Penelopenin makyajna hayranm nasl yapld hakknda fikri olan var m ?

Kızlar bu arada penelope bacımız maskara reklamında takma kirpik kullandığı için lorealin başını belaya sokmuş yani kirpiklerin takma olduğu tasdikli:)

Kızlar yaa sürme çook güzel bir şey ancak ilk gün için. Sonra fazla dağılıyor bunun bir çaresi var mı acep??

sürekli tazelemek gerek sanırım...yani temizleyip temizleyebildiğin kadar tekrar sürmeyi geçebilirsin...hem temiz hem güzel gözükür....

Ağır makyaj photoshopla ve uygun ışık ve fotoğrafçılık teknikleriyle güzel görünür ama gerçek hayatta pekte hoş durmaz. Dumanlı gözler yaratmak için normal göz kalemini yoğunca sürdükten sonra bir far fırçası. yada kulak temizleme çubuğuyla dağıtarak yapılabilir. Göz altına koyu renk far sürerekte yapılabiliyor.

arkadaşlar ben sürme yerine avonun jel eyelinerini kullanıyorum.hem akmıyor hemde çok dayanıyor.geçen hafta arkadaşımın düğününe gitmiştim,makyajımı yaptım çıktım.tabii eve dönüş sabah oldu.makyajımı temizlemeden uyuyup kaldım.kalktığımda eyeliner hala ilk sürdüğüm gibi duruyordu.ben tavsiye ederim jel eyelineri.başka markalarında olamsı lazım.bence bi deneyin derim..

Canım anlatırsam pek yapamazsın, görmek daha iyi bu nedenle sana bir link göndereceğim burada yapılış tekniği var. bir kaç uyğulamadan sonra aynısını rahatlıkla yapacağına eminim ve makyajın en önemli kuralı özellikle göz makyajında iyi bir fırça setin olmalı... ressam gibi düşün yani gözün üstüne farın içinden çıkan kıytırık fırçayla farı yaymıyorsun bir kaç farı uygun tonlarda bu fırçalarla göze uyguluyorsun... kolay gelsin hayatım:)

link: http://209.85.129.132/search?q=cach...AKYAJI+NASIL+YAPILIR&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

Son düzenleme:
paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar harika,inşalah uyguluyabilirim...

arkadaslar youtube a girin ve nasil makyaj yapilir orda cok güzel sahislar yaparak gösteriyor. Ayni sekilde bende smokey eyes gözlere bayiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…