Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Canım az önce cildiyeden geldim doktor bana altın iğne için doktor servet karayün u önerdi bu doktor hakkında birşey bulamadım olumlu yorum olarak

Bu arada rosense06 siz tam olarak neler yaptınız neler kullandınız topluca ve sırasıyla yazar mısınız .Ben biliyorum ama .Arkadaşlarım okumuş kafası karışmış...
Canım ben lekem için 1. Fito 2. Hametan 3. Bepanthol 4. Madecassol 5. Celeritt spf25 6. Mustela stelatria 7. Zinco c vitaminli ve çinko lu hap 8. Sudocrem çok azıcık kaldı bende :)

Cnm ;

1. Hydroquinon tüm yurtdışında degil sadece avrupada yasak.. leke tedavisiyle ilgili en iyi doktorlar amerikadadır...ve bu doktorlar yaptikları kombine tedavilerde ilk hydroquinon ve tretinoin icerikli kremleri kullanırlar...zaten yuzde 2 lik hyroquinon piyasadaki cogu renk acıcı urunde mevcut..hatta la loche posay in cok satan mela d kreminin icinde bile var ...

2.arkadaşınız dermatolog ama ben zaten türkiyedeki dermatologlarin yuzde 90 ına guvenmiyorum... ..neden diye soracak olursan leke olayindan dolayi doktora gidip de hayal kırıklıgı yasayan coook insan var...cok kendilerini gelistirmis olsalardı zaten bunca insan yüzünden olmazdı...ben genelde yabancı sitelerden arastiriyorum...ve ciddi leke sorunu yasayan insanlarin hicbirtanesinin lekesi sadece bi kremle gecmemistir...kombine tedavi gerek..turkiyede bunu yapan cok az doktor var...yapanlar da baya para istiyolar...hala guvenilir bi doktor bulamadim artik düşün...

3..cosmelan veya diger kremler işe yaramiyo lekeler geri geliyo demissiniz...soyliyeyim neden...lekeler cok cesittir..bunlardan en kötüsü melazmadir...yani patch patch olan cil gibi olmayan yaygin lekeler...bu lekeler genelde gunesten ziyade hormonlar hamilelik antibiyotik karaciger den kaynaklanir...dolayisiyla bu lekelere sahip olan insanlar lekelerini korusalar bile icten kaynaklandigi icin leke geri gelir....ha ayrica lekelerin kalıcı bi cozumu yok...cunku bu bi hastalik...ona ne sebep olduysa yine ayni seye maruz kalmasi durumunda ortaya cikacaktir...

3. Evet turkiyede cosmelan expigment madurlari cok ...cunku hastalara yeterince bilgi verilmiyo..o yuzden turkiyedeki doktorlarin buyuk bi cogunluguna guvenmemek lazim....expigmentin az az kullanilmasi, yazin kullanilmamasi, uzun sure kullanilmamasi soylenilmiyo...cosmelani yapan cogu doktor da para icin yapiyo...gececek garantisi veriyolar...hastanın sansina leke epidermalse geciyo degilse gecmiyo...ben gecenleri gordum...lekelerinin geri gelmesi cosmelanin sucu degil genlerinin suçu...

4.dermal hicbir leke bioderma white objectivele gecmez....sizinki gectiyse veya azaldiysa sizin lekeler dermal degildir zaten...cil seklindeyse zaten lekeleriniz epidermal...epidermal lekelerin tedavisi cok kolaydir ama dermal lekeler icin boyle kremleri kullanip da cildi yormaya gerek yok...ha eger dermarollerla uygulaycaklarsa kremi o baska tabi...

5..ayrica sorumu tekrar soruyorum etrafinizda dermapen/prp ve altin igne ile lekesi gecen var mi...geri gelsin veya gelmesin cok onemli degil kendi lekemin gecmesi durumunda tekrar geri gelmeyecegini biliyorum...cunku benimki kesinlikle gunes lekesi icten kaynakli bisey degil ...guneste cok iyi korumam durumunda geri gelmeyecegini bilecek kadar uzmanlastim bu konuda...

Canım altın iğne de lekeye garanti veriyorlar eğer gitmezse dava edersin dolandırıcılıktan yargılanır. çok zor birşey değil. Gel bak seninle ankara da işinin ehli bir doktor bulalım birlikte gidelim bende çukur vede açık gözeneklerim için 2 seans yaptiricam cildiye doktoru servet karayünü önerdi bana araştırıyorum doktor hakkında burada olumsuz yorum var 1 kişiden.

Cnm tamam o doktoru ben de duydum...simdi sehir disindayim...ama eylulde gelicem...bi de meltem önder ile armin müştak ı oneriyolar...ama armin bey de altın igne yok galiba...belki beraber gidersek bize indirim yaparlar...

Cnm tamam o doktoru ben de duydum...simdi sehir disindayim...ama eylulde gelicem...bi de meltem önder ile armin müştak ı oneriyolar...ama armin bey de altın igne yok galiba...belki beraber gidersek bize indirim yaparlar...

Merhaba öncelikle benimde yüzümde çiller var bende bu konudan muzdarip biri olarak herşeyi araştırıyorum ama lekeler için herkes lazer öneriyor. kesinlikle kremlerin lekeler için bir etkisi olmadıgını söylüyor doktorlar. lazer ile belki tamamen olmasa bir kısmının gececeğini söyleyenler oldu. bende araştırıyorum ama en son cıkan şu picosure cihazını buldum. ama yaptıranların yorumları için internetten baktığım zaman kimse birşey yazmamış. merak ediyorum yaptıranlar nasıl bir sonuç almış. bende bu kış artık kurtulmak istiyorum lekelerden ama hangi lazeri yaptıracagımı bilmiyorum birde nd yag lazer varmış.

