Saç Şekillendiriciler Philips / braun / babyliss

Sukulent_

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
23
3
Arkadaşlar yorumlarınızı okudum ama kullananların tavsiyelerine ihtiyacım var. 3 adet düzleştirici şeçtim bunları paylaşacağım sizinle memnun olan varsa veya bilen varsa hangisini almalıyım sizce? Saçlarım çabuk elektirikleniyor onun için zor şekil alıyor :çok üzgünüm:

BABYLISS ST95E PRO 230 BUHARLI NANO TEKNOLOJİLİ

Nano Teknoloji
Sol-Gel Titanyum Seramik kaplama
Profesyonel
170 – 230 °C, LED ısı ayar göstergesi
Buharlı
İyonik
38 x 85 mm plakalar
Entegre tarak sistemi
Şık saklama çantası
Otomatik kapanma

PHILIPS SALONSTRAIGHT SEDUCE HP 4668

Kalıcı fön ve bukleler
Artık, saçınızı 210C''lik profesyonel sıcaklık ayarıyla şekillendirebilirsiniz. Bu ve son derece pürüzsüz eğimli seramik plakalar sayesinde kalıcı düz saçlar veya modaya uygun bukleler elde edebilirsiniz.
Saç tipinize uyması için ayarlanabilir LCD ısı ayarı
Ekstra pürüzsüz kayma için seramik
Kalıcı sonuçlar için 210C profesyonel sıcaklık
Karışmayı önleyen döner kablo
1 saat sonrasında otomatik kapanma
Dünya çapında kullanım için çift voltaj
Bukleler için kılavuz şeritli yuvarlak köşeler

BRAUN SATINLINER ION-SHINE ES2

Soğuk Tutma Bölgesi
Ekran
Isı Ayar Düğmeleri (-/+)
''''C MAX'''' düğmesi (hızlı ve ani yüksek ısı gerektiren işlemler için)
İyon parlaklığı düğmesi
Açma/kapama düğmesi
Kıvrılmayan döner enerji kablosu
İyonik tabancalar
Şekil verici plaklar
7 Yıl Kullanım Ömrü

Arkadaşlar bu bilgiler umarım düzleştirici almak isteyenler varsa onlarında işine yarar. Gerçi iki modelde şekillendiricide var ama hep beraber karar vereli Tavsiyelerinizi bekliyorum :) :enbuyukkk: :enbuyukkk: a.s.

CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM FİYAT OLARAK DA BRAUN DAHA UYGUN :)
BİLGİN İÇİN ÇOK SAOL CANIM TEKRARa.s.

papatyacım ben cuma günü babyliss in titanium olanından aldım en düşük ısı ayarı 180 derece bahsettin modelden tek farkı buharsız olması hatta alırken buharlı ve benimki arasında kaldım babyliss pro 230 st88e bu benim aldıım ama kesinlikle tavsiye etmiorum benim saçlarım çok ince telli ve normalde çabuk elektiriklenir ama bunu aldım acaip beter elektiriklendi babylissin tek geçişte düzleştirme özelliği var senin bahsettiğin + benim aldığım modelde ama derecesi hem benim için çok yüksek ve elektriklenme yaptı yarın sabah iade edicem başka yerden philips salonstraight xll alıcam bunun tek eksiği bukle yapmıo:S arkimden denemiştim elektiriklenme vs yapmadı üstelik babylisin fiyatının oldukça altında bi kere daa gördümki her zaman pahalı olan iisi değildir. ayrıca bi sorun olduğunda philips in hizmet anlayışı babyliss ve barun a göre çok daa güsel

Babyliss mi aslaaÇok üzgünüm çoook:1no2:
Ben aldım hiç tavsiye etmiyorum.
Geçen yıl teknosadan 130 ytl'ye almıştım.
1 ay bile kullanmadım. Taksitlerini ödemek nasıl koydu biliyo musun.
Çok iyi düşün, imkan varsa deneyerek al canım. Çünkü bu tarz ürünler kişisel bakım ürünleri olduğu için ne ürün değişimi yapılıyor ne de iade alınıyor.
Sonra benim gibi bi köşeye atar, parayı ödediğinle kalırsın.

