Pet sonucu anlaşılır mı bu resim ile

minikmucize12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
51
14
26
Merhaba arkadaşlar bugün pet filmi çekildi annem sonuçlar 15 gün sonra çıkacak merak ettiğim için buraya Konu açmak istedim sadece görüntü var elimde bu görüntünden bir şey anlaşılır mı anlayanlar yazabilir mi

Eklentiler

• 1000014194.jpg
    1000014194.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 45
İlaç tutulum yaptığında nasılbelli oluyor diğer hareketli görüntülerde var anlayan varsa atabilirim
Ben sağlıkçı değilim annem çok sık pet çektirdiği için görüntülere aşinayım sadece, yumurtalıklarında büyük bi kitle var mesela renkli olan görüntüde renkleri böyle görünüyor.

ekran_resmi_2024-08-05_12.25.52.png

Geçen gün arkadaşımın annesi de pet çekindi o da bana attı merak ettiği için ama onda rapor da vardı, görüntü sizin gibiydi ve hiç tutulum göstermemişti doktorlar da sorun görmemişlerdi. Umarım sizde de öyle çıkar çok geçmiş olsun

Ben sağlıkçı değilim annem çok sık pet çektirdiği için görüntülere aşinayım sadece, yumurtalıklarında büyük bi kitle var mesela renkli olan görüntüde renkleri böyle görünüyor.

Eki Görüntüle 3463671

Geçen gün arkadaşımın annesi de pet çekindi o da bana attı merak ettiği için ama onda rapor da vardı, görüntü sizin gibiydi ve hiç tutulum göstermemişti doktorlar da sorun görmemişlerdi. Umarım sizde de öyle çıkar çok geçmiş olsun
İnşallah allah annenize ve bütün hastalara şifa verir

X