Pijama Partisi

valla çok sakin site son zamanlarda. Ne trol geliyor ne ekşınlı konu açılıyor.

Ekleme yaptım yazdığıma, youtbr mevzu olduğu sıra banlı olmasaydım eyiydi, takipte olduğum için (Bomboş biri değil gördüğüm kadarı ile) lafı buradan koyup oradan çıkaracaktım ama verilmiş sadakası varmış. :)))
Tosi'ye youtbdaki üyeliğimden selam çaktım. :)

Ekşın olacağı tutar kırk yılda bir, o da banıma denk gelir zati.

Ekleme yaptım yazdığıma, youtbr mevzu olduğu sıra banlı olmasaydım eyiydi, takipte olduğum için (Bomboş biri değil gördüğüm kadarı ile) lafı buradan koyup oradan çıkaracaktım ama verilmiş sadakası varmış. :)))

Ben hala izleyemedim kadının videolarını merak etmiştim sen öyle diyince.

YouTube videosu izlemeyi neden beceremiyorum bilmiyorum

Bu arada o yorumu sen olduğunu bilmeden beğenmiştim, dedim kendi kendime bu kim ne güzel yazmış böyle tam aklımdan geçenler. Aaa bi de baktım gangsta selam veriyor 😂

O yutubır mevzusunu Ben de kaçırdım, banlıydım. Hala kimdir nedir, olay ne bilmiyorum tam olarak 😂

Ben hala izleyemedim kadının videolarını merak etmiştim sen öyle diyince.

YouTube videosu izlemeyi neden beceremiyorum bilmiyorum

B.k gibi book reviews serisi fena değil, onun için takibe başlamıştım, eğlenceli sayılır.
Okuduğu kitaba dair düşünce, fikir, eleştiri paylaşıyor işte.
Bazen de çeşitli video-yazı vb. bulup cringe değerlendirmesi yapıyor ki bu kısımda işte yüzeyselliği daha belirgin oluyor, cringe eleştiri için ise "Yorekok"u tavsiye ederim, montajları mizah anlayışım ile tam örtüşüyor.

O yutubır mevzusunu Ben de kaçırdım, banlıydım. Hala kimdir nedir, olay ne bilmiyorum tam olarak 😂

O mevzu şöyle; bir kız var ve bu kız işte netten video, yazı vb toplayıp bunları eleştiriyor ve kendi fikirlerini paylaşıyor, kendince yer yer alay edebiliyor ancak bu kez taşı baltaya vurdu. :)))
KKya gelip konular seçip yorumlama yaptı ve elbette genellerken hatasını göremedi. Seçtiği bazı konular oldukça hassastı (Şizofreni hastası eşi olan bir kadın, dert paylaşmıştı), kendisinden haberdar olup aynı zamanda KK üyeliği olanlar, malum videoyu buraya taşıdı ve olaylar gelişir. :)

B.k gibi book reviews serisi fena değil, onun için takibe başlamıştım, eğlenceli sayılır.
Bazen de çeşitli video-yazı vb. bulup cringe değerlendirmesi yapıyor ki bu kısımda işte yüzeyselliği daha belirgin oluyor, cringe eleştiri için ise "Yorekok"u tavsiye ederim, montajları mizah anlayışım ile tam örtüşüyor.

O mevzu şöyle; bir kız var ve bu kız işte netten video, yazı vb toplayıp bunları eleştiriyor ve kendi fikirlerini paylaşıyor, kendince yer yer alay edebiliyor ancak bu kez taşı baltaya vurdu. :)))
KKya gelip konular seçip yorumlama yaptı ve elbette genellerken hatasını göremedi. Seçtiği bazı konular oldukça hassastı (Şizofreni hastası eşi olan bir kadın, dert paylaşmıştı), kendisinden haberdar olup aynı zamanda KK üyeliği olanlar, malum videoyu buraya taşıdı ve olaylar gelişir. :)

Enteresan bir şekilde itici geldi, hiç videolarını bile izleyemeden :))

Enteresan bir şekilde itici geldi, hiç videolarını bile izleyemeden :))

Beni iten bir tipi yok şahsen ve ülkem şartlarında (Diğer youtuberlar ile de kıyaslayınca) bence kendini güzel de yetiştirmiş. Kimler neler var bir görsen Alicja ayy, tövbe...

Bir ara ben de bir kanal filan düşünüyordum, youtube'tan nefret etsem de gezinmeden de pek duramıyorum; dedim işte bir şeyler yapayım üzerinden madem. Yine düşün düşün düşün, vazgeçtim. Fena, çok acayip bir yer. Ya koparsın ya koparırsın yani. Öyle instaya face'e benzemiyor, twitter hesabı, tam bir welcome to the jungle. :)

Beni iten bir tipi yok şahsen ve ülkem şartlarında (Diğer youtuberlar ile de kıyaslayınca) bence kendini güzel de yetiştirmiş. Kimler neler var bir görsen Alicja ayy, tövbe...

Bir ara ben de bir kanal filan düşünüyordum, youtube'tan nefret etsem de gezinmeden de pek duramıyorum; dedim işte bir şeyler yapayım üzerinden madem. Yine düşün düşün düşün, vazgeçtim. Fena, çok acayip bir yer. Ya koparsın ya koparırsın yani. Öyle instaya face'e benzemiyor, twitter hesabı, tam bir welcome to the jungle. :)

İnstagram, face bile kullanmıyorum ben artık pek ya
YouTubeda da hiç takip ettiğim kimse yok, belgesel denk gelirse onları izliyorum

Sen ne üzerine kanal açmayı düşündün?

