Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Cnm dermapen yaptıranların lekeleri ve sonuclariyla ilgili bilgi versen cok ama cok sevinirim...nasıl lekelerdi(çil mi melazma mı yuzeysel mi derin mi)...ve islem sonrasinda nasıl sonuc aldilar...
Arkadaşlarım ısrarım üzerine önce Dr.a gitti ve tahlil yaptırdı.
Sonra işlemleri kışın yaptırdılar.Sivilce ve lekesi olanlar vardı.
Leke yeni ve yüzeyseldi.(çok azdı zaten)
dermaroller ve dermapen işlemlerinden dermapen onda daha başarılı oldu ancak.
Diyetle uyguladı arkadaşım çok aşırı dikkat etti yemesine içmesine.
onun yüzeysel olmasına rağmen lekelerden birkaçı duruyor.Geçmedi.
Sivilcesi olanda önce geçti sivilceler, ancak beslenme düzenine dikkat etmedi ve tekrar çıktı...

Canım benim kullanmış olduğum hapı ve Celeritt spf 25 i mutlaka kullan ikisi süper hem saç dökülme konusuna da el atıyor hap
Canım sağ ol.saçlarımın dökülmesi durdu ama ben de hap arayışındayım.
İçten de desteklemek istiyorum. Zinco c vitaminli ve çinkolu hap demiştiniz .
markası var mı.Ne önerirsiniz.Biotin 5000 ben de tüylenme yapmıştı.
1000 lik almayı düşünüyorum...

Hapın markası zaten zinco canım cilt lekesi ve saç dökülmesine içten destek bu hap

Tmm cnm sagolasın...

bu dediğiniz şampuan mı?benim saçlarım çok sert kalın teli.çok yağlı a bir saçım yok.mevsimsel ve psikolojık durumuma göre de dökülmeler yaşıyorum.yumuşacık ipek gibi olsun istiyorum saçlarım.

bu arada canım Blue sayfanda da yazacağım.çalıştığım kurumda bi kız yüzünü ankarada bir güzellik merkezinde yaptırmış.geçen kızla konuştuk ama ayak üstü.beyaz tenli renkli gözlü.eski fotoğrafını gördüm ve kızın şimdiki halini gördüm hala şoktayım.o çiller nasıl gitmiş anlamadım.kızla oturup ayrıntılı konuşup bilgi alcam inşallah.ozaman yazacağım. ankarada kızılayda çok bilindik bir güzellik merkezi her yerde de reklamları çıkıyor.oraya ben epilasyon için gitmiştim ama güvenemeyip başka bir yere gittim.ordaki doktor yapıyormuş işlemi.

Kimin yaptığı pek önemli değil önemli olan neyle yaptığı ve onun kalitesi.

Anaaa neresiymiş ki ora...yaa ogrenince yazarsan cok cok mutlu oluruz...

Kimin yaptığı pek önemli değil önemli olan neyle yaptığı ve onun kalitesi.

Cnm oyle deme..kimin yaptıgı onemli...o lazer cihazlarını kulananların çok çok bilgili olması lazım...ilk başta senin cilt tipini belirleyip ona göre atışın dalga boyunu belirleyebilecek kadar tecrübeli olmasi gerekir...lazer ancak dogru kullanıcının elinde harikalar yaratır...(yabancı sitelerden alıntılar)

Bence en çok cihazın kalitesinin çok önemi var ya ben araştırıyorum bulamadım ankarada doğru düzgün kimseyi

Bence en çok cihazın kalitesinin çok önemi var ya ben araştırıyorum bulamadım ankarada doğru düzgün kimseyi

Daha dogrusu ankaradaki doktorlarla ilgili dogru düzgün bilgi yok..diger estetik islemlerle ilgili cok bilgi var fakat leke tedavisiyle ilgili bi halt yok....hatta burdaki cogu yorum da gercek degil reklam...

Daha dogrusu ankaradaki doktorlarla ilgili dogru düzgün bilgi yok..diger estetik islemlerle ilgili cok bilgi var fakat leke tedavisiyle ilgili bi halt yok....hatta burdaki cogu yorum da gercek degil reklam...
Aynen canım reklam olduğunu biliyorum yarın yine hastane hastane gezeyim hepsinden doktor tavsiyesi alayım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…