Aynen hemde bir sıkıntı olursa iki mağdur olur yani genelde kandırıyorlar da biz iyi bir doktor bulalım valla ben mahkemeye de veririm maddi yönden sorun yoktur benim açımdan

Canım kremler açıyor fakat kremler de bir yere kadar yani herşey bir yere kadar sende bizim kullandiklarimizi kullan dene. Denerkende kremler cildine zarar verecek birşeyse uygulama araştır iyice.

Cnm cillerin dogustan ise renklerini acabilirsin sadece tam olarak gitmezler...genetiktir cunku...ama eger gunesten olusmuş ise giderler...fakat geri gelmeyecekler diye bi garanti yok leke olayinda...bi kere sahip oldun mu gitse bile kesinlikle gunesten korunmalisin...korunmadigin taktirde lekeler geri gelir...lazerde de bu boyledir...kremde de....korunmak şart...picosure mu q switch mi dersen...picosure...acıklayayım...bu ikisi de aynı familyadan gelir...isleyiş prensipleri deriyi soymak degil lekeyi parcalamaktır...riskleri diger lazerlere gore cok dusuktur...eger ki cilt tipin koyu ise dusuk risk grubuna girersin...eger beyaz tenliysen risk grubuna girmezsin...q swichin 12 seansta parcaladigi lekeyi pico 4 seansta parcalar...sen karar ver artık...

Son düzenleme:
Aynen hemde bir sıkıntı olursa iki mağdur olur yani genelde kandırıyorlar da biz iyi bir doktor bulalım valla ben mahkemeye de veririm maddi yönden sorun yoktur benim açımdan

En iyisini bulalım o zaman...ama soyle bisey var rosense bu rf cihazları varya ısı veriyo ya deri altına...o ısı deri altındaki yağ tabakasını eritiyomus...bazen de asimetri yapiyomus ...biraz daha araştıralım...altın igne olmazsa dermapen de 2 mm aşagıya iniyo ısı da vermiyo...cukurlarda cok da başarılı...üstüne prp ile de cila attırırız...

Canım scarletin amacı da o ama cildi sıkılaştırmak için yağı eritmek dermapeni ben pek iyi bulmadım

Canım scarletin amacı da o ama cildi sıkılaştırmak için yağı eritmek dermapeni ben pek iyi bulmadım

Offf ya herseyin bi yan etkisi var delircem...ben yanaklarim erisin istemiyorum ki...onlar da giderse yuzum incecik kalir...neyse o zaman sen altin igne yaptirirsin ben dermapen prp ...biz iyi doktor bulalim da gerisine karar veririz...

Offf ya herseyin bi yan etkisi var delircem...ben yanaklarim erisin istemiyorum ki...onlar da giderse yuzum incecik kalir...neyse o zaman sen altin igne yaptirirsin ben dermapen prp ...biz iyi doktor bulalim da gerisine karar veririz...
Aynen Canım olmazsa ben 2 seans scarlet 1 2 seans da dermapen yaptırırım aslında iyi doktorun da önemi yoktur cihazın iyi olması kaliteli olması gerekiyor orjinal cihaz mavi ışıklı kalem gibi bana yaptıkları güzellik salonunda öyle değildi.

adventurerpassenger Çok sağ ol canım.emek verdiniz sağ olunuz.
Ne iyi oldu yazdınız.
Sizler gibi bilgi sahibi olanlar yazınca çok memnun oluyorum.
Çünkü okuyanlar çok şey öğreniyor.
Ben de sırayla yazayım.
1.Evet yasak konusunda hem fikirim.
2.Arkadaşım İngiltere de çalışıyor.
3.Ben lekeler neden geri geliyor diye konu da açmıştım.her şey yazmıştım.
4.Evet genlerde de haklısınız ama.Bu benim fikrim cosmelanı sevmedim gitti...
5.O zamanlar bir kaç Dr.a gitmiştim yüzümün bir kısmındaki dermal diğer kısmındaki epidermal demişti.
Her şey kullandım bioderma white objective ve bir kaç krem hariç.
6.Evet var.Dermapen yaptırdılar...
(Bu arada 6 oldu.sizde iki tane 3 vardı ondan )
Açıklayıcı bilgiler gerçekten çok güzel. Siz çok aşama kaydetmişsiniz.
Evet sizin yüzeyselse zaten geçirip geri de getirmem diyorsunuz ne kadar güzel.
sizin adınıza çok sevindim.
Lütfen daha detaylı olarak nasıl geri getirmeyeceğinizi de yazar mısınız.
Ben çok bilgisiz başladım leke tedavisine.
çok araştırdım bana faydalı bunun gibi yazıları çok okumuştum.
çok yorumlar okudum binlerce sayfa diyelim.

http://www.habertekirdag.net/cilt-lekesi-turleri-ve-tedavisi
Kullana kullana her şey denedim.
En faydalı olanlarda karar kıldım.Kendime uyguladım renkleri çok açtım.
%90 açtım bu bana yetiyor zaten.ÇOK ŞÜKÜR

Canım benim kullanmış olduğum hapı ve Celeritt spf 25 i mutlaka kullan ikisi süper hem saç dökülme konusuna da el atıyor hap

Cnm dermapen yaptıranların lekeleri ve sonuclariyla ilgili bilgi versen cok ama cok sevinirim...nasıl lekelerdi(çil mi melazma mı yuzeysel mi derin mi)...ve islem sonrasinda nasıl sonuc aldilar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…