Pijama Partisi

Provakeymiş forumdan bilgi alıyorlarmışmış.
Yahu demiyor ki ülkede ben niye forumu bilgi kaynağı olarak kullanmak zorunda bırakılıyorum, neden şuan hiçbir ulusal medyadan haber alma özgürlüğüm elimde değil neden kişisel hesaplarıma ulaşamıyorum?
Neymiş bdv den bilgi alıyormuş, çıldıracağım bu naif zekaya!

Ben bu tür ortamlarda hiç siyasi tartışmaya girmiyorum. Gerek yok çünkü. Kendi arkadaşlarımla konuşuyorum, fikir alışverişi yapıyorum güzel güzel.

Üstelik böyle zamanlarda aşırı bilgi kirliliği oluyor, iki whatsapp yazışması bulan teyitli bilgi gibi ortaya atıyor, iyice karışıyor her şey. Hiç gerek yok buna alet olmaya.

Zaten şuanda doğru bilgi olmasının da imkanı yok.
Malum yayın yasağı var.
Ben bu saadet zinciri olayına deliriyorum, el ele tutuşup üzüldük ağlaştık dua ettik.
Haftasonu gezmelerimize gittik, yok böyle ikiyüzlülük.

Gideyim dizimin finalini izleyip ortamdan soyutlanayım, şaka maka beklediğim daha güzel çıkan bir dizidir broadchurch.
Boşlukta tavsiye ederim.

Ay bunaldım valla. Gündemden uzaklaşmanın tek yolu açıp bir iki dizi izlemek ya da dışarı falan çıkmak sanırım. Long weekend yapalım dedik oturduk evde twittera bakıyoruz deli gibi.
Annem babama vpn indirmeme izin vermedi twitterda insanlara dalmasın diye. Dışarı çıktık hep beraber evde canı sıkılıyor babamın diye. Kesin dışarıda tartışacak birilerini bulacak

Annem babama vpn indirmeme izin vermedi twitterda insanlara dalmasın diye. Dışarı çıktık hep beraber evde canı sıkılıyor babamın diye. Kesin dışarıda tartışacak birilerini bulacak

Açık havaya gidin az insan olan bir yerlere. Babalar kendilerine hakim olamıyor, anne haklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…