Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bendeki kabuklar döküldü alttan lekesiz pembe bir deri cıktı geceleri çinko oksit poöad kullanıyorum gündüzde perrincone serumlu 30 faktörlü bb kremini kullanıyorum ışık almasın diye üstüste sürüyorum

aman canım sakın her detayı atlamadan yapınız.tedavi yapılan işlem kadar önemlidir.

Canım evet korkuyorum soymalı işlemler beni çok korkuttu .hem de inanılmaz korktum açıkçası.yapamam gibi geliyor.isteyen yapabilir.sonuçları da merakla bekliyorum...

bu konuyu açtım.çok merak ediyorduk ama kimse yazmıyordu.sebebi nedir hala daha anlamış değilim.ama sağ olsun basak1980 arkadaşımız üşenmeden emek verip yazıyor.kendisine minnettarız.

arkadaşlar yüzün geneli soyulmuyor lekeli bölge lazer lekeyi yakalıyor imha ediyor gibi geldi sadece önceki seanslarda böyle olmamıştı ama bence böyle olması daha iyi uzun vadede açarak gitmektense kısa vadede lekeyi yakalayıp kabuk bağlaması daha iyi değilmi

Canım evet bu çok iyi.bütün yüzü soymak olmayan yerlere zarar verip inceltip daha fazla leke yapabiliyor.ama korkutan şey genelde kabuklanıp atılan yerde cilt incelince işte orada tekrar leke olursa (aman sakın olmasın İNŞALLAH)işte o daha derin oluyor gibime geliyor.ve geçmesi de eskisinden daha zor.bu arada toplam kaç seans oldu sizin?

benim 6 seans yapıldı daha önceki işlerde soyulma falan olmadı her seans açılma oluyordu ben şuanki durumdan memnunum lekeli bölgelerde hafif pembelik var lazerin yakalayamadığı hafif gölgeler var inşallah daha sonraki seansta daha iyi olacak şuanki durum bile bana imkansız gibi geliyordu.bi de geri gelmezse harika olur.

Kesinlikle haklısınız.ve her seferinde size teşekkür ediyorum. öbür sayfaya da yazdım sizi defalarca.çok ama çok merak ediyorduk.kimse de yazmıyordu.zaten buna da hiç anlam verememiştim.bekleyecek ve göreceğiz.siz de bizi habersiz bırakmayınız lütfen.hem de çok iyi haberlerle .ve asla geri gelmeyecek lekelerle diyorum :)

Siz hangi işlemleri yaptırdınız bende soyucı işler yaptırdım hiçbiri bu etkiyi yapmadı soyulsa bile bariz leke kalıyordu ama picosure farklı ..

Siz hangi işlemleri yaptırdınız bende soyucı işler yaptırdım hiçbiri bu etkiyi yapmadı soyulsa bile bariz leke kalıyordu ama picosure farklı ..
plazma işlemiyle leke tedavsiymiş.kalem gibi bir alet..prize falan takılmıyor.lekeli olan yeri önce kremle uyuşturdu.sonra o kalem gibi olan aletle yakmaya başladı.sizin dediğiniz gibi.sadece lekeler üstüne yapılıyor.yanan yer kabuk bağlayıp altından çok güzel pes pembe bir deri gelcek dediler.yaptıktan sonra çok fena yandı çok acılı bir işlemdi zaten.sonra kabuk bağladı bir hafta yaralı gezdim sonra kabuk düştü veee pembe olan yer kahverengi leke olarak kaldı.ayyy yazdıkça sinirlerim bozuluyor yaabepatol ve madecasol sürüyorum her gün akşam.ama geçecek gibi görünmüyor.sadece kendimi avutuyorum.bluenun yazdığı ürünleri ve maskeleri uygulayacağim.inşallah sonuç alırım diye dua ediyorum.

Canım üzülmek yok olan olmuş.stres daha da kötü yapar.bunu yazınca benle dalga geçenler olabilir ama inanın yapıyor.gelecek leke açma mevsimine kadar neler yapabiliriz ona bakalım.İNŞALLAH geçiririz lekeleri...

o işlemi biliyorum bende araştırmıştım.hüseyin bey benim için uygun olmadığını söylemişti çinko oksit pomad kullan keşke işlemden 2 gün önce vekabuk düşene kadar ve sonrası bir hafta kullansaydın sonuç daha iyi olurdu bu tarz işlemlerde cild öncesinde ve soınrasında çok iyi nemlendirilmeli ve korunmalı

Canım haklısınız ama özelden bana yazıp kullanım şekli sizin dediğiniz gibi olanlar da leke kalmış.nedense.bu arada nerelerdesiniz.gelişmeler nasıl merak ettik :)

Canım evet kullanmışlar bunu .yani kullandık ama yine leke kaldı dediler.bilemem ben kullanmadım.zaten soyucu işlem yaptırmadım hiç...

Sizin durumunuz nasıl şu anda.bilgi verir misiniz?

Canım haklısınız ama özelden bana yazıp kullanım şekli sizin dediğiniz gibi olanlar da leke kalmış.nedense.bu arada nerelerdesiniz.gelişmeler nasıl merak ettik :)
ben şuan cildim baya açıldı sadece hafifi gölgeler var.ne yazıkki belirli bir bölge değil yüzümün genelinde bir renk eşitsizliği var.ve sadece bu değil akne izleri de var ne yazıkki.sizin hiç değilse sadece leke sorununuz var

canım geçmiş olsun.olsun geçecek kısmetse.inanın çok uğraşıyorum herkes lekesiz olsun diye.sizin verdiğiniz linkte resim kalktı mı göremedim geçen gün..

arkadaşlar ben çok araştırdım Bu alanda en iyi doktor Hüseyin Tırman kendi meslektaşları bile onu tavsiye ediyor..İnşallah benim kaportayı da düzeltir.sevgiler

Son düzenleme:
arkadaşlar ben çok araştırdım Bu alanda en iyi doktor Hüseyin Tırman kendi meslektaşları bile ..İnşallah benim kaportayı da düzeltir.sevgiler
İNŞALLAH canım.evet bizde araştırdık son sistem alet ile leke gideren sadece o .Soyuluyor diye yine de korkuyorum.herkes sizi bekliyor.ama nedense korkuyorum işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…