Pembemsi akıntı

ygmrdmrhan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
10
3
33
Merhabalar
Ben 33 yaşında pkos hastasıyım. Düzensiz bir adet periyodum var bu yüzden ovülasyon testi yapıyorum her ay farklı bir günde ovülasyon testim pozitif çıkıyordu. Ancak bu ay adetin 18. Günü yumurta akı gibi şeffaf uzatan akıntım oldu 3 gündür ara ara oluyor ama teste hep negatif görüyorum. Üstelik ovülasyon testi 2 defa yapmaya başladım kaçırmamak için. Ancak bugün o akıntı pembemsi renge dönüştü. Benim gibi böyle bir durum yaşayan var mı ?

Pko'luyum bende ...İlk gebelıgımde pembe bır akıntı gordum ve sonrası gebelıgımı öğrenmıstım..Hatta ovülasyon yapmıstım pik çıkmıştı sonra gebelık testımı yaptım pozıtıfı gormustum..Kana gıttıgımde de ortalama 3 haftalık falan cıkmıstı...

Bende lh testi yapıyorum ama test negatif hatta lh hiç koyulaşmadı bile o yüzden acaba mı diye erken gebelik testi de yaptım o da negatif

Bende lh testi yapıyorum ama test negatif hatta lh hiç koyulaşmadı bile o yüzden acaba mı diye erken gebelik testi de yaptım o da negatif
Elımde tek gebelık testım kaldıgı ıcın bosa harcamamak ıcın once lh yapmıstım ve zaten suphemde lh testının sureklı yumurtlama gostermesını anlamadım...

Pembe akıntıdan sonra suphem artıp gebelık testını yapınca ogrenmıstım ve demek kı hamıleysek lh pozıtıf gosterıyor dedım bende..

Umarım bende tez zamanda böyle bir pozitiflik görürüm ve en önemlisi bebeğimi de kucağıma alabilirim sağlıklı bir şekilde çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…