Pijama Partisi

Bir sonraki ankara ziyaretine beyimlen gelecez, şenliklere ya da tiyatro günlerine denk getirebilir miyiz diye düşünüyoruz.
Ankara da şenlikler hep yağmurla geçiyor ya.
Ömrümde 2 şenlik deneyimim oldu, birinde araba soyuldu, öbüründe konserde kavga çıktı iptal edildi, canımızı zor kurtardık ezilmekten.

o gün bugündür gitmeyip uğursuzluğumu yaymıyorum çevreye😂

Biz arkadaşımla bir lisenin şenliğine gitmiştik. Arkadaki gençlerle kaynaştık, bayağı eğlendik, sonra biri bana yürüdü ahaasf arkadaşım kulağıma "al işte çekirdekten yetiştirirsin" diye fısıldıyordu :KK70:
Gecenin sonunda yağız delüğanlı telefonumu istedi ama yaş bakımından hedef kitleme girmediğinden kibarca kabul etmedim. Liselilerle de olmaz la :KK70:

Ne güzel İstanbul'a gidecektim, korona belası yüzünden bizimkiler istemiyor doğal olarak. Tıkıldım kaldım, ağlıycam sinirimden.
Ben de öyleydim, hiç sallamıyor ve dalga falan geçiyordum.
Bir de üzerine perş İstanbul’a gidecektik çocuk çombalak doluşup.
Ama sağlam bir kaynaktan pozitif test olduğunu, çalıştığı kurumda bir birimin boşaltığını, sabahtan beri hummalı bir çalışma bile koca binanın dezenfekte edildiğini, 2 hafta karantina sürecinin başladığını duydum.
Başka bir kaynaktan ise halkı paniğe sürüklemeden alıştırma süreci ile ‘ihtimal çok yüksek’ gibi basın açıklaması yapıldığını, birkaç gün içerisinde ise detaylı bilgilendirme yapılacağını, farketmeden birçok kişiye bulaşmış olabileceğini duydum.
O sebeple program iptal.
İstanbul’da olan ablam ve annem için canım sıkkın.
İlk defa kaale aldım.

Ama sağlam bir kaynaktan pozitif test olduğunu, çalıştığı kurumda bir birimin boşaltığını, sabahtan beri hummalı bir çalışma bile koca binanın dezenfekte edildiğini, 2 hafta karantina sürecinin başladığını duydum.
Başka bir kaynaktan ise halkı paniğe sürüklemeden alıştırma süreci ile ‘ihtimal çok yüksek’ gibi basın açıklaması yapıldığını, birkaç gün içerisinde ise detaylı bilgilendirme yapılacağını, farketmeden birçok kişiye bulaşmış olabileceğini duydum.
O sebeple program iptal.
İlk defa kaale aldım.
Ben yine de halkı galeyana getirmek istediklerini düşünüyorum ama tedbirli olmak iyidir

O sebeple program iptal.
İlk defa kaale aldım.

Sağlık bakanı yaptı açıklamayı dün gece 00.30!da zaten. Yerini adını vermiyor ama avrupadan gelen bir erkek pozitif dedi.

Sağlık bakanı yaptı açıklamayı dün gece 00.30!da zaten. Yerini adını vermiyor ama avrupadan gelen bir erkek pozitif dedi.
Açıklama üzerine panik yapmak gereksiz bence. Zaten vardı korona, şimdi resmi olarak açıklanınca ne değişti yani?

İki gün önce resmi olarak doğrulanmadan önce bulaşmıyordu da şimdi mi başlayacak bulaşmaya?

Edit: Ay seni filmdelisi filmdelisi sandım da ona cevaben diye yazdım :KK70:

Açıklama üzerine panik yapmak gereksiz bence. Zaten vardı korona, şimdi resmi olarak açıklanınca ne değişti yani?

İki gün önce resmi olarak doğrulanmadan önce bulaşmıyordu da şimdi mi başlayacak bulaşmaya?

Edit: Ay seni filmdelisi filmdelisi sandım da ona cevaben diye yazdım :KK70:
Yoksa sen kimsin ki ciddiye alıp cevap vereyim diyo.

Apartmanın gideri tıkanmış, zemin katın mutfağından çıkmış. Vidanjör 9'da gelecekmiş. Banyoda balık yıkayan ilk insan olarak tarihe geçebilirim şuvan.
Mutfak gideri mi? 😬 Ben tıkamış olabilirim. Geçen akşam canım sıkıldı mum yapayım dedim. Fazla gelen erimiş mumu birden lavaboya döktüm sonra ne yaptığımın farkına vardım 😥 dünden beri lavabo tıkanıyor.
Neyseki stokçuların arasından sıyrılarak lavabo aç aldım birazdan deneyeceğim

Mutfak gideri mi? 😬 Ben tıkamış olabilirim. Geçen akşam canım sıkıldı mum yapayım dedim. Fazla gelen erimiş mumu birden lavaboya döktüm sonra ne yaptığımın farkına vardım 😥 dünden beri lavabo tıkanıyor.

Kaynar suyu bas gitsin aşağı.

Ben de diyorum mutfak giderine ne döküyorlar da tıkamayı başarıyolla, mummuş demek ki 😂

Mum mu yapıyorsun? Cadı mısın sen, satanik misin, evde ayin mi yapıyorsun evlerden ırak.

X