Pepapp Adet Takvimiyle Hamile Kalanlar Buraya!!

pinar_kerem

Kızım Abla Oldu. ❤
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
1.342
1.322
32
Kızlar biliyorsunuz son dönemlerde takvim uygulamalarıyla hamilelik cogaldı. Bende pepapp kullanıyorum bu ay ona gore yumurtlama doneminde Ikı gunde bır çalışma oldu. Acaba bunu kullanıp da fayda goren var mı?

Bu arada bir tane kızım var bu Ikıncı korunmadgım ay kızım ilk ayda olmustu gecen ay yumurtlama doneminde fazla ilişki olmadı gecen ay 4 gun adetim gecti

Arkadasım takvim felan kullanmadım ama sunu dıyım ılk kızın kaç yasında?hangi yöntemle korundun? hayatını etkileyecek cok önemli bişey oldumu?, yasın kac ? bilmiyorum.tüm bunlar hamile kalmayı etkiler.eğer uzun bi ara verdiysen hamilelik hemen olmayabılıyor. Sana su tavsıyeyı vereyım bu işi görev olmaktan çıkar hamile kalmak istediğimi unuttuğum günlerde hamile kaldım tam 1 yıl ugrastım elbetteki nasip diye bişeyde var hersey gönlünce olsun

Arkadasım takvim felan kullanmadım ama sunu dıyım ılk kızın kaç yasında?hangi yöntemle korundun? hayatını etkileyecek cok önemli bişey oldumu?, yasın kac ? bilmiyorum.tüm bunlar hamile kalmayı etkiler.eğer uzun bi ara verdiysen hamilelik hemen olmayabılıyor. Sana su tavsıyeyı vereyım bu işi görev olmaktan çıkar hamile kalmak istediğimi unuttuğum günlerde hamile kaldım tam 1 yıl ugrastım elbetteki nasip diye bişeyde var hersey gönlünce olsun
Teşekkür ederim canım kızım 4 yasına girecek yazın. Gerı Çekmeyle korunduk hep. Benım degıl ama esım kaza gecırdı elektrik carptı bu etkiler mı bilmiyorum acıkcası korkutanlar da oldu bıraz o kafama takılıyor

Yasın baya genc acelen ne ? Elektrik carpması sonrası bi urologla görüstünüzmü ? Sperm kalıtesı incelendimi?

Yasın baya genc acelen ne ? Elektrik carpması sonrası bi urologla görüstünüzmü ? Sperm kalıtesı incelendimi?
Acele mi herkesin fikri kendıne acele oldugunu dusunmuyorum Çocuklar arası fazla yas farkı istemiyorum. Hayır urolog gormedı aslında bizim aklımıza boyle bsy gelmedi başkaları cocuk olmuyor diye dusununce söylediler esım tarafı urfalı

1 yıldır pepapp kullanıyorum
Takibimi ordan yapıyorum
faydası oldu mu dersen bilmiyorum kullanıyorum işte
1 yıldır çocuk denemesi devam ediyor
bakalım

1 yıldır pepapp kullanıyorum
Takibimi ordan yapıyorum
faydası oldu mu dersen bilmiyorum kullanıyorum işte
1 yıldır çocuk denemesi devam ediyor
bakalım
Hayırlısı olsun canım ben bu ay ona gore hareket ettim adetim gecıyor ama test yaptim Ikı kere biri silik bırı bos 4gunum gecıyo

Benim de bu ay 5 gün gecikti (1 yıldır ilk defa gecikme oldu ) reglim düzenlidir
ve kendimi hamile zannediyordum havaya girdim ama maalesef bugün regl oldum :KK43:
Test yaptm evde negatif ona güvenemedim koşa koşa gidip kan verdm oda negatif
İşte sonuç hüsran kırmzı kart!
Umarım hamilesindir canım
çok şartlandırma kendini sabırlı ve sakin olmaya çalış
Büyük hayal kırıklığı oluyo çünkü

X