Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kızlar bakın basak1980 arkadaşımız asla reklam yapmıyor.
Onda tamamen işe yarasa başka işlemler yaptırmak ya da arayış içerisinde kalmazdı.
Zaten öyle olsa bana çözüm oldu derdi.O nedenle reklam değildir.Halen çözüm arıyor. Kendisine de buradan sevgilerimi ve selamlarımı yolluyorum...

Canım en iyisi altın iğne scarlet bu scarlet yeni çıkmış galiba benim yaptirdigim bu değildi çok şeye faydası var cildi pürüssüz yapıyor cilt tonunu dengeliyor üstüne birde prp yapılsa tamamdır

Atladıgın bi nokta var yalnız onunkiler güneş lekesi degil....

Canım en iyisi altın iğne scarlet bu scarlet yeni çıkmış galiba benim yaptirdigim bu değildi çok şeye faydası var cildi pürüssüz yapıyor cilt tonunu dengeliyor üstüne birde prp yapılsa tamamdır

Evet rosense ben de aynen altın igne prp diye dusunuyodum..bu arada bu rflerin cilt yagini eritme durumuna bakiyodum yabancı sitelerde altın ignenin cildi kalınlaştırdıgini gordum...kolajen ürettirerek cilde...acaba hangisi dogru yagi eritip cildi incelttigi mi yoksa kolajen urettirerek cildi kalinlastirdigi mi...ya aslinda bunu ancak yaptiranlara sormak lazim....altin igne yaptiranlar yazsin lutfen yaaa....

Valla canım onu bende anlayamadım ama bende izledim videolar cildi pürüssüz yapıyor benimde istediğim bu çukur ve az da olsa açık gözenek istemiyorum çok az birşey kaldı kapanmiyolar ya çok sıkıldım vallahi ara ara iyi bir dr de bulamadım sen şunu biliyormusun bu r frekans ne oluyor f frekans ne oluyor onuda anlamadım dr bana r frekans yazmıştı r ne oluyor f ne oluyor kafam çok karıştı ya

Akne izlerin falan da varsa sen neden altın iğne yaptırmadın ki?

kızlar birçok kez yazdım.yine yazayım.hatta bluenin sayfasına fotoğraf da koymuştum.kışın o en soğuk günlerde lazer yaptırdığım yerde yüzümdeki leker için yeni bir yöntem olduğunu söyledi dr hanım.plazma yöntemi adı.onunla yüzümüm bi bölgesini yaktı ama ne yakma öldüm acıdan.orda kocaman bir kabuk oldu.sürekli bepantol sür nemli olsun bir haftada kabuk düşecek falan dedi tabi ben orayı kuru tutmam mümkünmü.merhem sürdüm sabah akşam güya kabuk düşecek alttan çok güzel pembemsi bir deri olcak lekesiz dendi ama bende kocaman kahverengi bir yanık lekesi.ağladım yaa psikolojım bozuldu.gittim gösterdim daha çok yeni 6 ay en az beklemek gerekiyor güneşten koru ekim ayında gel tüm yüzünü ücretsiz leke tedavsini yapcam dedi.kadının kesinlikle kötü olduğunu ve tabiki isteyerek yapmadığını biliyorum.ama ben de leke oldu.o gün bugündür madecasol aloevera sabah akşam sabunla yıka maske yap derken şuan belli belirsiz.hala da devam ediyorum.ama bu kurumdaki kızın yüzü çok güzel olmuş ya hiç bir şey kalmamış.lazerle silmiş sanırım.çok samimi olmadığım için yanına gidip soramıyorum.ama inanın ne oldugunu öğrenir öğrenmez paylaşcam burda.reklam oluyorsa da merkezn adını paylaşmak özelden isteyenlere yazarım.

Ovvv...galiba çözdüm ...r frekans=radyo frekans...f frekans =fraksiyonel frekans
Dur ben bunlari yabanci sitelerden bi arastirayim...

Lazer lekeleri gunesten korudugun taktirde yüzeyseldir geçer...ayrıca evet yaa senden haber bekliyoruz o konuda...bizi bilgilendirirsen cok ama cok seviniriz....doktor arayişındayız cünkü...

Atladıgın bi nokta var yalnız onunkiler güneş lekesi degil....
Canım benim merak etmeyiniz nesi var biliyorum.Resimleri bile var.
Yazdığım yazıda da iyice bakarsanız güneş lekesi var vs demedim.
Ben reklam amaçlı değil dedim lekesi ya da yüzündeki çukurlar,izler vs için değil.Genelleme olarak buradakilerin çoğu reklam denildi ona istinaden yazdım...

Canım benim evet yani tam olarak öğrenin .
Gidin yanına sorun ne olacak söyler herhalde .
Lekesi ne lekesi,kaç senelik, ne zaman yaptırmış,
nasıl koruyor,vs vs.liste uzar da uzar...

Tamm cnm hatırlatmak istedim ben de...

Tamm cnm hatırlatmak istedim ben de...
Ultraformer 3 diye birşey buldum doktora sordum scarlet yapiyormusunuz diye doktor da bana scarlet cildin 2-3mm derinliğe etki eder dedi ultraformer 3 ise cildin 4,5mm ve 6mm derinliğe kadar etkili olabilen tek cihaz dedi kafam karıştı yine hangisi daha iyi ve etkili yaaa offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…