Pgt tup bebek

Ben izmir genetikte akın beyle görüştüm 18 Haziran’da kan aldılar 10 gün sonra sonucun elime ulaşacağını söylediler bugün 17. Gün saçma sebeplerle sonucumun çıktığını ama raporlanmadığını söylüyorlar laboratuvar ile iletişim kurmamı engelliyorlar ücret talebimi redediyorlar en önemlisi bebeğimin sağlığı ile ilgili endişeliyim bana yardım etmenizi istiyorum teşekkürler
Bebeğiniz de ne sorun var geçmiş olsun

Bebeğimde şimdilik bir sorun var mı yok mu bilemiyoruz bu test sonucunda öğrenecez ama maalesef yaptığımız yer sonucu Amerika’ya gönderdiğini ve sonucun raporlanmadığını
Söylüyor 10 gün içinde sonucun elimizde olacağını söylemişlerdi neredeyse 20 gün olacak ama sonuç yok

Bebeğimde şimdilik bir sorun var mı yok mu bilemiyoruz bu test sonucunda öğrenecez ama maalesef yaptığımız yer sonucu Amerika’ya gönderdiğini ve sonucun raporlanmadığını
Söylüyor 10 gün içinde sonucun elimizde olacağını söylemişlerdi neredeyse 20 gün olacak ama sonuç yok
Ne testi yaptırdınız anlamadım geçmiş olsun bişey yoktur inşallah belki çalışılıyordur hala içinizi rahat tutun

Tamamda canim neden durduk yere suhpelendiniz ?

Adanda tedavıye basladım ama genetik testi ankarada yaptryuz ben bir kızım var talasemi hastası esim ile bnde talasemi tasıyıcı tup bebek ile ılık nakli olck ıns kızım
Geçmiş olsun inşallah bebeğinize şifa gelir tedaviniz olumlu sonuçlanır 🙏 bende de trasnlokasyon var Ankara da nerede yapılıyor mikrogen de mi genetikler

Hayr denemedık iğne tedavısındeyım daha belli degıl kac tane cıktıgı size fiyat ne dedıler
Hayırlısı olsun inşallah güzel sonuçlanır sağlıklı yumurtların bulunur 🙏 bana fish yöntemi yaptılar 2500 lira verdim embriyo sayısı farketmiyor size sanırım tek gen taraması yapılıyor parası farklı oluyomuş

2 günde çıktı sonuçlar ama hepsi sağlıksız geldi 😔
Canım benim inşallah hepimizin kucağında sağlıklı evlatlarımız olur. Bende 13 ve 8 kromozom transklasyon taşıyıcılığı var normal yolla 2 kez hamile kaldım ve 2 si de düştü kürtaj oldum 5 emriyomdan ilk olarak 2 tanesini gönderdik pgt yapıldı ama sağlıksız geldi şimdi kalan 3 embriyoyu gönderdik inşallahlerinden biri sağlıklı gelir çok istiyorum inş canım ama gelmezse de hamdolsun yine:KK43: ben samsunda yaptırıyorum onlarda Ankara’ya gönderdiler orada yapılıyormuş işlem

Canım benim inşallah hepimizin kucağında sağlıklı evlatlarımız olur. Bende 13 ve 8 kromozom transklasyon taşıyıcılığı var normal yolla 2 kez hamile kaldım ve 2 si de düştü kürtaj oldum 5 emriyomdan ilk olarak 2 tanesini gönderdik pgt yapıldı ama sağlıksız geldi şimdi kalan 3 embriyoyu gönderdik inşallahlerinden biri sağlıklı gelir çok istiyorum inş canım ama gelmezse de hamdolsun yine:KK43: ben samsunda yaptırıyorum onlarda Ankara’ya gönderdiler orada yapılıyormuş işlem
Allah yardımcınız olsun inşallah onlar gelir sağlıklı ama bence yanlış yöntem uygulamışlar 2 tane göndererek hepsini yollasalardı vakit kaybı olmazdı sonuçta genetik sorun olunca bana ayrı ayrı yollamak çok mantıklı gelmiyor hayırlısı olsun inşallah bende de 12 13 trasnlokasyon var

Allah yardımcınız olsun inşallah onlar gelir sağlıklı ama bence yanlış yöntem uygulamışlar 2 tane göndererek hepsini yollasalardı vakit kaybı olmazdı sonuçta genetik sorun olunca bana ayrı ayrı yollamak çok mantıklı gelmiyor hayırlısı olsun inşallah bende de 12 13 trasnlokasyon var
Aynen bende öyle dedim hem zaman kaybı hem stresli süreç amin canım inşallah 1 tanecik sağlıklı gelebilir ama nasip Bakalım Allah’a bıraktım çok dua ettim. Trasnlokasyonun sayısının farklı olması sağlıklı gelmesinde etken oluyor mu canım

Aynen bende öyle dedim hem zaman kaybı hem stresli süreç amin canım inşallah 1 tanecik sağlıklı gelebilir ama nasip Bakalım Allah’a bıraktım çok dua ettim. Trasnlokasyonun sayısının farklı olması sağlıklı gelmesinde etken oluyor mu canım
Allah kabul etsin canım 1 tane gelsin de inşallah olur 🙏 sayı farketmiyor diye söylemişti genetikçi herkes için geçerli olan dayı %33 sağlıklı yumurta gelmesi yani 6 yumurta dan 1 tanesi sağlıklı 1 tanesi taşıyıcı gerisi hasta ama tabi kitaba uymuyor vücut o ay ki ne üretirse şans meselesi 😅 bazen hepsi sağlıklı oluyor bazen de hiçbiri canım

X