Pijama Partisi

AHahdha ne tokatlardın milleti ha :KK70:

Peki perdeler açıkken "ihihi öperken mi görecekler" diye özellikle adama sırnaşanlar, aynı adamla evlenirse sıfırlanıyor mu hocam bu yaşananlar?
Hayır evliler sırnaşınca da yanıyor. Üstüne örtü örtmeden kimse kimseyi ödemez. Meleklerim utanıyor.

Demin çöp atmaya çıktık kızla. Adamın biri geçiyordu yanımızdan, şöyle bir baktı bana. Anlamadım nolduğunu, alt sokağa inerken birkaç saat önce dövmeye krem sürdüğüm için paçamın birinin dizime kadar sıvanmış olduğunu fark ettim :KK70: O halde çıkmışım sokağa :KK70:

O ne demek? Alerji mi

Heralde alerjim cozuttu. Dün de çok hapşırıyordum. Burnumda deviasyon var zaten ameliyat olmak yerine burun spreyiyle aşk yaşamayı tercih ediyorum ama böyle polendi zart zurttu çakmaya başladı mı burun tıkanıklığı kendini aşıyor. Sıktığım sprey geri çıkıyodu sabah 😂

Benim totişko yemiyor ameliyatı. Dayanabildiğim kadar dayanayım diyorum.
Benim de yemiyordu ama insanlar patır patır yaptırmaya başladı etrafımda. Bende cesaretlendim. Bir de gerçekten artık lanet olsun çünkü ilaç sprey kombosu yetmiyor artık. Nefes dolduramıyorum ciğerlerime. Benden sonra belki sende cesaret edersin

Benim de yemiyordu ama insanlar patır patır yaptırmaya başladı etrafımda. Bende cesaretlendim. Bir de gerçekten artık lanet olsun çünkü ilaç sprey kombosu yetmiyor artık. Nefes dolduramıyorum ciğerlerime. Benden sonra belki sende cesaret edersin

Ya ben bi eşeklik edip abimin ameliyatına girdim. Dayım yaptı ameliyatını, kalinikte ve lokal anesteziyle. On yıldır ameliyattan kaçıyorum onun yüzünden.

Bir de belki saçma ama benim burnum çok küçük. Yüzüm de dolgun. Ameliyattan sonra bir miktar daha küçülecekmiş. O biraz rahatsız ediyor beni. Zaten bit kadar burnum var daha küçülürse maykıl ceksın gibi olurum😂

Ya ben bi eşeklik edip abimin ameliyatına girdim. Dayım yaptı ameliyatını, kalinikte ve lokal anesteziyle. On yıldır ameliyattan kaçıyorum onun yüzünden.

Bir de belki saçma ama benim burnum çok küçük. Yüzüm de dolgun. Ameliyattan sonra bir miktar daha küçülecekmiş. O biraz rahatsız ediyor beni. Zaten bit kadar burnum var daha küçülürse maykıl ceksın gibi olurum😂
Küçüklüğüne etki etmez bence ya. Kemik de varsa ondan dolayı bir müdahale olursa o şeklini biraz değiştirebilir. Benim burnum küçük değil yüzüm küçük (tam tersinim 😅) bende şekli değişsin istemedim. Çok az bir değişim olur kemikten dolayı ama estetik gibi olmaz merak etme demişti doktor.
Ay ben ameliyat hikayesi bile dinlemem sırf bu yüzden 😰

Küçüklüğüne etki etmez bence ya. Kemik de varsa ondan dolayı bir müdahale olursa o şeklini biraz değiştirebilir. Benim burnum küçük değil yüzüm küçük (tam tersinim 😅) bende şekli değişsin istemedim. Çok az bir değişim olur kemikten dolayı ama estetik gibi olmaz merak etme demişti doktor.
Ay ben ameliyat hikayesi bile dinlemem sırf bu yüzden 😰
Burunları değişelim 😂

X