Pijama Partisi

Ayol gunluk hayatimizda biz de boyle kuduruk değiliz, halim selim insanlariz. Burada cozutuyoruz ahahs
Ben günlük hayatımda bayağı kuduruk bir insanım, görüntü ok hanım hanım ama ne ağzım ne hareketim öyle değil, şurada kendime azıcık bir çizgi yaptıydım o gitti iyi mi
İşte alışmamış totoda durmuyordu

Yok fire veriyorsun illa ki bir yerden eger içindeki kadin baskaysa
Olmii olmii
Ben de istiyorum böyle çıtkırıldım narincik, derdi ojesi bozulmuş, uzata uzata en ince ses tonuyla konuşan olan kadınlardan olmak ama içimdeki canavar sadece onları görünce haykırarak gülüyor yahu.

Ctesi gecesi pek sessiz geçiyor...

Şimdi picamacılar, siz okuldan, işyerinden falan mı arkadaştınız?
Hep beraber çılgınlık yapıp aynı anda kk ya mı girelim dediniz?
Gerçekten merak ettim çünkü belki en yakınlarım burada ama mıh gibi saklarım kullanıcı adımı ben
Özgüveninize bayıldım ve ciddi merak edip kıskandım da.

Ben gezdim tozdum, simdi elimde burusuk mendilim, burnumu ceke ceke yatagimdayim valla.

Kudra'nin ablasiyla benim anneannemlerin yazligi ayni yerdeydi. Biz orda tanistik, estraven de benim esantiyonum oldu. Ozur dilerim kudra bunun icin

üçümüzün arasında gizli saklı kalmış bi mok olmadığı için cesaret gerektirmedi

Kudra'nin ablasiyla benim anneannemlerin yazligi ayni yerdeydi. Biz orda tanistik, estraven de benim esantiyonum oldu. Ozur dilerim kudra bunun icin
Seni hiç affetmiciim.
Maşallah diyeyim.
3 lü arkadaşlıklar zordur, siz bayağı aşmışsınız.
ikisi iyidir hep biri dışlanır falan çaktırmadan

Hayır yani ciddi güzel şeyler yazıciim iyi duygular temenniler, konu başlığı bile yazmamı engelliyor ciddi olamıyorum
öff fena yerlerden vuruyorsunuz beni, önce ciddi dostluğunuz sonra ege esintileri falan, özlem duyduğum gençliğime gidiyor kafa

Biri dışlanmaktan mı bahsetti? Zavallı ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…