Saç Şekillendiriciler Philips / braun / babyliss

çookk sağol canım yaa opuyorumnanaktan inan çok yardımcı oldun titreşimin kapanması süpermiş hemen internetten sipariş etcem şuan indirimde fiyatı çok uygun

ceoc Philips HP 8355 Sonic Xl kesinlikle tavsiye ediyorum.Titreşimi istediğinde kapatabiliyorsun.Çok iyi bi ürün. 2 aydır kullanıyorum.Çok memnunum :) :)

arkadaşlar benim saçlarım yağlı ve ince telli ayrıca elektriklenme oluyo ve hafif de dalgalı braun es2 ve es3 baybliss st88e ürünleri var ama hangisi saçıma uygun olur bilemiyorum bir tavsiye verebilir misiniz

BRAUN SATINLINER ION-SHINE ES2 ilk çıktığı zman aldım nerdeyse 3 seneyi geçiyo ve hafta da 3 4 kez açarım çok da memnunum kalım ve gür saçlarım var verimi harika. bazen keşke daha kalın olsaydı diyorum saç çok olunca ince tutamlar bitmek bilmiyo. saçımı da yıprattığını sanmıyorum gayet sağlıklı görünüyolar. boyalı ve sert olduğu halde. üstelik msa gibide kullanabiliyorum ben uçlara dalga vermek için

ben philips hp 4668 kullanıyorum.çok memnunum 20 saniyede istenilen sıcaklığa ulaşıyor ve 6 ay oldu alalı hiç yakmadı saçlarımı.bukleler de harika.ama buklenin kalıcı olmasını istiyorsan sıcaklığı 150 yap.ardından spreyle.düşleştirme özelliği de harika.ben beğeniyorum philipsi

Philips HP 8355 Sonic Xl düzleştiriciyi aldım sonunda ... zemuszemus gerçekten çok memnum kaldım.Görünümü süper.Oldukça geniş plakaları olmasına rağmen çok hafif kollarımı yormadı hiç.Benim saçlarım çok gür ve uzun olmasına rağmen kısa sürede düzleştirdim.En hoşuma giden özelliği ise saç tutamlarını çok kalın alsanız bile kısa sürede etki ediyor.Sonuç olarak herkese tavsiye ederim şuan indirimde kaydirigubbakcemile5

PHILIPS SALON STRAıGHT 8350 mükemmel bir düzleştirici :)) üstelk yanında makyaj çantasıda hediye verdiler morlu pembeli bişi çok şık içide mükemmek aynası kemeri flnda vr:))

PHILIPS SALONSTRAIGHT proxlarge 4667 kullanıyorum.220 dereye kadar ısınıyor ama bana 180 derece yetiyor 5 dak. saclarım düp düzz ve elektriksizz .kesinlikle uzun sacı olanlara tavsiye ederimm. kısa sacı olanlarda large alsınlarr

Kafam karıştı, babyliss alacaktım.. Philipse bakmaıştım hiç.. Hangisi ama hangisi hangisi :sinifsinif:

Ben çok araştırdım ve her yönüyle Braun ES3 en iyisi diyebilirim
ES2de aynı ürün gözün kapalı alabilrsin
ES3'ün farkı boyalı ve yıpranmış saçlar için ısı ayarı olması
Eğer saçın boyalı değilse ES2'yi tavsiye ederim
Ben çok memnunum iyi ki başka bi ürün almamışım :lepi:

Babyliss sipariş vermiştim, geri almayı düşündüm şimdi siparişi..

Peki yıpratıyor mu saçları, kırıyor mu ? Braun bu konuda nasıl ?

Aldım Braun e2
bugün geldi denedim.. Sinbodan sonra mucize gibi bişey bu..yerimseniben sositososito

PHILIPS DÜZLEŞTIRICI HP4668 ve HP8361 ProCare Keratin modelin ikisinide uzun süre kullanım ve gerçekten arkadaşlarımında başka markadaki düzleştiricilerini kullandım ama dediğim gibi bu ikisini tek geçerim gerçekten harika düzleştiriyor ve uzun süre saçınızı yıkayana kadar düz kalıyor
benim tavsiyem philips

kızlar be babilyss aldım st89e çok memnun kaldım harika yapıyor ıslak kuru olan hatta bu 3. düzleştiricim şu an en favorim bu remingtonlarıda çok seviyorum ama bu bambaşka

Mrb, deve yuku com dan bir sac maşasi aldim, cok inceymis, iade etmek istedim,malesef iade almiyorlarmis, 7 is gunu dolmadi henuz ..napabilirim acaba ?

kızlar be babilyss aldım st89e çok memnun kaldım harika yapıyor ıslak kuru olan hatta bu 3. düzleştiricim şu an en favorim bu remingtonlarıda çok seviyorum ama bu bambaşka

nutellaa bu maşayla saçını dalga da yapabiliyo musun? tarağının bir dezavantajı var mıı? cevap verirsen çok sevinirim..

bence hiç öyle demeyin baybliss çok güzel benmde kuzenimde var onunkini 1 günlüğüne aldım çok güzel düzleştirito bende ondan almayı düşünüyorum ama yine senin kararın hangisi içine sinerse onu al derimm. ama benim tavsiyem baybliss canım :)

arkadaşlar merhaba;

bilişim mağazasında çalışıyorum ve düzleştirici konusunda bilgim var hemde kendim kullanıyorum braun es2 diye bir modeli var 150 tl ye almıştım 2 yıl önce kendim onu kullanıyorum ama resmen saçlarımda yanma kırılma oldu bunlar yıpratmıyor seramik diyorlar ama sacı gercekten yıpratıyor alıp kullanıcam diyen arkadaşlara tavsiyem yıpratma payı hepsinde var ama bunu düşük yüzdelere indirmek istiyorsanız philips hp8361 'i kullanın saçta bulunan keratin özelliği var keratin düğmesine bastığınızda sactaki keratine zarar vermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…