Gelinlik Ayakkabısı Pembe gelin ayakkabımmmm

hatta bugun kullanmadigim beyaz bi ayakkabim vardi boyadim nasil olacak pembe ve topugu simli die hatta fiyonk veya tül falan süslemeyi düsünüyorum.bira seker pembe oldu bn pudra istiodum ama iyi bi deneme oldu.sirf su studio rain mideli aski yuzunden.sizinki olunca dotografini burada paylasirsanz cok sevinirm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
canim fiyonku simliydi ama studio rain ayakkabisini canli gormedim. Tipatip ayni oldugunu o yüzden iddia edemem ama bu ayakkabiyi osmanbeydeki divan kunduruda gördüm orasida oldukca meshur bi yerdir :) oranin kurdelesiyle benim alacagm yerdeki kurdelesi ayni :)) ben gittim kumascindan saten kumas aldm simsiz yerlere kaplasnlar diye :) benim ayakabida kurdelem ve topugum koyu renk olucak diger yerler daha acik olucak studip rainden biraz da farki o :) topuk boyunu ayarliyabilirsn bnm 9 cm mesela:)

canim fiyonku simliydi ama studio rain ayakkabisini canli gormedim. Tipatip ayni oldugunu o yüzden iddia edemem ama bu ayakkabiyi osmanbeydeki divan kunduruda gördüm orasida oldukca meshur bi yerdir :) oranin kurdelesiyle benim alacagm yerdeki kurdelesi ayni :)) ben gittim kumascindan saten kumas aldm simsiz yerlere kaplasnlar diye :) benim ayakabida kurdelem ve topugum koyu renk olucak diger yerler daha acik olucak studip rainden biraz da farki o :) topuk boyunu ayarliyabilirsn bnm 9 cm mesela:)

tesekkurederim cnm haftasonu insallah senin gittigin yere de ugrucam.insallh orayi bulabilirm.simdiden güle gül giy.

tesekkurederim cnm haftasonu insallah senin gittigin yere de ugrucam.insallh orayi bulabilirm.simdiden güle gül giy.

Cok guzeller.. ben bulamadim osmanbeydekini. Yanlis sokaga mi baktim bilemiyorum.

Kolay yer canım bulursun:)

harika bayıldım bende böyle bişey istiyorum bulamadım henüz izmir de güle güle giy

Kızlar sonunda gelin ayakkabımı sipariş ettim bu ayakkabı modelini başka yerlerde görmüştüm hatta tam alıcaktım fiyatı ne kadar pahalı gelsede.. Lakin bakırköyde bir ayakkabıcı da yapıyormuş aynısını hemde çok daha ucuz :KK34: Umarım beğenirsiniz:KK55:
Eki Görüntüle 1078355 Eki Görüntüle 1078355 Eki Görüntüle 1078355

ayy canım bende arıyorum bu ayakkabıdan sipariş versem yetişmiycekmiş nasıl bulabilirm ben bakırköyün tam neresinde canım bana söllrmisn hazır olarak satılanı aldırcam da istanbulda değilim...

ayy canım bende arıyorum bu ayakkabıdan sipariş versem yetişmiycekmiş nasıl bulabilirm ben bakırköyün tam neresinde canım bana söllrmisn hazır olarak satılanı aldırcam da istanbulda değilim...
Canim hazir olan satilani sahile dogru inerken bu ayakkabicilar var sag tarafta kaliyordu vitrinde vardı dikkatli bakarsa gorur muhakak fiyati da 200 du yanls hatrlamiyorsam :)

Canim hazir olan satilani sahile dogru inerken bu ayakkabicilar var sag tarafta kaliyordu vitrinde vardı dikkatli bakarsa gorur muhakak fiyati da 200 du yanls hatrlamiyorsam :)

merhaba,
ben de bu studio rainlere ölüyorum. gelinliğimin boyunun alınması için acilen ayakkabıyı hazırlamam lazım.
divan kundurada gördüğünüz ayakkabı bu muydu?

$DV408.jpg

ben daha çok benzesin istiyorum studio rain dekine.
Sizn yaptırdığınız hazırsa resmini ekler misiniz?

Ben de bu cumartesi izmitten istanbula geçicem ayakkabı için..:18:

merhaba,
ben de bu studio rainlere ölüyorum. gelinliğimin boyunun alınması için acilen ayakkabıyı hazırlamam lazım.

Eki Görüntüle 1105963

canım hevesini kırmak istemem ama hiçç rahat gözükmüyor
hemde hiççç

merhaba,

Eki Görüntüle 1105963

Studiorain ayakkabsni daha cok benziyordu canimm ve bnm acelem olmadgi icin ayakkabiciya dedm vaktm var en guzel sekilde yapın:)) o yuzden elime gecmedi daha ama geçince koyarm hemen:)

Hic usenmedim cumartesi gunu izmitten bakirkoye gittim, tucess in soyledigi ayakkabiciyi buldum:)
Studio raindeki pembe kumastan yoktu bir koyusu vardi:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399877154.120521.jpg

Ben de cok karar veremedim nasil olur diye. Onun yerine beyazini siparis ettim:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399877288.818410.jpg

Umarim guzel olur😍

Fiyongun oyle durduguna bakmayin daha bir 3 boyutlu hale getiriyorlar, yapilmisini gordum..

Yalniz tucess e verdikleri fiyattan daha pahaliya satiyorlar cunku herkes onu almak istiyormus:)

Tucess e tesekkurlerimi sunuyorum:) insallah cok cok guzel gelinler oluruz:)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ayakkabınız çok güzel olur umarım, güle güle giyinin :KK34:

Ben bunu çooookkk beğendim çokkkk :KK52::KK52::KK52:

Aah ahh bende aşık oldum diyebilirm:)) İnş bulablirm veya yaptrcam teşşekkür ederimm:)

Bu ayakkabılara bende aşık oldum çok zarif duruyolar :nazar: Kızlar size önerim platformsuz ayakkabı tercih etmeyin, çok zorluyo ben nişanda mahvoldum resmen :KK31:

Hic usenmedim cumartesi gunu izmitten bakirkoye gittim, tucess in soyledigi ayakkabiciyi buldum:)
Studio raindeki pembe kumastan yoktu bir koyusu vardi:
Eki Görüntüle 1110575

Ben de cok karar veremedim nasil olur diye. Onun yerine beyazini siparis ettim:
Eki Görüntüle 1110576

Umarim guzel olur😍

Fiyongun oyle durduguna bakmayin daha bir 3 boyutlu hale getiriyorlar, yapilmisini gordum..

Yalniz tucess e verdikleri fiyattan daha pahaliya satiyorlar cunku herkes onu almak istiyormus:)

Tucess e tesekkurlerimi sunuyorum:) insallah cok cok guzel gelinler oluruz:)

evet canım ayakkabıcı da beni aradı o fiyata yapmıyoruz artık başka birilerine söylemeyin diye :KK52: ben de çarşamba alcam inş :KK14: Beğendin mi canım ben şahsen canlı orda hiç görmedim de

evet canım ayakkabıcı da beni aradı o fiyata yapmıyoruz artık başka birilerine söylemeyin diye :KK52: ben de çarşamba alcam inş :KK14: Beğendin mi canım ben şahsen canlı orda hiç görmedim de

Sen pembesini mi yaptirdin canim? Pembesinin resmi facebook sayfasinda varmis bana ordan gosterdiler, beyazi bence hos duruyordu begendim:) fiyonklar icin de bayaa bir ugrasiyorlar.. İnsallah rahat olur ayakkabilar, benim ayagimin numarasi yoktu bir buyugunu denedim..

X