Pes ediyorum sayin gaz bebeğiminden uzak dur biraz

hergün farklı bişi den biri iyi gelecek cünkü gerçekten her bebeğe tek bişi çözüm değil ona iyi gelen şuna iyi gelemeyebiliyor
bak NURSE HARVEY tamamen bitkisel ingiltere ürünü 20 ytl kadar şurup günde 6 tatlı kaşığı geçmemek üzere her emzirmeden sonra 1 tatlı kaşığı verilebiliyo ,,herrkes gaza 1e1 çözüm olduğunu söylüyor
eğer metzil zinko vs iyi gelmedi ise bunu dene derim sen de içebilirsin hatta tamamen bitkisel ,,,karnından sıcak su torbasını eksik etme ve her altın değiştirmede ısıtıp minik bir havlu koy karnına hep dursun orda sıcak sıcak,,bebek yağı ile 10-15 dk karnını ov,,,hep yap bunu
nebilim yararı olacaktır inşallah

bu nurseharvey şurubu diyen oldumu bilmiyorum ama benim bi akrabamın bebeğine ilk 10 dk da etki ettiğini söylemişti ama dedimya her bebeğe etcek die bişi yok inşallah seninkine de eder,,
ayaklarından çorabı eksik etme bebeğinin bilirsin zaten,,,,,,,,,,sen rahatlatıcı ada çayı falan iç hengün bebenede geçer sütle belki
ve sabır canım bunlar geçecek az kalmış zaten en fazla 1-2 ay daha çekersin bebeğin hareketlenmeye başlayınca kendiliğinden çıkar gider gaz :) tek sorun bu olsun ALLAH dermansız dert vermesin

Rabbim ne olur Bebişlerimize sağlık afiyet versin. aslında bir duyuma görede gazlı bebekler çok sağlıklı olurmuş şimdi bu duruma sevinmeli mi üzülmeli mi içinden çıkılabilesi bir durum değil vallahi

hepinize ilginizden dolayı sonsuz teşekkürler

çok geçmiş olsun ya benimde kızım aynı şekildeydi deli gibi ağlayıp bağırıyordu gazı olunca.Bebeği olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Sub Simplex diye bi bamla aldım Alman malı .26 ytl her eczanede bulunuyor.Ve süper iyi geliyor tüm bebeklere kimden duyudysam gerçek bir ilaç diyor...Top attırıcı da diyebiliriz :dance:
İnanın şu anda kızım büyükler gibi ağzından gazını çıkarıp öyle bir geğiriyor ki sağolsun o ilacı bulan kişi.......:sm_cool:

Biz çok nadirde olsa gaz problemi yaşadık,kırkına kadar.Bu süreçte doktorlar kesinlikle tavsiye etmiyorlar öyle bitkisel reçeteleri ama bir çözümde üretmiyorlar.Ben annemden kalma bir yöntemle kurtuldum gazdan.1 çay kaşığı tane kimyonu bir çay bardağı su ve 1/2 çay kaşığı şekerle kaynatıp ılık bir şekilde içirdim kızıma güniçinde.Cidden işe yarıyor arkadaşım mutlaka dene.Ayrıca ben artık her yemeği kimyonla yemeye başladım sanırım bununda faydası oldu bana...
Çook geçmiş olsun,umarım bebişin rahatlar ve sende üzülmezsin annesi...

Merhaba öncelikle verdiğniz bilgi için teşekkürler, bu karışımı ne zaman vermeye başladınız? Bebeğim henüz 24 günlük anne sütü dışında birşey ne zaman verebilirim?

X