Permalip kalıcı dudak dolgunlaştırma

bende yaptırdım gayet memnunum kac kezde kontorole gittim. şuan yok gibi hiç hissetmiyorum. bence sıkıntı doktorunda

oyle duşunuyorum bende elınde kalmış dudagıma uymayan bır permalıpı taktı çunku once karar verıp ona göre getırılıyomuş zaten dudagım çok ınce değildi kafasına göre takınca bıldığın zencı dudagına benzedı bıde çok yapay durdu seklı bozuldu çıkardğım ıçın mutluyum

evet dudağını ölçüp ona göre sipariş veriyorlar bende ole oldu çok üzüldüm talihsizlik olmuş:44:

Son düzenleme:
Ben de sadece ust dudagima yaptirmak istiyorum ama olumsuz yorumlar korkutuyor..nasty girl yorumlarn beni heveslendirdi bays,fotografini da begendim..sureci biraz daha anlatabilirsen cok mutlu olurm..nasil yapiliyo..ne kadar zamanda toparlaniyosun..sonrasinda yarattigi bir sorun var mi ??

Siz nerede hangi dr da ve ne kadara yaptırdınız ve görüntü doğalmı

canım ben ankara gaziosmanpaşada yaptırdım doktorum orhan murat özdemir çok ilgili kibar bi beyfendi kendisi ben operasyonu gecırdıkten sonra 5 6 kez arandım onlar tarafından alt üst dudak 6000 e yaptırdım fotolarda gorundugu gibi estetk oldugu asla anlaşılmıyor

İlk once istediğin dolgunlugu soyluyosun ona gore permalip secılıyor hayatım sonra dudak olcunu alıyorlar ameliyat sabahı bişey yemedim sanırım tam hatırlamıyorum bayağı oldu işlem 1 2 saat surdu ondan once uyuşturulmuştu agız bolgem ilk gun cok şişti 1 hafta içinde şişlikler indi dikişlerimde alındı şu an hiç bir sorun yaşamadım yaşamıyorum yani tatlım

sen kime yaptırmıştın cnm ?

Slm nastygirl bende perma lip yaptrdm on gun oldu ama sol kısımda hala sertlık var bende senın sertlık ne zaman gectı

Slm nastygirl bende perma lip yaptrdm on gun oldu ama sol kısımda hala sertlık var bende senın sertlık ne zaman gectı
permalip tam olarak nereye yapıldı? sertlik hissediliyor çokta olmasa kalpıtan dolayı ama belli bi bölgede varsa doktora görünmeni öneririm

Merhaba arkadaşlar,
Benim dudaklarım çok ince oldugu için dolgu yaptırmak istedim. İki kez dolgunun en bilinen markalarıyla dudak dolgusu yaptırmama ragmen 3-4 ay gibi bir surede dolgu eriyip gitti. İlk yapıldıgında harika oldu diyorsun, sonra bir bakıyorsun erimiş gitmiş. Buyuzden kalıcı bir cozum arayisina girdim.

Burada Doç.Dr Serkan Yıldırım'dan bahseden arkadaslar olmuş. Basarılı oldugundan bahsetmişler, permalip(ömür boyu kalıcı dudak dolgusu) yaptıgını ogrendim. Muayenehanesi İstanbul Göztepe'de; arayip randevu aldım.
Gorusmemizde bana permalip hakkında her şeyi tüm ayrıntısıyla anlattı. Çok içme sindi.Çünkü benim için güvenli olması cok onemliydi. Yabancı sitelerde bile permalip in ne kadar güvenilir oldugu ile ilgili makaleler okudum. Gercekten hicbir sakıncası, komplikasyona sebep olan yanı yokmuş.
Serkan Bey ve ekibinin yaklaşımları, profesyonellikleri de bana cok guven verdi. Dudak boyuma gore olcu aldı ve bana uygun olan permalip malzemesi yaklasık iki gun icinde geldi.
İşlem oncesi agrı kesici almamı soylediler ve dudaklarıma uyusturucu iğne yapıldı.20 dk sonra hiçbir acı hissetmiyordum. Yaklasık 40 dakika içinde tüm işlem bitmişti. İşlem sırasında hiçbir sey anlamadım. İşlemden bir-iki saat sonra biraz ağrı başladı, agrı kesici ile o da sorun olmadı. Doktor Bey, morarmanın kişiden kişiye değişecegini soylemişti, ertesi gün oldukca morardı, cunku dudak hassas bolge, ilk basta acaba yaptırmasa mıydım dedim acıkcasi morarmayı gorunce?:) Hirudoid forte sürdüm, morluklara cok iyi geldi. 4 gun içinde morarma çok cok az kaldı, 7 gun içinde dudaklarım tamamen eski haline dondu. İlk yapıldıgında yerken içerken biraz zorluk oluyor ama o da 3-4 gunde geciyor.
Şu an 22 gun gecti, herkes dudaklarımdaki degisikligi fark ediyor, begenmeyen bir kişi bile olmadı, herkes ben de mi yaptrsam diye imreniyor.:) Ben de sonuctan cok cok memnunum.
Ozellikle Doktor Serkan Yıldırım ı onerir miyim? Kesinlikle "evet"! Ekibindeki herkes de cok guler yuzlu ve her turlu detayla buyuk bir samimiyet ve ozveriyle ilgileniyorlar. Bir daha ki sefere de elmacık kemiklerime yine Serkan Bey'e dolgu yaptırmak istiyorum, yaptırdıktan sonra sizinle paylasırım.:)

Adana veya adana'ya yakın bir yerde permalip dudak dolgunlastırma yapan yer var mı acaba cevap verirseniz sevinirim :)

Adana veya adana'ya yakın bir yerde permalip dudak dolgunlastırma yapan yer var mı acaba cevap verirseniz sevinirim :)
Merhabalar bende permalip yaptırdım ama öpüşürken falan hissediliyor aslında pisman da oldum çıkarmayı bile düşünüyorum tavsiye etmem fakat benim dudaklarım çok inceydi belki de o yüzden hissediliyor hala da ince zaten çok bir fark olmadı

permalip tam olarak nereye yapıldı? sertlik hissediliyor çokta olmasa kalpıtan dolayı ama belli bi bölgede varsa doktora görünmeni öneririm
Merhabalar nasty senin permalip lerin hala duruyormu bende Nisan ayında taktirdim ama çokta bir fark olmadı dolgu yaptırmayı bile düşünüyorum ve hissediliyor öpüşürken sen de aynı sorunları yasiyormusun

Permalipi yaptiranlar ne kadar bir ücrete yaptirdiniz , ve benim iki dudagimda orantisizlik var üst dudagim daha ince ama yaptiricakken dolgun durmasını isterim az mı farkediyor yaptırırken boyut olarak

Permalipi yaptiranlar ne kadar bir ücrete yaptirdiniz , ve benim iki dudagimda orantisizlik var üst dudagim daha ince ama yaptiricakken dolgun durmasını isterim az mı farkediyor yaptırırken boyut olarak
Arkadaşım bende az farketti baya da pahalı dolgu yaptırmayı tavsiye ederim

İstersen yaptır ama ben memnun değilim öyle oranti düzeltecek birseyde değil zaten orantisizlik ancak dolgun ile düzelir bence 3500 lira tek permalip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…