Piliçlere önce tecavüz etti, sonra döner yapıp satışa sundu

medim ben karabatak misali, bi görünüp bi kayboluyom; dna ya işlemiş olan konar-göçer yaşam tarzından olsa gerek iyice geyiğe sardım bu gece de. bdv deki yumurta konusunu bilmiyomki ben

Yumurtanın içinden civciv plasentası çıkmış, konu sahibesi ve eşi de onu yemişler bilmeden

Her gün uğra ama sen, yorumlarını özlüyorum

Yahu , bank'ın arasına bile tecavüz edeni duydum ben

Abi ben erkek olsam öyle her yere tenezzül etmem yani Mazallah, en değerli parçam sıkışıp kalır . Olmayım kökten

Kaç paraysa alırım bir şişme bebek. Bu kadar mı zor ya

Son düzenleme:
Konuyu +18 e taşıtacaksınız şimdi

Son düzenleme:
vay arkadaş, yokluk insanlara neler yaptırıyor la adam gider bir barbi bulur hiç değilse oyuncak ayı ne

işte sorunun ana kaynağı genelde ya yokluk ya **luk

çeşitli sebzeler de kadınlar tarafından tecavüze uğruyor

muzda yemeyelim, salatalıkta

tamam sustum gidiyorum

Yumurtanın içinden civciv plasentası çıkmış, konu sahibesi ve eşi de onu yemişler bilmeden

Allah'ım cok kötü oldum şuan bu konudn daha kötü etti beni

şişme bebekte biliyor bak bak

demi... öyle her yer buldukları yere dalmasınlar

ya ona bakarak yumurta yenmemesi bana tuhaf geliyor

insan yumurtayı alıp lap diye yemeğin içine atmaz bir kere

kırk kaseye bak bakalım taze mi, bayat mı?

bazen civcivler oluşamadan ölüyorlar

üzerinde seri numarası olan yumurtalardan alın

bize özel bir çiftlikten geliyor mesela...

Allah'ım cok kötü oldum şuan bu konudn daha kötü etti beni

Çok feci bi konuydu

Kocası kırmış yumurtayı, bilememiş..Valla yiyemiyorum o günden beri yumurta
Taze olsa bile konu aklıma geliyor

Aklıma yıllar önce gazetede okuduğum bir haber geldi.Fırıncının biri Sivas'ta etli ekmek (bildiğimiz kıymalı pide) yapıyormuş.Bunun kavgalı olduğu birkaç tip varmış.Adamlardan intikam almak için çok afedersiniz kakasını yapmış ve pidenin harcıyla karıştırıp pişirmiş pideleri.Daha sonra da kavgalı olduğu şahıslara özür dileme bahanesiyle yedirmiş.Yaptığı şeyi karakola gidip ifade etmiş,adamlar muhtemelen gazeteden öğrenmişlerdir dışkılı pide yediklerini

Şaşırmıyorum artık böyle haberlere,en güzeli mis gibi evde yemek.

böğğğğ iğrençççç.
Noluyor bu adamlara ya.abuk sabuk fantaziler hiç bitmiyor...artık paranoyak oldum bdv sayesinde..

işte sorunun ana kaynağı genelde ya yokluk ya **luk

çeşitli sebzeler de kadınlar tarafından tecavüze uğruyor

muzda yemeyelim, salatalıkta

tamam sustum gidiyorum
tavukgillerden hiç böyle tiksinmemişdim..

Dün girip acil çıkış yaptığım konuya neden sabah sabah girdiğimi anlamakta güçlük çekiyorum.
Birazdan haşlanmış yumurtamla kahvaltı yapacak olan ben bu yazılanlardan sonra napiciiimmmm.
Daha tavuk travmasını atlatamamışken bir de yumurta efsanesi ile karşı karşıya kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…