Pijama Partisi

Arkadasim askerligi boyunca, alti ay, neredeyse her aksam aradi ve hoparlöre aldi. Bir kogus askerle geyik yaptik devamli. Artik adamin asker arkadaşları benim arkadasim oldu, bilmemkim napiyor ya dondu o memleketine falan diye soruyorum :KK70:
Ahaha iyi ki askerlil döneminde tanışmıyomuşuz diyorum ben 😂

Adamların askerlik fotoğrafları bende duruyor, arada "ya xle mutfaktaki resmi atsana" falan diyordu bana bir ara :KK70:

Askere mektup yazıp rezil edecektim de kıyamadım :KK70:

Ay neyse ki asker yolu bekleyecek yaşı geçtim :KK70:
İki saattir şunlara gülüyorum.
207F54FA-DD88-4333-A456-F437CD0F2EF5.jpeg

Ben yimem şahsen her şeyi. Fişi takılı duruyor, niye yiyorsun ki :KK70:
Sebzeler falan pörsümesin falan diye bozulacak şeyleri
bir hafta öncesinden strese giriyorum mesela canım başka bir şey istiyor ama yok buzdolabındakini bitirmeliyim çünkü çöpe atmaya elim varmıyor, geldiğimde de biliyorum bozulmuş olacak hem o manzarayı görmek istemiyorum hem yine çöp olur kıyamıyorum😰

Sebzeler falan pörsümesin falan diye bozulacak şeyleri
bir hafta öncesinden strese giriyorum mesela canım başka bir şey istiyor ama yok buzdolabındakini bitirmeliyim çünkü çöpe atmaya elim varmıyor, geldiğimde de biliyorum bozulmuş olacak hem o manzarayı görmek istemiyorum hem yine çöp olur kıyamıyorum😰
Ha bende dolapta duran sebze olmadığı için ahfaha Sebze aldıysam yapar yerim, dolapta bekleyen sebze ot vs olmaz bende :KK70:

Strese girme, yemeğini yap buzluğa at kalsın buzlukta. Hazır yemeğin olur hem.

yok seninki olmaz benimki oluyor 😂

ahaha tekrarlarını seyret 😂
Ya o da kötü oluyor ya, izliyorum izliyorum sonra hayatıma bakıyorum ahfah
Hayaller hayatlar oluyor :KK70:

Çıtır alırsın, belli mi olur😂
Ay yok o kadar çıtırı da almayayım. Benim yaşımdakilerden askerlik yapmayanlar da bedelliye gidiyor artık.

Hayatım boyunca hep kendimden büyüklerden hoşlandım da artık küçüklere de bakmam gerekecek sanırım, hedef kitle azalıyor :KK70: :KK70:

Ya o da kötü oluyor ya, izliyorum izliyorum sonra hayatıma bakıyorum ahfah
Hayaller hayatlar oluyor :KK70:

Ay yok o kadar çıtırı da almayayım. Benim yaşımdakilerden askerlik yapmayanlar da bedelliye gidiyor artık.

Hayatım boyunca hep kendimden büyüklerden hoşlandım da artık küçüklere de bakmam gerekecek sanırım, hedef kitle azalıyor :KK70: :KK70:
Küçük erkek iyidir, kadını diri tutar😂
Bir kere zaten kadın genç görünen bir canlı, küçüğüyle olacak ki dinamik yakalansın.

Küçük erkek iyidir, kadını diri tutar😂
Bir kere zaten kadın genç görünen bir canlı, küçüğüyle olacak ki dinamik yakalansın.
Ne bileyim hiç o gözle bakmadım, ben genelde arkadaş olarak da daha büyüklerleyim hep. 30 yaşındayım, 28 falan olur en fazla diyorum, daha küçüğü de küçük yaa :KK70:

X