Pes ediyorum sayin gaz bebeğiminden uzak dur biraz

M

MATASOY

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi MATASOY
Ya arkadaşlar kafayı yiyeceğim bu gaz sancısından. Perişanım ne yapacağı mı bilmiyorum? Herşeyi denedim şimdide kendince bana ceza veriyor bebeğim. Beni ememyi istemiyor zaten biberon ve kaşıkta almıyor sütümü sağıp bıraktığım halde. Dünden beri beni perişan etti. en sonunda acile götürdüm ordada ga sancısıı olduğu tescillendi.Biraz rahatladı ama ben çok kötüyüm tansiyonum düşmüyor stresim arttı. Yakamızı şu gazdan kurtarsak ne olur yardım et RABBİM çıkldıracağım. Lütfen bitkisel ama çoçuğa zararsız yöntemler biliyorsanız bana yazın bekliyorum yoksa klava:çıldıracağım. presnsesim çok mutsuz. Ağlamaları ciğerlerimi deliyor dayanamıyorum. lütfen

• Konu Sahibi MATASOY
ah canım benim allah yardımcın olsun bizde zaman zaman aynı sorunla uğraşıyoruz şimdilerde azalmış bile olsa ben metsil +rezene +muskat kullanıyorum ayrıca rezeneyi bazen ıhlamurla hazırlıyorum gün içinde ara ara veriyorum tabi bu yazdıklarımın hepsini birden değil gün içinde az az vriyorum fayda ediyo canım
inş. bebişin rahatlar çok ii bilirim ben bu çaresizliği

• Konu Sahibi MATASOY
canım öncekille geçmiş olsun.mucize bir çözüm 1 çay kaçığı kimyonu kaynar suda ez ıyınca bebeğinine içir göreceksin yararını mutlaka dene

• Konu Sahibi MATASOY
birkaç tane çörek otunu küçük bir fincanda yaklaşık bir küçük çay bardağı su ile, içir kaşıkla.doktorumuz metsil vb ilaçları kullanmamazı , zamanla bebek dönmeye hareketlenmeye başladığında gaz sorunu ortadan kalkacak , sabredin demişti , haklı çıktı . biraz sabır , allah kolaylık versin.a.s.

• Konu Sahibi MATASOY
aaaa
bakben bunlarıbilmiodum
valla akıl akıldan üstünmüşşş
hatta bir elin nesi iki elin sesi varmışşşşşş

• Konu Sahibi MATASOY
kız marulsendaha önce nerelerdeydin yafffff

• Konu Sahibi MATASOY
ben hep burdayım da arada kızıyorum , sadece okuyorum , cevap yazmıyorum,
bu da benim protesto yöntemim , neyse topiği harcamayayım :roflol:

• Konu Sahibi MATASOY
canım öncekille geçmiş olsun.mucize bir çözüm 1 çay kaçığı kimyonu kaynar suda ez ıyınca bebeğinine içir göreceksin yararını mutlaka dene

canım ne kadar suda ve kaç kaşık veriyorsun samnrım ölçüsü önemli bu tür durumlarda yaptığın bitkisel yöntemlerin

• Konu Sahibi MATASOY
öncelikle geçmiş olsun canım..benimde 2.5 aylık oğlum var bizde o sorunu çok yaşadık..kullandığım bir damla vardı colinox...şuan çok rahatım..günde 4 kez 10 ar damla olarak düzenli veriyorum..gaz problemimiz kalmadı..doktorunla konuşup denemeni tavsiye ederim.

• Konu Sahibi MATASOY

Canım çok sağol bizimki 3ayını bitirecek 5gün sonra maaşallah baya hareketli hatta dün gece bana o kadar eziyet etti ve kasılmaktan çoçuk yastıkta döndü koltuktan düşüyorduki annem tuttu ablam ayaklarında sallıyordu ben çok bunalmıştım. çok korktu bu sefer daha fazla ağladı. bende ağladım ay allahım ne yapacağımı şaşırdım. Rabbim kolaylık versin cümlemize umut ediyorum en azından günün birinde geçicek diye

• Konu Sahibi MATASOY
Bakalim bugece uyuyablir miyiz uykusuz kalmamin hiç önemi yok yeterki bebeğim ağlamasin üzülmesin

• Konu Sahibi MATASOY
canım ne kadar suda ve kaç kaşık veriyorsun samnrım ölçüsü önemli bu tür durumlarda yaptığın bitkisel yöntemlerin

canım küçük bir fincana koy günde 6çay kaşığına kadar ver :ecrin_bebek:

