Peynir kesiği gelmesi

Burada görmemem gereken bir çok şey gördüm lakin sizin gibi yaklaşmadım bana bu tarz fotoğrafların yasak olduğunu yazabilirdiniz ama onun yerine saçma fikirlerinizi belirttiniz
Size göre saçma olması çok normal. Bu tarz fotoğrafları benimsemişsiniz sanırım. Ben 1 senedir burdayım. Sizin attığınızı ilk defa gördüm.

Ya işine bak ya hadsiz terbiyesiz ben burada bir çok kişinin çocuğunun pisliğini gördüm adet kanını gördüm bu tarzda akıntısı ni paylaştığını gördüm hiç sizin gibi büyük tepkiler vermedim ammada abarttiniz
Soylediklerine dikkat et, duzgunce anlatiyoruz surda. Biraz daha abartili sozler yazarsan hic usenmem veririm savciliga, avukatim hic zorlanmam. Hadi simdi hayirli forumlar sana

Soylediklerine dikkat et, duzgunce anlatiyoruz surda. Biraz daha abartili sozler yazarsan hic usenmem veririm savciliga, avukatim hic zorlanmam. Hadi simdi hayirli forumlar sana
Ben de seni verebilirim hiç sıkıntı yok yeterki iş mahkemede bitsin terbiyesizliği yapan siz mahkemelik olan ben hayırdır bu bir tehdit mi 😂

Ben de seni verebilirim hiç sıkıntı yok yeterki iş mahkemede bitsin terbiyesizliği yapan siz mahkemelik olan ben hayırdır bu bir tehdit mi 😂
Offffff ya millete laf yetiştirme bence git doktora

Bir fitil verecek birde haftalık bir hap evliysen eşinde içecek bitti gitti amma uzadı

Peynir akıntısı deyince zaten herkes anlıyor ...foto çekmek ne ya

15 Mayıs 2024 konunuz
Merhaba size bir sorum olacak bende vajinal kuruluk ve enfeksiyon var doktora gittim fitil yazdı ancak zehirliyor beni fitiller gebe kalmak da istiyordum ve kayganlaştırıcı kullanamıyorum benimle ayni sorunu yaşayan varmı bi fikir verseniz nasıl geçer

Merhaba iki gündür bu şekilde akıntım oluyor doktorum izinli gidemiyor um bı bilginiz varmı neden oluyordur birde ara ara çok kaşınıyor

Kimse sizin vücut sıvılarınızı görmek zorunda değil. Neden oluyor diye sormuş ancak aslında yanıtını bildiğiniz bir soru için insanların midesini allak bullak etmişsiniz.

1 ay önce enfeksiyon teşhisi konulmuş. Doktorun dediklerini yaptınız mı, verilen ilaçları kullandınız mı ? Belli ki enfeksiyon devam ediyor. Kayganlaştırıcı olarak size göre zararsız olduğunu düşündüğünüz bir şey kullanıyor musunuz ?

15 Mayıs 2024 konunuz

Kimse sizin vücut sıvılarınızı görmek zorunda değil. Neden oluyor diye sormuş ancak aslında yanıtını bildiğiniz bir soru için insanların midesini allak bullak etmişsiniz.

1 ay önce enfeksiyon teşhisi konulmuş. Doktorun dediklerini yaptınız mı, verilen ilaçları kullandınız mı ? Belli ki enfeksiyon devam ediyor. Kayganlaştırıcı olarak size göre zararsız olduğunu düşündüğünüz bir şey kullanıyor musunuz ?
Ben ilk kez böyle bir şey yaşadım evet ilaçlarımı kullandım enfeksiyon geçti iki gün öncesine kadar hiç bir şey yok tu fotoğrafların bu kadar olay olacağını bilemedim çünkü adet kanını çocuğunun kakali bezini paylaşanlar bile vardı

Ben ilk kez böyle bir şey yaşadım evet ilaçlarımı kullandım enfeksiyon geçti iki gün öncesine kadar hiç bir şey yok tu fotoğrafların bu kadar olay olacağını bilemedim çünkü adet kanını çocuğunun kakali bezini paylaşanlar bile vardı

O konuların yorumlarını hiç okumadınız mı ? Bu tür tiksindirici görsel ve içerik paylaşımı yasak.

Siz tedavi sonrası kontrole gitmediniz mi ? Enfeksiyon geçmemiş demek ki. Eşinizle beraber gidin doktora. Eşiniz size bir hastalık taşıyor ve bu yüzden iyileşme sağlanamıyor olabilir. Doktor eşinize de ilaç tedavisi uygulayabilir belki.

O konuların yorumlarını hiç okumadınız mı ? Bu tür tiksindirici görsel ve içerik paylaşımı yasak.

Siz tedavi sonrası kontrole gitmediniz mi ? Enfeksiyon geçmemiş demek ki. Eşinizle beraber gidin doktora. Eşiniz size bir hastalık taşıyor ve bu yüzden iyileşme sağlanamıyor olabilir. Doktor eşinize de ilaç tedavisi uygulayabilir belki.
Gittim doktorum gel parça alıp rahim kanseri olup olmadığına bakicaz dedi şu anda izinli ve ben de o kelimeyi dediğinden beri hep endişeliyim ve iki gün önceye kadar böyle bir şey yok tu korktum açıkçası

Gittim doktorum gel parça alıp rahim kanseri olup olmadığına bakicaz dedi şu anda izinli ve ben de o kelimeyi dediğinden beri hep endişeliyim ve iki gün önceye kadar böyle bir şey yok tu korktum açıkçası
Doktora eşinizle beraber gidin. Hastanede cinsel yolla bulaşan hastalıklar için de test yaptırmak istediğinizi söyleyin.

Görsel atmanıza gerek yok başlık yeterince açıklayıcı zaten bütün kadınlar biliyor bu tanımlamayı. Hastanenin paylaşımını ekliyorum.
IMG_6378.jpeg

X