arkadaşım babylis kullanıyor çok memnun ben bu makinaları anlamadım gitti
en iyisini ben yapıyorum hiçbirini kullanmıyorum hhehehehşakkıdı

eed rapunzelcimm benimde ilk düzleştirmemde aacaip şekilde elektriklenme ve bakımsız kızların saçlaru gibim oldu:S evkur a gittim sabah kafaı yices adamlar iadeyi bankanın 3 gün içinde yansıttığını sölediler. doğal olarak teknosadan gidip philipsi alamadım ne yasıkki ve babam bu işe çok sinirlendi artık düzleştirici almıcak bana hatta bişe almaya gitmem bida senle dedü ühhüühüü:S:S::S

braun ben ilk cıkar cıkmaz almıştım yaklaşık 1yıl oldu kalın ve gür kıvırcık sacım cok güzel düzleştiriyo profosyoneler bile onu kulanıyolar kamera arkalarında süper bi ürün

bende braun kullanıyorum ilk çıktığı zaman aldm hemde.. parama kıydım ama değer taksitler btsin maşasınıda alıcm :asigim:

Bende philips seduce aldım cnm gayet iyi memnunum =) ama tek eksiği iyon teknolojisinin olmaması sanırım ama olsun yine de memnunum =)

bndede braun es3 var saçları yıpratmıyor ve parlatıyor arkadaşlarımdada es2 vr onlar çok memnun bi şikayetlerini duymadm

PHILIPS SALONSTRAIGHT SEDUCE HP 4668
bendeki bu 1 yılı geçti alalı, süper bişey saçlarım kalın telli ve dalgalı ama bununla dümdüz ve yumuşacık oluyor kesinlikle tavsiye ederim

PHILIPS kullanıyorum. Doğubanktan 80 liraya almıştım. Hiç pişman değilim.Saçlarım kıvırcık ve jöle sürmeyince kabarıyor sürekli jöleyle uğraşmakta istemediğim için saç düzleştirici aldım. Bundan önce sinbonun almıştım kaliteli değildi. Ama philips güzel saçlarınızı çok kolay ve kısa sürede düzleştirebiliyorsunuz

evet tutturmuşlar bi kişisel bakım ürünlerini geri almıyoruz diye lafffff yok öyle bişey tüketici hakları diye bişey var ...4 gün önce iade ettim aldığım babyliss saç maşasını,önce almıyoruz dediler bende haklarımı biliyorum almıyoruz diyorsanız giderim kaymakamlıktaki tüketici hakları masasına açarlar bi dava siz uğraşırsınız...deyince bi dakika bekleyin deyip getirdiler paramı,aklınızda olsun,yok öyle almıyoruz olayı...

ben PHILIPS PRO SALONSTRAIGHT 8350 modelini aldım 30 saniyede hemen ısınıo ısı derecesi 220 hemen düzleştirdi saçlarımı ve üstelik yakmıoda çokta memnunum philips mağazasından aldm ve üstelik aldığım gün makyaj çantası glmş morlu pembeli bişi çok şık içinde aynası flnda var onuda yanında hediye verdiler :) kaçırma derim bence

Bende rowenta aldım ama memnun değilim saçlarımı hep yoluyor işkence kenarılarına takılıyor saçlar, çok acıtıyor değiştiremedim de süresi dolmuş

Ya benim ki Philips Seduce memnunum demiştim ama, ben saçlarımı düzleştirdikçe gıcırtılar geliyor bu aletten üstelik alalı daha 1 ay oldu ya da olmadı

arkadaşlar ben de düzleştirici alacam Philips HP8355 Sonic Xl almayı düşünüyorum yeni çıkmış bir ürün hiçbir yerde yorum bulamadım.bu ürün hafif titreşimliymiş beni düşündüren sadece bu yoksa ürün çok güzel.acaba titreşimi kapatılabiliyor mu isteyince lütfennnn kullanan arkadaşlar varsaa cevap yazsınn nolurrrrr bilmiyorumkismile

cnm kuzenimde var bu düzleştirici çook güzel kaydirigubbakcemile2 istedğinde titreşimi kapatabiliyorsun yerimseniben
bnde phılıpsten çook memnunum bnm ki de hp 4647 :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…