• Konu Sahibi MATASOY
buarada kimyonu kendinde iç acayip yararı var.bide bi alamn tanıdıkk doktor herşeyi yiyebileceğimi söylemişti ama hemen ardından 1 bardak bol şekerli şerbet iç demişti ben kurufasulye bile yiyorum canım habeerin olsun

• Konu Sahibi MATASOY
benim oğlumun gaz sancıları azaldı sayılır ben zinco kullandım çok faydasını gördüm ama bebekten bebeğe değişiyor bence bazı bebeğe anasonun faydası oluyo ama benimkine hiçbir etkisi olmamıştı,kimyonda denedim onunda faydasını görmedim ama ayaklarını ve karnını sıcak tutman gerekiyor bu çok önemli en kısa zamanda senin bebeğinde rahatlar umarım

• Konu Sahibi MATASOY

çok teşekkür ederim canim sağol inşallah düzelir ben kendimden çok ona üzülüyorum

• Konu Sahibi MATASOY
arkadaşım ben de bir tek zinko ve rezeneden fayda buldum anasonsa yavrumu tam anlamıyla mahvetti ama gerçekten bu gaz olayıda çocuktan çocuğa değişiyor her çocukda aynı şeyler etki etmiyor deneyip görerek öğreniliyo geçmiş olsun bebişine

• Konu Sahibi MATASOY
canım kimyonu dün duydum ve nohut büyüklügünde kimyonu çay kaşıgına koydum ve üzerine sütümü sagıp içirdim faydasını çok gördüm gerçekten.bizdede var aynı sorun metsil.rezenex.anason.papatya muskat cevizi yok anam nerde 7 den gece 12 ye kadar aglıyo artık ne kulagım dayanır oldu nede beynim kalbim paramparça oldu üzüntüden o agladıkça ben kahroluyorum.şimdilik kimyonu denedim iyi birde almanyadan bir ilaç getirtti görümcem lefax diye buda bitkisel 2 sini kullanıyorm bizim 3 ayımız geçti demekki 6 ncı aya kadar devam ederse yandık

• Konu Sahibi MATASOY
ahh canımmm ben neler çektim gazdan.resmen psikolojim bozulmuştu artık kimsemde yok burda gündüzleri yalnız kafayı sıyırmak üzereydim.herşeyi denedim çaylarmış damlalarmış yok bitkisel şuruplarmış hepsi yalan.hiç biri bi damla işe yaramadı.o kadar kasıldıki yavrum vucudu kas yaptı diyebilirim :) şimdi 4 aylık olmak üzereyiz çok şükür o zor günleri atlattık.ama hala tam olarak geçmedi bunada şükür diyorum çünkü bunu ancak çeken bilir gerçekten.gazsız bi bebek sahibiyseniz çok şanslısınız demektir.matasoy sende ağustos annesisin çoğunu atlatmışsın canım.zaman öyle yada böyle geçiyor.

• Konu Sahibi MATASOY
Biz çok nadirde olsa gaz problemi yaşadık,kırkına kadar.Bu süreçte doktorlar kesinlikle tavsiye etmiyorlar öyle bitkisel reçeteleri ama bir çözümde üretmiyorlar.Ben annemden kalma bir yöntemle kurtuldum gazdan.1 çay kaşığı tane kimyonu bir çay bardağı su ve 1/2 çay kaşığı şekerle kaynatıp ılık bir şekilde içirdim kızıma güniçinde.Cidden işe yarıyor arkadaşım mutlaka dene.Ayrıca ben artık her yemeği kimyonla yemeye başladım sanırım bununda faydası oldu bana...
Çook geçmiş olsun,umarım bebişin rahatlar ve sende üzülmezsin annesi...

• Konu Sahibi MATASOY
çok sağolun arkadaşlar geçekten çoçuğum kaskatı kesiliyor
beslenme listemi değiştirdim baştan sona rezeneyi bende içiyorum. onada vermeye başladım ama çözüm değil galiba kaskatı kesiliyor hep benden oluyor birde kimyonu deneyelim bakalım sıcak su tuluğuna dolduruyorum karnına koyuyorum ama o da herzaman olmasada zaman zaman işe yarıyor yada yorgunluktan uyuya mı kalıyor bilmiyorum. evet inşallah en kısa zamanda kurtuluruz

NERDE, GENCİZA. BAMBOO teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…