peş peşe hamile kalanlar cvp yazın

Mister81

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2008
688
410
43
10 aylık oğlum var ve 9 haftalık hamileyim.ilki tedaviyle olmuştu bu nasıl oldu anlamadım.sezeryenle doğum yapmıştım.bi problem olurmu acaba.2 si de bebek olcak çok zor oluyomu .büyütmesideneyimlerinize ihtiyacım var

İçini açmak gibi olacak ama yandın sen, yandın
ne güzel moral verdim dimisengözlerimebaksanab
İtinayla moral verilir.gamyoncuiremsu

rabbim bebeğini hayırlı etsin sağlıcakla kucağına alırsın inşallah güzelim hiç üzülme
görümcem 6 aylık bi oğlu vardı yine hamile kaldı
o da sezeryanlıydı bi sorun çıkmadı şimdi beraberce büyüyolar
elbette zorlanırsın ama emin ol 2 sini beraber büyütür kurtulursun işte bi de bu açıdan bak
ve yine görümcemin eltisi ilk doğumunu sezeryanla yaptı ve kırkı çıkar çıkmaz yine hamile kaldı onuda doğurdu şimdi bebekleri kocaman oldular kurtuldu işte
hiiiç merak etme rabbim sabrını da veriyor inan ki

a.s.a.s.a.s.

İçini açmak gibi olacak ama yandın sen, yandın
ne güzel moral verdim dimisengözlerimebaksanab
İtinayla moral verilir.gamyoncuiremsu
ooooyyy beni bile gerdin ne diyeyim
allah seni bildiği gibi yapsın :roflol::roflol::roflol:
öyle pat diye söylenir mi kadının yüreğine inecek kafamçokkarıştı

teşekkür ederim cevapladığın için.umarım 2sinide düzgün yetiştirecek sabrı ve gücü allah verir.çok emek istiyor çocuk büyütmek çünkü.ilki olsum die öldük bittik bunu da allah hediye etti diorum artık

yandım dimi farkındayım....ama yapcak bişi yok...biraz delircez biraz gerilcez ama büyütcez artık...

Benimde ilki tedaviyle 2 yıl 9 ay sonrada ikincisi normal oldu. Bende şaştım kaldım beklemiyordum çünkü. Benimkilerin arası neredeyse 3 yaş olmasına rağmen yeminle çok zorlanıyorumkafamçokkarıştı

canım benimde 3yıl sonra bi oğlum oldu oğlum üç aylıkken hamile kaldım hiçde istemiyodum ama oldu bi kızım oldu oğlum 1999 kasım doğumlu kızımda 2000 kasım doğumlu ilk önce çok zor oluyo ama allahım yardım ediyo buna iğnan canım şimdide iyiki olmuşlar bi anda büyüdüler şimdide rahatım diyorum allahım yar ve yardımcın olsun uzun ömürlü hayırlı evlatlar nasip etsin canım

allah razi olsun iyi dileklerin icin eminim sende basta korkmussundur ne yapcam die ne guzel buyutmussun simdi allah iyi gunlerini gostersin yavrularinin \darisi basima\ oglum cok yaramaz umarim bu uslu olur

kuzum ne kadar cadıymış ölee :1shok:
ben sorsam yüreğime indirmişti :dilcikar:
ama isterdim peşpeşe olsun kardeşler arkadas gibi olsun:asigim:
Allah analı babalı büyütsün

Evet bende peş peşe doğum yaptım.Kürtaja karşı oldugum için doğurudm.Aarlarında 1yaş 3 ay var.Şuan bebegim 2,5 aylık.Felaketttttttttt hayatımda böyle bir zorluk görmemişimidr.En güzel cözüm büyük kızımı ana okuluna verdim.Sakın yardımcı alma.Cocuk ana okuluna gidince hem oyun oynar sosyaleşir,hemde sende biraz kafanı dinlersin,ufak bebekle daha sağlıklı ilğilenirisn.Ben öyle yapıyorum 1 aydır cok rahatım.Akşamalrıda eşim yardım ediyor.Tek avantajımız bir cırpıda ikisinide birden cıkarmak olacak:icecream:

Valla ben de peşpeşe doğurmak isterdim.Elimde 1 tane bile olmadığı için rabbim verse de peş peşe verse diyorum.

aysima sana katiliyorum 14 aydir tutturamadik o yuzden 1 tane dogurayim emzirme bittikten sonra hemen 1 tane daha diyorum hic durmayacam :)

aysima sana katiliyorum 14 aydir tutturamadik o yuzden 1 tane dogurayim emzirme bittikten sonra hemen 1 tane daha diyorum hic durmayacam :)

Kıss ne güzel olur var ya.Ayyyyyyyy düşünmesi bile çok güzel.Rabbim isteyen herkese versin içinde de bana versin.Kimseyi evlattan mahrum bırakmasın.Amin

valla bende araları fazla olmasın diye ço istedim ama kısmet olmadı kızım şimdi 28 aylık ve bende8 aydan beri 2. için uğraşıyorum bereber büyürlerdi ne güel olurdu

elbettekı baslarda cok fazla zorluk yasayacaksın ama onlar okula basladıgındas ınan cok rahat edeceksın aynı ablamda sen gıbı hamıle kaldı yegenlerımın arasında 1 yas var.ilk 3 4 sene cok zorlandı belkı ama suan ıkısıde kocamanlar ve cok aklı basındalar.boyle olunca en azından cocuk paylasmayı bılıyo cok şımarık olmuyor.ve bak dua et rabbıme.ılkınde tedavıyle hamıle kaldım dıyosun ne demısler körün istedıgı bi göz Allah verdı 2 göz.hayırlısıyla evlatlarını büyütmen dileğiyle......

Valla ben de peşpeşe doğurmak isterdim.Elimde 1 tane bile olmadığı için rabbim verse de peş peşe verse diyorum.

allah ım çifter çifter versin inşallah.olur hiç düşünme bak bana 2sene olmadı şimdi böle oldu...yukarlarda bi yerde sırsını bekliyor sadece....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…