Penelopenin makyajna hayranm nasl yapld hakknda fikri olan var m ?

paytakordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
168
2

bu makyajı nasıl bu kadar güzel yapabiliyorlar anlamıyorum.resmi çözmeye çalıştım gözaltında ve üstünde kalem var bide kirpikler takma :)
bende aynı şekilde gözaltına ve üstüne kalem çekiyorum olmuyosenağlama göz yapısıyla alakalı birşey herhalde
ve esmerlere bu göz makyajı çok yakışıyo
fikri olan varsa yardımcı olsun lütfen

evet bu kadını şahsen de çok beğeniyorum çok güzel bir hatun makyajı da tabi usta ellerden çıkma bir de ilk fotoda fotomontaj vardır vardır cnm

fotoshop mutlaka vardır ama bütün resimlerinde hemen hemen bu tarz koyu makyaj uygulanıyo hepside çok güzel. kim yapıyosa helal olsun

smokey eyes deniyor bu makyaja
aslında yapimi çok kolay
kalem yerine sürme kullanirsaniz gözlerinizi yormazsiniz
zira çok yogun bir siyahlık istiyor makyajın tabanı
koyu kahve kalem, siyah sürme, firca ve rimelle çok rahat yapilabilen bir göz makyajı bu :içelim:

tabi senin gibi makyajdan anlayan birisi için söylemesi kolay :teytey: bende sürme aldım göziçine uygulanınca güzel bir koyuluk sağlıyo ama açıp kapatırken biraz tozu dökülüyo etrafa.
ayrıca gözaltındaki kalemi nasıl bir fırça ile dağıtarak gölge yapabiliriz klasik far fırçaları ile olurmu hani şu dörtlü falan farların içinden çıkan kendi fırçalarıCADIARZU

prensesim smoke eyes makyaj gri tonları ilede yapılıyor değilmi? bu tür makyajda göz şeklide önemli sanırım...

canım toz sürme kullanma
gözüme aynaya hiç bakmadan makyaj yapabilen biri olarak toz sürmeyi ben bile bulaştirmadan zor sürüyorum
o yüzden kati sürme al, kremsi olanlardan...
far fircalarinin kalitesi iyiyse neden olmasın olur tabi...
fircanin ucunu hafif siyah fara degdir ve öyle yay
çok daha güzel olur

prensesim smoke eyes makyaj gri tonları ilede yapılıyor değilmi? bu tür makyajda göz şeklide önemli sanırım...
evet canim, siyah ve gri kariştirilirsa enfes oluyor
göz şekli de önemli tabi
smokey eyes uygulanacak göz yuvarkal bi göz olursa çok siritir, guzelden ziyade korkutucu itici olur
hafif oval olmali gözler ki guzel tasisin makyajı

gurbişimm peki o katı sürmenin markası nesırnaşık şey

1.resimde takma kirpik kesnlikle var bence =p yoğun görünmesnin bir nedenide bu..
ben önce siyah far sürüyorum altada üstede sonra üstlere doğru gri fara geçiş yapıyorum fırçayla iyice dağıttıktan sonra eyeliner çekiyorum altada üsttede sonra eyelinerı siyah kalemle dağıtyorum biraz..sonra içlere siyah göz kalemi brz..sonra kirpiklere mascara..1. resimdeki gibi smokey eyes çıkıyor ortaya..

gurbişimm peki o katı sürmenin markası nesırnaşık şey

canım kaliteli birşeyler ariyosan kesinlikle ilk onerecegim Shahnaz Hussain'in sürmeleri olur
markaya adini veren kadin başlı başına bir güzellik sırları kitabı gibi
güzellik enstitüleri falan var dünyanin bi çok yerinde
işte şöyle bi görünüme sahip sürme;

bulursam bundan alicam kesinlikle hihoyyyt

bir de guerlain' ın sürmesi var
benim şu an kullandıgım sürmeye benziyor sürümü ve yapisi

benim su an kullandıgıma gelince
bildigin hac malzemesi satan yerlerden birinden aldim
2 yada 3 ytl gibi bişiydi hatirlamıyorum
ondan da memnunum
ama geçen yıl adıyamandan bi arap sürmesi hediye gelmişti
onun güzelliğinde bi sürme bulamadım henüz :çok üzgünüm:

sürme kullanilarak yapilmiş göz makyajlarına bi kaç örnek ekliyim kızlar

kızlar bu makyaja bittim :1rolleyes:

kesinlikle süper....ama ben söyliyim bu gözde sürme var...hemen bir sürme edin...kullanmaya başla bak bu göz makyajını nasıl elde ediyosun....sürme ile bu makyajı yapmak çok basit....

Kızlar yaa sürme çook güzel bir şey ancak ilk gün için. Sonra fazla dağılıyor bunun bir çaresi var mı acep??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…