Pijama Partisi

Şey olabilir bir de eve kadar getirmeyi cesaret edenler için...
Beyaz nevresim, çarşaf olacak hep yatakta. Çok kolay saç kıl falan gösteriyor. Muhtemelen eve getirecek kadar salak olan adam yıkamayı da düşünmez böyle yakalanır
Eve gidilmez ayol büyük risk.

Bazen normal bir erkek arkadaşımla görüştüğümde adamın üstünde, arabasında falan saçımın olduğunu düşününce aklıma bdv geliyor, ulan adım çıkmasın durduk yere diye :KK70:

Eve gidilmez ayol büyük risk.

Bazen normal bir erkek arkadaşımla görüştüğümde adamın üstünde, arabasında falan saçımın olduğunu düşününce aklıma bdv geliyor, ulan adım çıkmasın durduk yere diye :KK70:
Eşlerinin/sevgililerinin sözünü dinleyip karşı cinsten arkadaş edinmeyecekler o zaman 😌

Eşlerinin/sevgililerinin sözünü dinleyip karşı cinsten arkadaş edinmeyecekler o zaman 😌
He benimkiler de bir dinler bir dinler, o kadar olur :KK70:
Şimdi benim üstümden erkek saçı çıksa, benimki bana "erkek arkadaşlarınla görüşmeyeceksin hıııı" dese derim bak canım kapı orada, çıkarken arkandan kapat cereyan yapmasın.
Arkadaş önemli.

Ciddi cevap veriyor bir de ya 🥰
Estraven Estraven le çeyizlerinize bunu alın. Işıklı, 5 kat büyüten büyüteçmiş.
Her bir taneyi görmeniz lazım.

3687-14109-katlanir-isikli-buyutec-lup-mercek-14109-14109-profil.jpg

Not: Estraven Estraven yanlışlıkla sana otobüsteyken gönderdiğim gökkuşaklı fotoyu koyuyordum ahfha rezillik, şikayet ederlerdi anında.

Acaba hasta biriyle karşılaştığım günün ertesi ondan daha feci hasta olup yatak döşek yatmak zorunda mıyıımm zorunda mıyaaaam :KK61:

Acaba hasta biriyle karşılaştığım günün ertesi ondan daha feci hasta olup yatak döşek yatmak zorunda mıyıımm zorunda mıyaaaam :KK61:
Olm senin bağışıklığının kuvvetli olması gerekmiyo mu?
Dikkat etsin bu dönemlerde :KK43: Kendine iyi bakması gerekiyor.

Bol C vitamini al kuzum aman bağışıklığını yüksek tut.

X