Pijama Partisi

ha yok üzülmedim canım. 2 sene olacak, alışıyor insan bir şekilde. Amin amin allah sağlıklı ömür versin hepimize, ailelerimize.
Geldiğiniz günlerde ben de babacığın için bir şey yapar dağıtırım konu komşuya, ruhuna değsin derler, doğru mudur bilmem de yerini bulsun ritüel.

Hay çeneme ya...

kız deme öyle. Ablamın çok yakın arkadaşı vardı beyi ailesi zengin, hepsini gömecem malları yiyecem diye geziyodu (çok eziyet ettiler kıza) hepsinden önce gitti zavallım.
Benim sonum da bu kesin ama bir devam motivasyonu bendeki😂
Yoksa ne çekeceğim yaaa.
Bugün yakın bir avukat arkadaşımla görüşmem vardı tek söylediği ‘kızım bunlar senden nafaka bir de tazminat iste kır kıçını otur, çocuklar için görme bari herif çulsuz şuan’ oldu😂😂
Meslek etiğine bayıldım :KK70:

Geldiğiniz günlerde ben de babacığın için bir şey yapar dağıtırım konu komşuya, ruhuna değsin derler, doğru mudur bilmem de yerini bulsun ritüel.

Hay çeneme ya...

kız üzülme, söylediğime pişman olcam şimdi. Atlattık geçti. Normal bir olay zaten hepimiz yaşıyoruz, günü gelince ölecez. Çekmedi diye seviniyorum ben hatta. Yerini buldu, acıları bitti.

Ya ben sokaktan lokma yemedim hiç. Çok büyük eksik hissediyorum:KK43: bi kere Bursa’da görmüştüm yememe izin vermedi eks uyuzu.

Benim sonum da bu kesin ama bir devam motivasyonu bendeki😂
Yoksa ne çekeceğim yaaa.
Bugün yakın bir avukat arkadaşımla görüşmem vardı tek söylediği ‘kızım bunlar senden nafaka bir de tazminat iste kır kıçını otur, çocuklar için görme bari herif çulsuz şuan’ oldu😂😂
Meslek etiğine bayıldım :KK70:
Ay allah korusun. Bir iki şeyi üstüne yaptıraydın barik

Ay allah korusun. Bir iki şeyi üstüne yaptıraydın barik
Adamın üstüne yapmıyorlar ki evlilikte ortak olacak diye😂
Öff, parasında boğulsunlar.
Ben kocamın neyi var onu bilmiyorum ki, o derece el altıdır işleri.
Duyan da bir şey sanacak sakındıklarını yani komik kısım o, sanki fabrikalar holdingler var da bölüşemedik :KK70:

Duyan da bir şey sanacak sakındıklarını yani komik kısım o, sanki fabrikalar holdingler var da bölüşemedik :KK70:
Nasıl insanmış bunlar ya o_O

Valla çok fenaymış seninkiler. Çocuk olmasa anlicam da kendi bebeleri var ortada.

X