Peynir kesiği gelmesi

Yaaa bu nedirrrr gerçektennn biz bunu görmek durumunda değilizz Mantar olmuşsunuzdur heralde ne bilelim neden.

Yasak yalnız bu görseller. Kaldırın isterseniz adminler kaldırmadan.

Görmek istemiyor san bakmaya da bilirsin ben yaşadığım sorunun cevabını sordum sizi rahatsız ediyormu diye sormadım
Resimli midesi kaldırmayan girmesiin diye başlığa yazsaydın kimse bakmazdı zaten. Kimse sizden çıkanları görmek zorunda değil. Ve ayrıca burada bu tarz akıntılar yaşayıp bunu usulüne göre cümleleri ile anlatıp fotoğraf atmayan kaç tane arkadaşımız var. Hem yanlış yapıyorsunuz ve bunu kabul etmiyorsunuz hemde üslubunuzu bozuyorsunuz.size verilen tepkileri de kaldıramıyorsunuz. Önce bir düşünün siz değil de başkasının konusu olsaydı bu mideniz kaldıracak mıydı? Belki bunu gören insan yemek yiyor. Düşünün biraz.

Belki orda enfeksiyon var at bakalım kızarıklık varmi
Hatsiz
Valla sorum cok net, had hudud meselesi degil yani. Ben mesela vajinamdan cikan herhangi bir seyi, bu kadar insanin gorecegi sekilde paylasmam, utanirim. Siz utanmiyor musunuz diye de soruyorum o yuzden
Bu sorunu yaşayan bir sürü kadın var ve fotoğrafını gördüklerinde bizde ki de bundan diyebilir ler çünkü onun bile bir çok çeşidi var ilk kez yaşadım ve bu konuda endişeliyim ama hiç biriniz soruma cevap vermediniz kadının düşmanı yine kadın oldu Tebrikler

Burada görmemem gereken bir çok şey gördüm lakin sizin gibi yaklaşmadım bana bu tarz fotoğrafların yasak olduğunu yazabilirdiniz ama onun yerine saçma fikirlerinizi belirttiniz

Bu sorunu yasayanlar sizin gibi burda foto paylasmak yerine doktora gittiklerinden sizin disinizda kimsenin peynir kesigini gormedik cok sukur. Herhangi bir arkadasiniza, esinize dostunuza, komsunuza gosteremeyeceginiz fotoyu burda da paylasmayin lutfen, mide kalmadi sabah sabah

Burada görmemem gereken bir çok şey gördüm lakin sizin gibi yaklaşmadım bana bu tarz fotoğrafların yasak olduğunu yazabilirdiniz ama onun yerine saçma fikirlerinizi belirttiniz
5 mayis’dan beri neler gormus olabilirsiniz burda? Cok enteresan, uslubunuz cok rahatsiz edici. Lutfen hata yaptiginizi kabullenin artik

Çok komik kadinin dismini kadin

Ya kimse kimsemin düşmanı değil insan mahrem olan şeyi paylaşır mı yahu akraba eş dost herkese gösteriyormusunuz peynir şeysini
Anlat yaz izah et

Hepimiz anlarız merak etme

Ya işine bak ya hadsiz terbiyesiz ben burada bir çok kişinin çocuğunun pisliğini gördüm adet kanını gördüm bu tarzda akıntısı ni paylaştığını gördüm hiç sizin gibi büyük tepkiler vermedim ammada abarttiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…