklardan böyle oldu. Çöpe attım ancak hâlâ mutfakta görüyorum. Nasıl kurtulabilirim tamamen

Komple temizlik bol çamaşır suyu, bakliyat kalıplarını yenile beybi vakumlu değilse

Merhaba arkadaşlar,

Bu kadar yıldır ilk kez birkac bakliyatimda pirinç biti gördüm. Sanirim sıcaklardan böyle oldu. Çöpe attım ancak hâlâ mutfakta görüyorum. Nasıl kurtulabilirim tamamen
Senesi geçmiş bayatlamış ürün satıyorlar onda oluyor. Marketten alıyorum tarih yeni mesela bakıyorum o dediğinizden var. Migros özellikle rezalet..bir kez pirinç aldım daha açmadım evde pakete bı baktım kurt var bir sürü..tarih yeni.. paketi yenileyip eski ürünü satıyorlar. Şikayetvara videoyu koyarak yazdım. Migros müdürü aradı telafi edelim.vs. o ara bebeğim vardı üzerine düşemedim . Yoksa sosyal medyaya vermek daha iyi olurdu. Hakediyorlar

Dün durumun farkina vardım, boceklenme olmayanları olduğu gibi bıraktım, rafları da evi de temizledim ama 6 7 tane öldürdüm yine de, bu gördüğüm böcekler kalanlar mı yoksa üremeye devam mı ediyorlar anlamadim

Kesinlikle haklısınız. Zaten pirinçten yayılmış diğer bakliyatlarıma, bu zamana kadar hiç böyle bi sey yaşamamıştım

Bende de susam gibi olan böceklerden var kimyon karabiber nane kırmızıbiber sumak aklınıza ne gelirse bütün baharatlarim böceklendi dün baktım unda da var çekmeceyi açmaya korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…