Piliçlere önce tecavüz etti, sonra döner yapıp satışa sundu

Tavuklar zararlı diye zaten çok SIK yemezdim.
Bu aralar hiç yiyemem herhalde.
Midem bulandı. :120::120::120:

iyi tarafından bakın yaa, en azından tavuklar tecavüze uğrarken ölüymüş, ya canlı olsalardı:KK53::KK53::KK53:

iyi tarafından bakın yaa, en azından tavuklar tecavüze uğrarken ölüymüş, ya canlı olsalardı:KK53::KK53::KK53:
:KK1::KK1::KK1: Chess!

gece gece gülme tuttu.

adamlar azcık büyük anahtar deliği bulsalar, onu bile değerlendirecekler yani. sonraki diyalogları düşünüyorum:

- abi bu kapı zorlanmış.
- yok abi, valla zorlamadım, zaten heç karşı koymadı :KK37:

-neyse biz yine de bi barnak iziyle, bir de sperm testi yaptıralım :KK53:
:KK60: şahanesiniz. tüm yorumlarınız şahane. :KK70:

damacana almayı bırakmıştım, şimdi tavuk... :KK19:

böyle sapıklar yüzünden bir gun aç kalacagız bu gidişle.

yuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :120::120::120::120:

Zaten piliç sevmezdim. Ben et taraftarıyım. Ama etten de bir kıllandım şimdi bu haberden sonra :KK53::KK53: Artık hiç piliç yemem ben :KK19::KK19: Ne insanlar var ya ! :KK47:

amaç pilicimi dudulemek?

ınsanlara bunu yedırmek mı?

yoksa ıs yerı sahıbıne leke sürmek mı?

artık sasıramıyorum ya! ınsanlıgımdan utandım.

Anahtar deliğini anlarım.....oraya buraya sùrtünmesini de anlarım......piliç nedir yaaaaa günah .......bunun azmış olmakla ilgili olduğunu sanmıyorum
Neyse protein iyidir...biryerlerde okumuştum cilde de iyi geliyormuş

tam da bugun tavuk çorbası yaptıydım, bu haber aklıma gelmedi değil:KK53::KK53:

oha pilice yapan kuzuya koyuna ineğe ne yapmaz ya. Böööööh. Ne güzel fantazilerimiz var böyle. Ördek damacana piliç

eşim askerliğini kıbrısta yaptı, adamın içine kurt düştü acaba o adam ne kadar yıldır orda çalışıyo diye:KK1::KK1::KK1:

Aman allahım çok şaşkınım şuan bir yandan midem kalktı böğğ :26: öte yandan yorumları okudukça gülmekten yarıldım :KK52::KK52::KK52: Allah akıl fikir versin noluyo bu erkeklere yahuuu:KK53::KK53:

X