Sağlam olaymış ya, keşke kaçırmasaymışım 😵

İnstagram, face bile kullanmıyorum ben artık pek ya
YouTubeda da hiç takip ettiğim kimse yok, belgesel denk gelirse onları izliyorum

Sen ne üzerine kanal açmayı düşündün?

Pilavlı soppet üzerine : p

Resim yapmak, işte hedefime ilerlerken hem kendim öğrenmek, öğrendiğim resim tekniklerini paylaşarak öğretmek, sanatlı sepetli işler, hem beni günlük (Ya da işte belirlediğim günlerde paylaşım için) kamçılasın kaytarmayayım, hem tutarsa bir de eğlendiğim-sevdiğim şeyi yaparak, öğretip fayda da sağlayarak para aksın diye düşünmüştüm; yer yer şehirde manzara turlarına çıkar, spor günlüğü de tutarım, kah oynadığım pc oyunlu bölümler çekerim ve böylece atıyorum 3 tip video içinde konuları akıtır, ben sıkıldıkça ya da talep geldikçe döndürürüm diyordum. Hala yer yer düşünürüm ama sanal ortam beni acayip paranoyak ediyor youtube gibi bir yerde.

Pilavlı soppet üzerine : p

Resim yapmak, işte hedefime ilerlerken hem kendim öğrenmek, öğrendiğim resim tekniklerini paylaşarak öğretmek, sanatlı sepetli işler, hem beni günlük (Ya da işte belirlediğim günlerde paylaşım için) kamçılasın kaytarmayayım, hem tutarsa bir de eğlendiğim-sevdiğim şeyi yaparak, öğretip fayda da sağlayarak para akar diye düşünmüştüm; yer yer şehirde manzara turlarına çıkar, spor günlüğü de tutarım, kah oynadığım pc oyunlu bölümler çekerim ve böylece atıyorum 3 tip video içinde konuları akıtır, ben sıkıldıkça ya da talep geldikçe döndürürüm diyordum. Hala yer yer düşünürüm ama sanal ortam beni acayip paranoyak ediyor youtube gibi bir yerde.

Aslında çok güzel olurdu dediğim gibi tam olarak bilmiyorum ne var ne yok ama, ben seneler önceki makyaj videolarında, çantamda ne var vloglarında kaldım :KK70:

Senin yazı dilin çok güzel, konuşma da iyidir diye tahmin ediyorum. Yaptığın işler de çok güzel onların da tanıtımı olurdu aslında.

Sağlam olaymış ya, keşke kaçırmasaymışım 😵

O videodan haberim vardı, burada patlamadan 2 gün önce yüklenmişti ve ben o gün banlandım.
Videodan haberdar edemedim yönetimi ancak biri burada paylaşmış (Kim olduğunu bilmiyorum sanırım link silinmesi için olduğu gibi yorumla beraber silinmiş).

Ben de banlı banlı dışarıdan ara ara okuyorum filan, napıyordum tam da anımsamıyorum boş bir zamandaydım.
Baktım malum videoda bahsi geçen bir konu (belki bir hafta filan önce açılmış olmasına rağmen) KKda ilk sayfaya çıkmış. Dedim "Kızım videonun haberi gelmiştir" :)
Baktım ki gelmiş.
Tek bir şey yazamadan izlemek ne acıydı. : p
Kız dediğim gibi boş, bilgisiz, cahil, anlamayacak ruhsuz bir kız değil videolarından gördüğüm kadarı ile ama hatasını göremedi son zamanlarda artan popiliği sebebiyle belki, kapıldı, yüzeysel kaldığını bilemedi, incelemesini tam yapamadı belki "Çabuk bir video olsun, izleyene istediğini vereyim" derken ve işte, yazık oldu. :)
Efendi efendi hatasını kabul edip videoyu düzenledi.
Konusu geçen hanımı da üzdü-sinirlendirdi tabi.

Aslında çok güzel olurdu dediğim gibi tam olarak bilmiyorum ne var ne yok ama, ben seneler önceki makyaj videolarında, çantamda ne var vloglarında kaldım :KK70:

Senin yazı dilin çok güzel, konuşma da iyidir diye tahmin ediyorum. Yaptığın işler de çok güzel onların da tanıtımı olurdu aslında.

Est. teşekkür ederim; video denemeleri yaptım; öyle bir videolar çekmişim ki artık fıkraya döndü bizim burada kuzenlere izlettim altlarına ediyorlardı tipime bakıp.

İlk denememde 1980 yılının trt haber bülteni spikerine bağlamışım ve videoda diyorum ki halimi fark edip "Bu kadar ciddi olması gerekmiyordu sanki" diye.
İkinci denemede kanala giriş için "Merhabağğ kanalıma hoş geldiniğz" diyor ve arkasından "Kafa da atsaydın hmn.." diye küfrediyorum affedersin.
Üçüncü denememde videoya bakıp derin bir iç çekerek "Böyle kanalın ıstırabını" deyip kesiyorum.
Dördüncü denememde hah oluyor derken bakışlarımı yakalıyorum "Kendimi izliyorum nalettt, objektife bakmalısın dostum" diyorum.

Vs... Devam ediyor.
Konuşmaya gelemedim henüz. :KK70:

X