Pfb Vanish Kullanan Var mı? Çok önemli kızlar kullanan varsa yardımcı olsun lütfen.

kanaryam21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2012
33
1
merhabalar, kızlar pfb vanish kullanan var mı? Nasıl kullanılıyo, forumdaki yazışmalardan esinlenip aldım, nasıl kullanılcak bilmiyoru yardımcı olun lütfen, sorularım şu şekilde
bi kutu yetiyo mu bacaga nasıl suruluyyo benim ki krem şeklinde geliyo ama nasıl kullanılcaj bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?

ben cevap verıyım cnm :KK34:
merak ettım baktım tamö da bana goreymıs valla :KK52:
batık olusumunu falan onluyomus hosuma gıtı gıbı 48 saat ıcınde etkısını gosterıyomus
ılk kullnacaklar tuy alınma ıslemındne ıkı uc gun oncesınden sabah bır aksam bır olmak uzere 2 3 gun boyunca problemlı yuzeye surulmesı gerekıyomus
alma ıslemınden hemen sonrada surunuz dıyo
sonrasında da gunde bı kere her gun problemlı bolgeye surun dıyo
okuduguma gore bole ınandırıcılık payı var gıbı ama
ben bı de netten arastırmıstım keselemek de cıkarıyo denıyodu bende dogal yolarla batıktan kurtulmak ıstıyorum arıyorum bakalım :KK31:

canım oncelıkle yorumun ıcın tesekkur ederım :)
ben aldım nasıl surulcegını bılmedıgım ıcın ole koseye bıraktım nettede bulamadım nasıl surulcegı konusunda bılgıyı :S

onemlık degıl
bende goremdım nette vala ama bence bıraz avcuna sık sur bak oluyo mu olmuyo mu az sık once oluyosa ole devam et olmuyosa bıraz dah asıkarsın dıger gunlerde

X